Czarny demon z diabelską twarzą i kopytami zamiast stóp

/gloria.tv/

Kościół pokazuje prawdziwą twarz…W akademickim kościele pw. św. Krzyża w Lublinie zawisł na ołtarzu czarny demon z diabelską twarzą, długimi szponami u rąk i kopytami zamiast stóp … przedstawiany jest jako … Jezus Chrystus… celebryta to niejaki Polak (z nazwiska), prymas Polski.

/gloria.tv/

Kościół pw. Świętego Krzyża w Lublinie (kościół akademicki KUL) /Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

KUL jest siedliskiem diabła

Obecnie ekscesy LGBT – (Soros płaci), a my nie dorabiajmy sprawcom jakiejś ideologii, bo to płatne bydlęta, które powinny być natychmiast powieszone na latarni – nikogo nie mogą dziwić.

Diabły są w strukturach kościoła – to oczywiste i to one są motorem tych wydarzeń.  Tu na zdjęciu widzimy żyda Wojciecha Polaka i innych żydów…. Nad nimi rozpościera się czarny anioł, kopyta są wyraźne, nie ma wątpliwości – choć nie widzimy, to wierzymy, że twórca tego obrzydlistwa zainstalował również i ogon.

Tu profanacja i poniżenie Osoby Pan Jezusa Chrystusa są absolutnie oczywiste.

Lublin  – gród z herbem kozła(!) – podąża za swoim symbolem.

Red. Gazeta Warszawska

PS:

LUBLIN – kościół akademicki KUL pod wezwaniem Św. Krzyża.

Wystrój:

„W centrum prezbiterium znajduje się monolityczna bryła ołtarza. Ścianę prezbiterium zdobi pozbawiona krzyża postać Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego, który jest Zmartwychwstałym Panem.”

Kościół Akademicki KUL pw. Św. Krzyża

Zanim będzie za późno. Zanim zapłoną kościoły [Prawy Prosty] (Okupacja żydowska w Polsce)… to jednak jeszcze straszniej, bo już nie ma od tego odwrotu. Red. Gazeta Warszawska Kalendarium konfliktu oświęcimskiego …(Okupacja żydowska w Polsce) Kalendarium konfliktu oświęcimskiego marzec 19 …

+

Polsce list pasterski, który będzie odczytany w kościołach w Poniedziałek Wielkanocny. Czytamy w nim m.in.:

„Od samego początku Katolicki Uniwersytet Lubelski za dewizę przyjął słowa Deo et Patriae – „Bogu i Ojczyźnie”. Wierność tej dewizie oznacza, że samo nabywanie przez studentów wiedzy i umiejętności, koniecznych do podjęcia obowiązków publicznych czy zawodowych, jest niewystarczające. Dlatego Uczelnia za swoje podstawowe zadanie uznaje zgłębianie „wszystkich aspektów prawdy w ich istotowej więzi z Prawdą najwyższą, którą jest Bóg” (Jan Paweł II, Ex corde Ecclesiae 5).

14.10.2017, Lublin – Katolicki Uniwersytet Lubelski. 377. zebranie plenarne Konferencji Episkopatu Polski na KUL. Msza Święta w Kościele Akademickim
Fot. Tomasz Koryszko/KUL

W ten sposób KUL wraz z całym Kościołem bierze udział, według słów św. Jana Pawła II, w zasadniczym „sporze o człowieka”, jaki ma miejsce we współczesnej kulturze. Głosząc prymat Boga, głosi zarazem godność osoby ludzkiej i autentycznej wolności. W 1988 roku kardynał Joseph Ratzinger, przyjmując doktorat honoris causa KUL, podkreślał, że „mowa o Bogu należy do mowy o człowieku, stąd należy ona także do posłannictwa uniwersytetu”.

 https://www.kul.pl/art_79979.html

  • Jestem coraz bliższa przejścia na prawosławie… to już nie są żarty, nie chcę umrzeć w diabelskim kościele – M. Jasińska

11 odpowiedzi na “Czarny demon z diabelską twarzą i kopytami zamiast stóp”

  1. ODRAŻAJACE ! To szyderstwo szatana, który wszedł do naszych Kosciołów -i ma niezłą bekę, że Kapłani Pańscy profanują Najswiętszy Sakrament !

    Polubienie

  2. Podobnie jak w polityce, nigdy nie dokonano lustracji i teraz są tego rezultaty. Mamy do czynienia z żydokomunistycznym episkopatem wspieranym przez masonerie. Kiedy tylko GW lub GP pierdną ci stoją na baczność i wykonują rozkazy usuwając „niepokornych” i wiernych katolickiej tradycji duchownych. Faryzeusze.

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: