Poznaj wszystkich 3800 absolwentów globalistycznych programów edukacyjnych WEF Klausa Schwaba

great reset szwabe

Przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego, Klaus Schwab, stwierdził, że ci agenci zostali strategicznie umieszczeni na kluczowych stanowiskach w różnych rządach i mieli wpływ na podstawowe branże, takie jak media, finanse i technologia.

Tłum. M. Jasińska

RIO DE JANEIRO, BRAZYLIA – Kim są globalistyczni członkowie organizacji handlowej znanej jako Światowe Forum Ekonomiczne (WEF World Economic Forum (WEF)) i wyszkoleni przez nich agenci, dlaczego powinno cię to obchodzić i co możesz z tym zrobić?

Zacznijmy od odpowiedzi „kim oni są?” Obecnych 100 pełnoprawnych członków WEF („Partnerzy strategiczni”) 100 WEF full members (“Strategic Partners”) wywodzi się z największych korporacji na świecie, wraz z ich właścicielami i menedżerami, których często określa się mianem „człowieka Davos”/ “Davos Man”.

Lista korporacji, właścicieli i menedżerów kontrolujących WEF nie jest ujawniana, a członkostwo można wywnioskować tylko pośrednio.

Read also: Check out our coverage on curated alternative narratives

Jednak członkowie WEF nie działają w pojedynkę. Mimo to stworzyli różne grupy globalnie rozproszonych stażystów, którzy generalnie pracują zgodnie ze szczegółowymi politykami i stanowiskami opracowanymi i dystrybuowanymi przez kierownictwo WEF.

Te programy szkoleniowe działają od ponad trzech dekad, co skutkuje rozmieszczeniem, dystrybucją i szybkim awansem wielu tysięcy przeszkolonych przez WEF agentów na całym świecie.

Przewodniczący WEF Klaus Schwab twierdził, że ci agenci zostali strategicznie umieszczeni na kluczowych stanowiskach w różnych rządach i na wpływowych stanowiskach w kluczowych branżach, takich jak media, finanse i technologia.

Malone Institute, założony przez krytycznego badacza mRNA, dr Roberta Malone, opublikował  listę około 3,800 absolwentów, kadr “Global Leaders of Tomorrow” i “Young Global Leaders”.

Należy przynajmniej zapamiętać nazwiska studentów Schwaba we własnym kraju – bo do jakiego stopnia ci politycy, specjaliści od mediów, przedsiębiorcy itp. działanie w interesie obywateli jest wysoce wątpliwe.

Na stronie instytutu czytamy:

Instytut Malone (głównie dr Jill Glasspool-Malone i Anita Hasbury-Snogles), we współpracy z fundacją Pharos i Pharos Media Productions w Szwecji, zainwestował miesiące i setki godzin pracy w wydobycie istniejących i historycznych publicznie dostępnych źródeł danych w celu opracowania szczegółowe zestawienie absolwentów dwóch programów szkoleniowych WEF; Global Leaders of Tomorrow Światowego Forum Ekonomicznego (roczny program, który trwał od 1993 do 2003) i Young Global Leaders (pięcioletni program, który rozpoczął się w latach 2004/2005 i nadal trwa).

Osoby te zostały celowo i na arenie międzynarodowej rozmieszczone jako zagraniczni agenci reprezentujący interesy członków WEF w celu penepenetrowania globalnych gabinetów krajów, a także szerokiej gamy kluczowych sektorów biznesowych, w tym bankowości/finansów, innych sektorów biznesowych (w tym zdrowia i biotechnologia), środowisko akademickie i zdrowie, media, technologia, logistyka, kultura i sztuka, sport, polityka i rząd, think tanki, telekomunikacja, nieruchomości, inwestycje finansowe/spółki holdingowe, różne organizacje pozarządowe, energetyka, lotnictwo, oraz wojsko, żywność i rolnictwo.

Dokument ze wszystkimi nazwiskami można pobrać tutaj .

Lista wykracza daleko poza wielkie nazwiska, takie jak Bill Gates, Angela Merkel, Justin Trudeau, Emmanuel Macron czy Mark Zuckerberg. Obejmuje ludzi ze wszystkich wyżej wymienionych sektorów w prawie każdym kraju.

Twierdzenie, że wszyscy ci ludzie automatycznie realizują plany WEF, byłoby insynuacją. Oczywiście nie jest jasne, w jakim stopniu reprezentują i starają się szczegółowo realizować ideały WEF.

DLACZEGO POWINIENEŚ ICH ZNAĆ

WEF jest organizacją, która zarządza globalnie zharmonizowanym planowaniem, opracowywaniem i wdrażaniem blokad, mandatów, autorytarnych kampanii szczepionek, tłumienia wczesnych opcji leczenia, globalnego kierowania sprzeciwem lekarzy, cenzury, propagandy, programów kontroli informacji i myśli, których wszyscy doświadczyli od końca 2019 roku, – pisze na swojej stronie internetowej Malone Institut.

Jest to struktura organizacyjna wykorzystywana przez tych, którzy starają się kontrolować i zarządzać światem, aby wspierać gospodarcze i polityczne interesy swoich członków poprzez trwający „Wielki Reset” (jak nazwał i opisał ich przewodniczący Klaus Schwab), wykorzystując i zaostrzając zakłócenia społeczne i gospodarcze, które sztucznie i celowo wywołali od czasu, gdy SARS-CoV-19 zaczął rozprzestrzeniać się na całym świecie.

Zamysły i plany tej organizacji handlowej brzmią jak nieprawdopodobny, złowieszczy spisek fikcyjnej międzynarodowej powieści szpiegowskiej wymyślonej przez drugorzędną wersję Iana Fleminga, Johna Le Carre lub Roberta Ludluma, pisze Malone Institut.

Są one wspierane przez zasoby finansowe wielu najbogatszych ludzi na świecie. Aby zapoznać się z przykładami „pomieszanego myślenia i pseudonauki, które z dumą publikują ci samozwańczy mistrzowie wszechświata” (Malone Institut), zaleca się, abyś dołożył wszelkich starań, aby przeczytać „COVID-19: Wielki Reset”, (‘COVID-19: The Great Reset’), i „Wielka opowieść o lepszej przyszłości” (‘The Great Narrative for a better future’), (oba autorstwa Klausa Schwaba i Thierry’ego Mallereta), oraz „Jak zapobiec następnej pandemii” (‘How to Prevent the Next Pandemic’ (Bill Gates). Szczegółowe interaktywne podsumowanie ich stanowisk politycznych i wzajemnych relacji między tymi politykami („mapa transformacji”) (“transformation map”), można znaleźć tutaj, a dla COVID-19, tutaj

Instytut Malone przypomina oświadczenie Klausa Schwaba, że z dumą infiltruje rządy na całym świecie za pomocą Młodych Globalnych Liderów. Obywatele powinni zatem zadać sobie dwa pytania:

„Czy to są ludzie, którym mogę zaufać w kwestii przyszłości mojej i moich dzieci?” „Czy reprezentują moje interesy, wartości i to, w co wierzę?”

Jeśli uznasz, że nie możesz im ufać lub że nie podzielają twoich zainteresowań i wartości, to nadszedł czas, aby zapobiec przejęciu przez nich kontroli nad wszystkimi aspektami twojego życia.

W przeciwnym razie, konkluduje Instytut, WEF odbierze ci wszystko, co posiadasz i będzie całkowicie kontrolować wszystkie aspekty twojego życia. Jedną z kluczowych prognoz ich ‘Global Future Councils  jest to, że do 2030 r. Ty (lub Twoje dzieci) nie będziecie niczego posiadać i będziecie szczęśliwi.  Oto  link do innych aspektów ich wizji jutra.

Dokument ze wszystkimi nazwiskami można pobrać  here.

Tłum. M. Jasińska

Za; https://www.riotimesonline.com/brazil-news/modern-day-censorship/meet-all-3800-graduates-of-klaus-schwabs-globalist-wef-education-programs-by-name/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: