Sanktuarium JP II w Krakowie z elementami demonicznymi.

[pozostawiam argumentację autorów, trochę może infantylną ; ale sens jest poprawny. Zdjęcia może sobie każdy obejrzeć w oryginale. Jak kard. Dziwisz ośmielił się na akceptacje tego satanistycznego horroru – niech ustali odpowiednia Komisja. Mirosław Dakowski] globalne-archiwum.pl/sanktuarium-jp-… Październik 6, 201

Dziś chcemy poruszyć bardzo ważny temat. Jest to temat, który już od jakiegoś czasu przetacza się przez internet, niemniej jednak narosła wokół niego pewna warstwa kłamstwa i wypaczenia a to wystarczający powód do tego, aby podjąć ów zagadnienie.

Raz jeszcze chcemy podkreślić, że jest to wątek szalenie istotny, ponieważ po pierwsze dotyka sedna polskiego chrześcijaństwa i w pewnym sensie kondycji polskiego Kościoła oraz po drugie jest to temat fundamentalny ze względu na jego zasięg.

Wiara i religia dla wielu osób stanowią zabawę, pewnego rodzaju dodatek w życiu, ale jednocześnie dla wielu stanowią sens i wyznacznik życia, a to sprawia, że wiara i religia są pojęciem, obok którego nie można przejść obojętnie.

Dzisiejszy artykuł chcemy rozpocząć od fundamentalnej kwestii a mianowicie od błędnego podejścia wielu polskich tak zwanych Hierarchów Kościelnych, którzy każdą formę krytyki odbierają jako atak na wiarę, religię i wreszcie samego Boga. To błędne podejście, nadinterpretacja i w pewnym sensie histeria, inaczej tego nazwać nie można.

Otóż wiara i religia chrześcijańska nie są prywatną sprawą owych hierarchów, jest to dobro wspólne, które ofiarował Bóg człowiekowi.

Ludzie wierzący w Boga, ochrzczeni są częścią mistycznego ciała Chrystusa i w związku z tym także mają prawo do tego, aby interpretować słowo Boga oraz jako stworzenia obdarzone rozumem oceniać, bieżące wydarzenia.

I tak, jeżeli zwykły wierny dostrzega takie patologie jak pedofila, nadmierne bogactwo, letniość pośród kapłanów, brak często podstawowej wiedzy na tematy religijne to czy może sam siebie oszukiwać i mówić, że jest dobrze a kościół Rzymsko Katolicki zmierza ku lepszej przyszłości?

Oczywiście nie może, gdyż byłoby to nic innego jak kłamstwo i życie w zakłamaniu.

To też odrzucając kłamstwo, życie w pewnym wyimaginowanym świecie samouwielbienia i strachu przed wypowiedzeniem się na tematy związane z Polskim Kościołem przystępujemy do dzisiejszego artykułu.

Tematem będzie Krakowska Świątynia, czyli Sanktuarium Jana Pawła II.

Nie będziemy się tutaj bardzo rozpisywać i tworzyć wielowątkowe zdania, po prostu napiszemy jak jest a Wy Drodzy Czytelnicy oceńcie, co o tym Sądzicie.

Po pierwsze z centrum ołtarza zostało wywalone lub nazwijmy to bardziej dyplomatycznie, ewakuowane Tabernakulum.

Nie jest to normalna sytuacja gdyż jak wiemy do tej pory Tabernakulum od zawsze stanowiło niejako serce budynków sakralnych, co ważne, Maryja oraz Jezus w licznych objawieniach upominają ludzi Kościoła, aby ci nie wyrzucali Boga do bocznych kaplic czy jeszcze nie wiadomo gdzie, — jak widzimy w Sanktuarium Jana Pawła II zignorowano tę zasadę.

Po drugie w tle znajduje się krzyż odwrócony, podstawą do góry, a odwrócony krzyż nie jest niczym innym jak symbolem satanizmu.

Od wielu lat badacze odnajdują starożytne świątynie poświęcone demonom, gdzie właśnie na ołtarzach widniały odwrócone krzyże.

Jest to makabryczna zbieżność, która zaiste napawa wielkim niepokojem o stan polskiego Kościoła a także o intencje wielu hierarchów, którzy przecież nazwijmy to maczali swoje czyste i obrzucone złotymi pierścieniami dłonie w kreowaniu owego ołtarza.

I   wreszcie po trzecie potwór poniżej odwróconego krzyża, potwór zjadający Jezusa Zbawiciela i Kościół Katolicki.

[por.: globalne-archiwum.pl/…/5-Sanktuarium-J… ]

Naprawdę nie da się tego opisać słowami jak duża ilość dziwnych i makabrycznych wyjątków nagle zbiegła się w jednym miejscu i to tak ważnym miejscu jak Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie.

Ktoś powie, że to przypadek, nadinterpretacja, atak na wiarę czy wreszcie złudzenia, ale czy w obliczu takich dowodów można mówić w ogóle o przypadku?

Drodzy czytelnicy, dziś jedność Kościoła jest zagrożona, bardziej niż kiedykolwiek. Masoneria dąży za wszelką cenę do wyniszczenia nauki oraz pamięci o Jezusie z Nazaretu, Chrystusie [Zbawicielu].

W Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie na miejscu Tabernakulum ustawiono wytworne fotele dla kapłanów,     człowiek zasiadł w miejscu przeznaczonym dla Boga.

Zaiste są to wymowne czasy i wydarzenia, których nie można bagatelizować, gdyż zwiastują zbliżający się koniec.
===============================================

Mail’em:

dorzucę zdjęcia w lepszej jakości:

tr.depositphotos.com/45237917/stock-photo-cra…

pl.depositphotos.com/41862493/stock-photo-cra…

scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/…/22366811_168894…

scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/…/22221776_168894…

scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/…/22309118_168894…

=====================================

Za; https://gloria.tv/article/ytYDZyHFQVtq1XovHtmH8byhx

Też mail’em:

…Mirku, do tekstu o sanktuarium JP II możesz dodać link do mojego tekstu w tej samej sprawie z 18 czerwca

www.wyszperane.info/…/kosciol-bl-jana…

Sprawa jest przerażająca więc nie robiłem jej reklamy, ale skoro piszesz, to u mnie są zdjęcia i film.

Ilu ludzi z tego powodu straci wiarę? Nie chciałbym takich skutków mieć na sumieniu!

Nie wiem co robić w takich sytuacjach.

Pozdrawiam Jacek

4 odpowiedzi na “Sanktuarium JP II w Krakowie z elementami demonicznymi.”

 1. Witajcie,
  Właśnie zajmuje się badaniem sztuki w tym sanktuarium i trafiłem na ten Artykuł więc wypada mi się do niego odnieść.
  1) Jeśli chodzi o tabernakulum, To Ogólne wprowadzenie do Mszału Rzymskiego w punkcie 315 mówi:
  „Z uwagi na znak jest bardziej słuszne, aby na ołtarzu, przy którym sprawuje się Mszę świętą, nie było tabernakulum z Najświętszą Eucharystią.
  Uwzględniając decyzję biskupa diecezjalnego, tabernakulum można umieścić:
  a) w prezbiterium, poza ołtarzem, przy którym sprawuje się Mszę świętą, w formie i miejscu bardziej odpowiednim, nie wykluczając dawnego ołtarza, którego nie używa się już do celebracji
  b) w jakiejś kaplicy, organicznie związanej z kościołem, nadającej się do prywatnej adoracji i modlitwy wiernych oraz dla nich widocznej.”
  Jest to spowodowane tym, że podczas Eucharystii gdy Chleb zmienia się w Ciało Pana, mielibyśmy Je przed kapłanem( na ołtarzu) i za nim (w tabernakulum), trochę kłopotliwa sytuacja…
  2)Samo umieszczenie demona, nie oznacza, że to jest jego świątynia. Oznacza to dogmat, że Jezus po śmierci zstąpił do otchłani, aby uwolnić tych, którzy czekają na Zbawiciela. Krzyż w paszczy blokuje bestii możliwość działania. Układ nóg Chrystusa wskazuje na dynamikę działania, zabiera on ze sobą ludzi, odbija się od dna i leci do Ojca. Jest to typ ikony zwany „Anastasis”, występujący w Tradycji Kościoła już od starożytności.
  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 2. To centrum góruje nad Sanktuarium Miłosierdzia – celem pielgrzymek z całego świata. Warto zatrzymać się przez chwilę przy kamieniu węgielnym, aby zastanowić się nad jego, również podwójną symboliką: kamień

  Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: