Holokaust chrześcijan – TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!!! – ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) !!!

ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) I O MOCNYCH NERWACH.

PROSIMY O PRZEMYŚLENIE CZY CHCĄ PAŃSTWO OGLĄDAĆ TAK DRASTYCZNE SCENY!!!

lead.ba00ae694b9adebc201d7ff030d41781

Artykuł tylko dla osób pełnoletnich!

Doniesienia o tym co się dzieje w północnym Iraku opanowanym przez fundamentalistów islamskich dochodzą do Polski w bardzo okrojonym stopniu.   — Społeczeństwo polskie nie jest świadome co tam się dzieje.

Światło na to rzucają teksty na naszym portalu p. Wojciecha Szewko, który świetnie zna realia tamtych rejonów.

Pisał o sytuacji chrześcijan na terenach zajętych przez IS –  Zob. tutaj: ISLAM – Chrześcijanie w kalifacie IS – przyp. emjot] —  oraz o samym kalifacie IS jako planie Al Kaidy.  

Nikt  w Polsce nie zdaje sobie sprawy ze skali ludobójstwa i okrucieństwa jakie tam się dokonuje.   —  Materiały  jakie otrzymaliśmy są tak drastyczne, że od ponad tygodnia zastanawialiśmy się nad ich publikacją.

Z   uwagi   jednak   na   nasze   polskie   doświadczenia związane z hekatombą II wojny światowej,   Katyniem   i  innymi miejscami kaźni naszego narodu, nie możemy milczeć w obliczu tak potwornej tragedii.

Tam chrześcijanie, jeńcy wojenni, chłopi, islamscy innowiercy oraz przeciwnicy Kalifatu Islamskiego mają swój własny Katyń.

Fundamentaliści islamscy dokonują niewyobrażalnie okrutnych zbrodni. Jedyną realną pomoc potrzebującym niosą … Kurdowie, których zdecydowały się dozbrajać USA.

Na temat samej rzezi jaka się tam dokonuje UE i USA w zasadzie milczą.

Samo dozbrajanie Kurdów i dokonywanie pojedynczych nalotów na pozycje islamistów nic nie dają, gdyż są doskonale wyposażeni i uzbrojeni z magazynów armii irackiej, od której przejęli amerykański sprzęt między innymi czołgi M1 Abrams i samochody Hamvee. W tej chwili to doskonale wyposażona i licząca ok. 45 tys. armia, której nie ma kto powstrzymać.

Nasze dziedzictwo wywodzi się z tradycji chrześcijańskiej, i to jej zawdzięczamy to, że teraz na tzw. zachodzie niektórzy mogą pozwolić sobie na ateizm, a nawet na kontestowanie chrześcijaństwa, na coś co wielu nazywa „wolnością”.

W imię tak pojętej „wolności” trwa odseparowywanie człowieka zachodu od religii. Jednak nasza tradycja, nasze korzenie są w chrześcijaństwie i tej tradycji jesteśmy coś winni.

W imię tej tradycji i wartości, praw człowieka i w podzięce za „wolność” jaką obdarzyło nas chrześcijaństwo, naszym obowiązkiem jest ująć się za tymi ludźmi, oddać chrześcijanom to co im świat zachodu zawdzięcza.

Nie można chować głowy w piasek i udawać, że nic się nie dzieje.

Gdzie UE, gdzie USA, gdzie nasze MSZ na czele z Radkiem Sikorskim? 

Po części to NASZA WINA.

To UE razem z USA zburzyły pewną kruchą równowagę w tamtym regionie świata, którą zapewniali paskudni dyktatorzy, ale jak mawiają piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami.

Te nasze dobre chęci doprowadziły do tragedii tych ludzi. Ich krew przynajmniej w pewnym stopniu plami nasze ręce. Czas gra rolę, czas coś z tym zrobić, inaczej ten koszmar rozleje się na kolejne kraje islamskie.

Stworzony został krwawy potwór, którego trzeba powstrzymać. Kalifat, który pławi się we krwi niewinnych ludzi.

Nie można dłużej milczeć.

Poniżej publikujemy zdjęcia z pogranicza Iraku i Syrii. Ostrzegamy, że nie ocenzurowaliśmy ich, nie zacieniowaliśmy nie ingerowaliśmy w ich zawartość.

Redakcja

JEST TO MATERIAŁ TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH.

OGLĄDAJĄ PAŃSTWO ZDJĘCIA NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

PROSIMY O ROZWAGĘ!

Egzekucja zbuntowanych wieśniaków

3_3.jpg

6.jpg

Jeńcy z 17 dywizji w Raqqa w Syrii

25-lipca-raqqa-17-dyw-syria-1.jpg

25-lipca-syria-raqqa-17-dyw-niejaki-abdu

oficerowie-17-dywizji-podarki-w-obu-reka

Chrześcijanie w Raqqa

chrzescijanie.jpg

chrzescijanin-w-raqqa.jpg

chrzescijanin.jpg

Egzekucja 1700 jeńców w Tikricie

tikrit-2.jpg

1700-jencow-irackich-tikrit-egzekucje.jp

tikrit1.jpg

iraq-5.jpg

2014-08-11-2354-001.jpg

Krzyżowanie

2014-08-11-2355.jpg

2014-08-11-2356.jpg

2014-08-11-2356-001.jpg

2014-08-11-2357.jpg

isis-crucified-people-in-syria-yesterday

ukryzowani-1.jpg

ukryzowani-2.jpg

ukrzyzowani-3.jpg

Al Shaer Syria 21 lipca

al-shaer-syria-21-lipca.jpg

Egzekucje

2014-08-11-2359.jpg

2014-08-11-2359-001.jpg

2014-08-11-2359-002.jpg

2014-08-12-0000.jpg

2014-08-12-0000-001.jpg

2014-08-12-0000-002.jpg

bpjudgcceaaew3p.jpg

jency-irak-czerwiec.jpg

podzynanie-seria.jpg

diyala-province-15-lipca.jpg

dzieci-mordujace.jpg

egzekucja.jpg

homs-syria-4.jpg

irak-3-lipca-1.jpg

irak-18-czerwca.jpg

jency-lipiec-irak.jpg

masowe-morderstwo.jpeg

pojmani-alaiwci-gdzies-w-syrii-2-lipiec-

pojmani-alawici-gdzies-w-syrii-lipiec-20

village-of-bashir-1.jpg

village-of-bashir-3.jpg

zastrzelony-dumdum.jpg

Niszczenie świątyń Niniwa.

burzenie-irak-niniwa-meczet-szycki-1.jpg

burzenie-niniwa-irak-niszczenie-swiatyn-

 ——————————————

Za; http://www.redakcja.mpolska24.pl/6737/holokaust-chrzescijan– 11.08.2014

Zobacz:

Holokaust Chrześcijan w Iraku – krwawe biesiady: ludobójstwo na niespotykaną dotąd w historii skalę: krzyżowanie – ścinanie dzieciom główek i nabijanie ich na pal…… MEDIA MILCZĄ!!!

Światowa islamizacja

►”Izraelski rabin: Islamizacja Europy to dobra rzecz;

► Żydzi powinni radować się faktem, iż chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, …

32 odpowiedzi na “Holokaust chrześcijan – TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ!!! – ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) !!!”

 1. Pingback: Anonim
  1. Panie Zbigniewie,straszna,to jest decyzja UE,z którą ja i większość mieszkańców tej części świata się nie zgadza. Dlatego jestem zdania,że sprowadzenie tych zwierząt do Europy,to strzał w kolano wszystkich rządów UE. Zebrać w jedną całość,zapakować do kilku kontenerowców i wysłać na Grenlandię,a najlepiej na Arktykę…tam pozostawić,ucieczki nie ma,a do warunków niech się przyzwyczajają stopniowo,o ile przeżyją!!!

   Polubione przez 1 osoba

  1. Człowieku, przecież KUKIZ”15 teraz zbiera podpisy do referendum byśmy mogli się wypowiedzieć, „czy chcemy uchodźców czy nie” Sama zbieram podpisy. Pozdrawiam i polecam jeszcze komuś zaufać a z pewnością będzie dobrze.

   Polubienie

 2. Chyba będzie trzeba wrócić do Krucjat, jak mówił Stary Testament – Oko za oko, ząb za ząb i to teraz bardziej wierze Staremu Testamentowi…

  Odpowiedź emjot:

  Krucjaty nie były starotestamentowym „oko za oko – ząb za ząb” – ale były zorganizowane w celu odbicia z rąk muzułmanów bezczeszczonego Grobu Pańskiego i skończenia z muzułmańskimi napadami, grabieżą i mordami na chrześcijańskich pielgrzymach udających się do Ziemi Świętej.

  Mało kto wie, – ale Świątynia Grobu Pańskiego wzniesiona przez cesarza Konstantyna – była zwieńczona potężnym wspaniałym złotym Krzyżem… – który po zrabowaniu – muzułmanie przetopili – a otrzymane złoto z przetopionego zbezczeszczonego Krzyża – posłużyło im do pokrycia kopuły muzułmańskiego „meczetu” – który w rzeczywistości meczetem nie jest, a rodzajem „obudowy” świętej skały – (nie odbywają się tam żadne zbiorowe modły) – zwanym Kopułą na Skale…

  Tak więc słynna Kopuła na Skale w Jerozolimie błyszczy złotem Krzyża Chrystusowego skradzionego z Bazyliki Grobu Pańskiego…

  Warto też wiedzieć, że wejścia do starożytnych chrześcijańskich Świątyń są tak niskie, że trzeba się schylać, żeby wejść do wnętrza – ponieważ muzułmanie bezczeszcząc je – wjeżdżali do nich na koniach – dlatego, – żeby temu zapobiec – chrześcijanie zabudowali je…

  Polubienie

 3. No,a teraz do Europy następuje instalacja.I oczywiście do nas prawie najwięcej.Dla nich jesteśmy czymś gorszym niż karaluchy.Gdyby mogli,to by bestialsko maczetami zabijali polskie dzieci z uśmiechem na twarzy i gwałcili oraz mordowali polskie kobiety.Dla nich każdy kto choć trochę się z nimi nie zgadza zasługuje jedynie na bestialską śmierć.Brawo Europo ! pchajcie tego szajsu jeszcze więcej do nas nasi kochani politycy,czego się nie robi aby sobie napchać kiermanę ! Mam nadzieję,że jak u nas w Polsce zaczną coś szumieć te małpy z wypranymi mózgami to nasi im zrobią dzihad i stąd wypieprzą na kopach.

  Polubienie

 4. To dlaczego nasz kościół nic nie robi w tej sprawie. Nie tak dawno była akcja Fundacji Estera ratowania 1500 chrześcijan z Syrii do Polski – skończyło się na 159. Nie słyszałem aby hierarchowie spotkali się z rządem polskim aby sprowadzić do katolickiego kraju chrześcijan (braci) zarzynanych w Syrii. Gdyby tak się wówczas stało – rząd miałby teraz świetne alibi przed Niemcami: „myśmy już przyjęli uchodźców, teraz wasza kolej”. Nie chcieli ratować chrześcijan teraz będą się ratować przed hordami muzułmanów. – Boża kara?

  Polubienie

 5. ten rząd od 8 lat przygotowywał to piekło to nie jest polski rząd POPATRZCIE co robi Izrael z Palestyńczykami strzelają do dzieci rzucają napalm – co piszą w gazecie wyborczej jak manipulują ludzmi słabszymi intelektualnie 95% tego PO to żydzi dziennikarze ta sama historia Wojna światowa już trwa

  Polubienie

 6. Polityka globolizacji polega na niszczeniu państw mających stabilne rządy pod pozorem demokratyzacji i tzw ” praw człowieka”.
  globalna sieć internetu znacznie pomaga w wyszukiwaniu tzw „opozycjonistów” i organizowaniu rewolucji obecnie „kolorowych” ale nie mniej krwawych.W stabilnych państwach ,których obywatele wyznawali różne religie, pretekstem do wybuchów zamieszek stają się właśnie te róznice.Według globalistów (czytaj masonów) :”Gdy na Ziemi powstanie jedna religia (nie musi być prawdziwa) I JEDNO PAŃSTWO wtedy nastanie „pokój i bezpieczeństwo”. Przeczytajcie co pisze o tym św.Paweł w swoich listach: „… gdy będą mówili:”pokój i bezpieczeństwo” wtedy nastąpi cios…”

  Polubienie

 7. Matko.To nie ludzie,nie zwierzęta.To bestie.Bo ludzie czy zwierzęta mają jakieś odczucia a oni mordują tak jakby poszli ziemniaki wykopać tzn.bez mrugnięcia okiem jak by to była czynność normalna i codzienna co pewnie dla nich taka jest.W głowie się nie mieści.Powinni tam Amerykanie bombę zesłać najlepiej z sarinem i ich wszystkich powybijać jak insekty.Bo już nie długo oprócz tych bestii to normalnych ludzi nie będzie wiec trzeba zlikwidować zarazę zanim się rozpleni inaczej to samo nas wszystkich czeka.

  UWAGA emjot

  „Powinni tam Amerykanie bombę zesłać najlepiej z sarinem i ich wszystkich powybijać jak insekty…”
  – a może o to chodzi – o pretekst – ktoś te bestie stworzył
  – a nas wszystkich wezmą za „twarz” – przecież już wszędzie wprowadzają kontrolę i powszechna inwigilację
  – i ktoś tym ludziom powiedział i pomaga w tym, żeby szli do Europy, bo tam – dostaną domy, mercedesy i pieniądze…
  – Europejczyków, którzy się temu otwarcie przeciwstawiają – własne władze i różne organizacje multikulti – nazywają rasistami i nazistami…

  Polubienie

 8. ISIS- Israeli Secret Intelligence Service. To jest komentarz. Divide et impera- żydziaki skłócą sunnitów z szyitami, poprzez wojny wyludnią tereny otaczające Izrael (Syria, Irak) i tam zbudują Wielki Izrael. A inwazja islamistów zniszczy chrześcijaństwo. Taki jest plan. Potem NWO.

  Polubienie

 9. isis zabija chrześcijan…. a kto płaci isis za zabijanie chrześcijan??? i komu to jest na rękę skłócać ze sobą muzułmanów z chrześcijanami dając muzułmanom w krajach zachodnich socjal i przywileje.
  dojdzie do tego, ze biali z arabami będą się bili, a ktoś jak zwykle na tym skorzysta.
  wg mnie to syjonizm z watykanem, a za nimi stoją mędrcy syjonu-archonci

  Polubienie

 10. Ja jako Polak nie mam mieszkania nie mam gdzie mieszkać a tacy przyjadą do Polki dostaną mieszkania i jeszcze pieniądze a my musimy cięrpieć a Rząd bo Unia nic dziwnego że potem giną ludzie dzieci

  Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: