Wielki Reset: Globaliści weszli w fazę zabijania; Pamiętasz prognozę populacji Deagel? Teraz ma to całkowity sens

schwab

Pandemia stanowi rzadkie, ale wąskie okno okazji do refleksji, ponownego wyobrażenia i zresetowania naszego świata. – Klaus Schwab

Tłum. Małgorzata Jasińska

May 26, 2022

To był wielki tydzień dla globalistów. Czują, że nadszedł ich czas, aby rozpocząć najtrudniejszą fazę Wielkiego Resetu, aby mogli kontynuować to, co nazywają czwartą rewolucją przemysłową.

Czwarta rewolucja przemysłowa, jak wyjaśnił guru Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab, doprowadzi do „fuzji” fizycznych, biologicznych i cyfrowych tożsamości każdego człowieka. To w zasadzie początek nowej ery opartej na transhumanizmie i technokracji, coś podobnego do tego, co zostało przedstawione w powieści Nowy wspaniały świat.

Ale nie mogą się tam dostać, dopóki wszystko nie zresetują. Zabij stare. Wprowadź nowe.

Zresetowanie świata nie jest czymś, co można zrobić, naciskając przycisk. Wymaga to serii dobrze zaprojektowanych globalnych kryzysów, jak wielokrotnie powtarzali Schwab i jego główny doradca Yuval Noah Harari.

Tak więc globaliści spotkali się w tym tygodniu w Genewie na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia i spotkali się w Davos na szczycie Światowego Forum Ekonomicznego. Dwa miasta, Genewa i Davos, znajdują się w Szwajcarii, oddalone od siebie o około trzy godziny jazdy samochodem. Między tymi dwoma spotkaniami globalistyczna klasa drapieżników otrzyma instrukcje, co robić i czego się spodziewać w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Nazywam to 12-miesięczne oknem salwy otwierającą  fazę zabijania Wielkiego Resetu.

Schwab otworzył spotkanie w Davos, mówiąc: „przyszłość nie tylko się dzieje; przyszłość jest budowana przez nas, przez potężną społeczność, tak jak ty tutaj, w tej sali.

Schwab powiedział, że „musimy przygotować się na bardziej zły świat”, co uważam za zły znak, że globaliści zaczynają się niepokoić, czując, że jeśli nie podejmą drastycznych działań wkrótce, wszystkie ich plany ustanowienia globalnego rządu w czasach ostatecznych mogą się nie spełnić.

Schwab dodał, że „Mamy środki na poprawę stanu na świecie, ale konieczne są dwa warunki:

„Po pierwsze, wszyscy działamy jako interesariusze większych społeczności.

„A po drugie, współpracujemy”.

Moje pytanie do Klausa brzmi:

Współpracować w czym? A co dokładnie ma na myśli przez „poprawę” stanu świata?

Ulepszenia dla kogo? Uważam, że ma na myśli poprawę warunków dla 1 procenta, który kieruje dużymi bankami i korporacjami oraz ich podwładnych, co może podnieść je do 3 lub 4 procent. Dla reszty z nas mają plan nieszczęścia.

Czas na ubój

Jeśli spojrzymy na agendę WEF/ONZ, która jest wspierana całym sercem przez rządy USA, Wielkiej Brytanii, UE, Kanady i Australii, to wszystko wskazuje na masowy ubój populacji ludzkiej. Uruchomili fazę zabijania.

Jak oni to widzą, możemy domyślać się z ich retoryki, że ubój jest potrzebny, aby ocalić planetę i jej zasoby dla nich, globalistycznych elit reprezentowanych w tym tygodniu w Davos i Genewie.

Z wyprzedzeniem przedstawili nam swoje plany. Zawsze tak robią. Nie będziemy niczego posiadać, nie będziemy mieli prywatności i nauczymy się lubić być całkowicie zależni od rządu i jego partnerów korporacyjnych, jeśli chodzi o nasze przetrwanie.

David Beasley, dyrektor wykonawczy Światowego Programu Żywnościowego Organizacji Narodów Zjednoczonych, przemawiał w Davos i miał radosne wieści. Obejrzyj jego krótkie komentarze w poniższym filmie.

W swoim oficjalnym wystąpieniu do WEF Beasley wyjaśnił, że światowa sytuacja żywnościowa była już zła przed wojną na Ukrainie, ale od tego czasu sytuacja uległa eskalacji i stała się, jak to nazwał, najgorszym kryzysem humanitarnym od czasów II wojny światowej.

Potem jest przerażająca okładka magazynu Economist. To jest publikacja należąca do Rothschildów, która jest przeznaczona dla elitarnych globalistów. Przedstawia pole pszenicy, z ziarnami pszenicy przedstawionymi jako czaszki, pod tytułem „Nadchodząca katastrofa żywnościowa”.

Conservative Playlist reports  donosi, że Fundacja Rockefellera, kolejny globalistyczny klub powiązany z Billem Gatesem, Schwabem i WEF, ostrzegł niedawno, że globalny kryzys żywnościowy o biblijnych proporcjach ma pojawić się u naszych drzwi w ciągu pięciu do sześciu miesięcy.

Prezes Fundacji Rockefellera, Rajiv Shah, opisał to, co wkrótce się rozwinie, jako “ogromny, natychmiastowy kryzys żywnościowy, który uderzy w cały świat, nie pozostawiając żadnego kraju nietkniętm.

To nie jest komunizm, bo gdyby tak było, nie wszystkie wielkie korporacje byłyby w to zamieszane. To technokracja, wykorzystująca moc gromadzenia danych i zaawansowaną technologię nadzoru, którą wykorzystują w każdym punkcie kontaktu – w medycynie, mediach i mediach społecznościowych, nauce, edukacji, na poziomie detalicznym, wojskowym i bioasekuracji.

Ale jak to zrobią tak, pytają ludzie, abyśmy nie mieli nic i po prostu wynajmowali wszystko od miliarderów i multimilionerów?

Mówię tym ludziom, że gdyby nie spali, zobaczyliby odpowiedź na swoje pytanie rozgrywającą się w czasie rzeczywistym.

Tworząc coraz więcej pieniędzy i celowo obniżając wartość dolara, Rezerwa Federalna i system bankowy zmuszają do płacenia więcej za mniej. Aby przetrwać, bez względu na to, czy należysz do niższej klasy średniej, średniej klasy średniej, czy wyższej klasy średniej, zapłacisz więcej za ten sam galon benzyny, te same artykuły spożywcze, te same ubrania, które miałeś wcześniej. Przez jakiś czas możesz sobie poradzić, kupując mniej i eliminując marnotrawstwo, ale po pewnym czasie będziesz chciał zmniejszyć rozmiar swoich samochodów, domów, jedzenia, wszystkiego.

To dlatego Mayer Rothschild powiedział: „Nie obchodzi mnie, kto ustanawia prawa kraju, dopóki kontroluję jego pieniądze”.

Plan jest taki, żeby wycenić wszystko do momentu, w którym wynajmujesz małe mieszkanie w mieście przy linii kolejowej, zastępując SUV-a mini autem elektrycznym (jeśli cię na to stać) lub nawet rowerem. Spójrz na Chiny. Taką przyszłość dla nas zaplanowali.

Im większy ból jest powodowany, tym bardziej elity zbliżają się do możliwości wdrożenia swojego Wielkiego Resetu, z cyfrowymi kodami QR dołączonymi do każdego człowieka, zawierającymi wszystkie twoje dane medyczne w aplikacji na telefon komórkowy i łączącym tę aplikację również z twoim kontem bankowym i twoim możliwość zalogowania się do internetu. Taki jest cel.

Teraz jest haczyk.

Miliarderskie elity globalistyczne wiedzą, że ich plan jest niepopularny.

Wiedzą, że co najmniej połowa ludności w bogatych krajach nigdy nie zgodzi się dobrowolnie na ten plan. Będą musieli zostać zmuszeni w czasie przerażającego kryzysu, takiego jak wojna lub fala „kryzysów zdrowia publicznego” i skrajnego ubóstwa, które takie kryzysy powodują.

Ponieważ zdecydowana większość Amerykanów cierpi z powodu skrajnego odchylenia od normalności, nie mogą zobaczyć, co nadchodzi. Zostaną całkowicie zaskoczeni. Sporadyczne braki, które widzą teraz w sklepach spożywczych, ci ludzie uważają, że to tylko tymczasowa usterka, która wkrótce się naprawi. Nie ma się o co martwić.

Nie widzą, że wojna i głód są tuż za rogiem. Kiedy więc nadejdzie, będą rządzić się strachem i zamętem. Poziomy lęku znikną z wykresów.

Większość podda się systemowi bestii, który jest wznoszony na plecach tych wcześniej zaaranżowanych kryzysów.

Z powodu zasady trójpodziału, gdzieś między 25 a 30 procent nigdy nie podda się takiemu systemowi. Widzieliśmy to w zeszłym roku w przypadku szczepionek, kiedy około 70 procent Amerykanów skapitulowało pod presją „zdobądź swój strzał”, ale 30 procent pozostało silnych i stawiało opór.

Teraz Stephane Bancel, dyrektor generalny Moderny, przyznaje, że nikt nie chce jego szczepionek i musi je wyrzucić, a dokładnie 30 milionów dawek.

Spójrz na jego komentarze w poniższym filmie. Jest bardzo smutny.

Najważniejsze dla elit jest to: Populacja jest po prostu zbyt duża i niemożliwa do zarządzania dla typu społeczeństwa opartego na zasobach, totalnej kontroli wymaganej przez ich dystopijną technokrację, a jeśli jest coś, czego technokracja po prostu nie może tolerować, to jest to spora populacja ludzi, którzy nie znają swojego miejsca. Wciąż wierzą w wolność słowa, pierwszą i drugą poprawkę, że ludzie rodzą się mężczyznami lub kobietami, takie staromodne rzeczy. Muszą zostać wyeliminowani.

Faza zabijania: Jak wybiją populację?

Z tego powodu weszliśmy w fazę zabijania Wielkiego Resetu.

Wszystko, w co się obecnie angażują, ci tak zwani interesariusze, powoduje, że ludzie umierają przedwcześnie w niektórych kluczowych krajach, w których mamy dużą populację klasy średniej, która jest przyzwyczajona do stosunkowo swobodnego życia. Nie pasują do społeczeństwa totalnego nadzoru, w którym Twój ruch jest monitorowany w czasie rzeczywistym, Twoje nawyki związane z wydatkami są monitorowane i oceniane, Twoje nawyki żywieniowe są monitorowane (mięso będzie „rzadkim przysmakiem”, mówi WEF). Cała Twoja aktywność życiowa będzie monitorowana w celu obliczenia i śledzenia Twojego śladu węglowego oraz oceny ogólnego wyniku społecznego.

Przyjrzyjmy się teraz punktom tarcia w społeczeństwie, które są podsycane przez globalistyczne elity, które kierują wszystkim, od systemów monetarnych i bankowych przez wielkie korporacje po media, Big Pharmę i Big Tech.a

Produkowane awarie łańcucha dostaw, a także niedobory żywności, nawozów i paliwa, co prowadzi do głodu. Obejrzyj poniższy film z wykolejenia pociągu w ostatnią niedzielę w Albercie w Kanadzie — pociąg właśnie przewoził 43 pojemniki potażu na rozpaczliwie potrzebny nawóz azotowy.

  • Z powrotem promowanie zabójczych szczepionek i zastrzyków przypominających i nakazów szczepień prawdopodobnie tej jesieni.
  •  
  • Podżeganie do niepokojów społecznych, masowych strzelanin i wynikającego z tego podpalania amerykańskich właścicieli broni za pomocą zapalającej retoryki pochodzącej z Białego Domu. Media będą wspierać administrację Bidena, ponieważ gra ona o jakieś krajowe środki kontroli broni. Joe Scarborough i Mika Brzezinski w MSNBC to tylko dwaj z wielu medialnych przedrzeźniaczy, którzy dostarczają propagandę w imieniu amerykańskich agencji wywiadowczych. Od masowych strzelanin w Buffalo i Uvalde w Teksasie, Mika i Joe wbijają do domu wiadomość, że nadszedł czas, aby rząd ogłosił, że niektóre karabiny są nielegalne. Ten rodzaj retoryki, grożący rozbrojeniem przestrzegających prawa Amerykanów w czasie, gdy przestępczość wymyka się spod kontroli, sprawi, że więcej ludzi będzie chciało kupować broń dla ochrony.
  •  
  • Eskalacja wojny zastępczej przeciwko Rosji w wojnę regionalną, a ostatecznie w wojnę światową. Chiny zagrają dla Tajwanu, a Iran może pójść za Izraelem. Rosja i Chiny są po prostu lepiej przygotowane do tej wojny niż USA i Europa.
  •  
  • Podsycanie globalistycznej obsesji na punkcie transpłciowej manii LGBTQ do tego stopnia, że pojawia się ona wszędzie, ale co ważniejsze w twarzy twojego dziecka, w szkole, na obozie letnim, w harcerzach i harcerkach, a nawet w wielu kościołach. To dodatkowo osłabia rzeszę młodych ludzi, myląc ich co do własnej płci, a wraz z naciskiem gejów i lesbijek powoduje, że rodzi się mniej dzieci.

Prognoza populacji Deagla na 2014 rok

Wszystkie powyższe zasady prowadzą do jednego, masowego wyludniania.

Wróćmy do analizy przeprowadzonej przez Deagel Corp. kilka lat temu.

Deagel jest wykonawcą wojskowym, który w 2014 roku opublikował prognozę masowej redukcji populacji do roku 2025, kiedy to Ameryka miałaby spaść do zaledwie 99 milionów ludzi z ponad 330 milionów w 2014 roku.  Podobnie drastyczny spadek. populacji narodów przewiduje dla Europy Zachodniej, zwłaszcza Wielkiej Brytanii i Niemców.

Opierając się na obliczeniach Deagla, zakładając, że okażą się nawet bliskie dokładności, najbardziej niebezpiecznymi miejscami do życia w ciągu najbliższych trzech lat będą Stany Zjednoczone i Wielka Brytania, a następnie Niemcy, i reszta UE. Ta prognoza populacji była tak kontrowersyjna, pokazując zmniejszenie populacji o 80 procent w Stanach Zjednoczonych i od 50 do 80 procent w prawie każdym kraju Europy Zachodniej, że badanie w tajemniczy sposób zniknęło ze strony internetowej Deagel po Covid w marcu 2021 roku.

Do czasu „pandemii” Covida i wynikającej z niej kampanii masowych szczepień wielu badaczy drapało się po głowach, przeglądając arkusze kalkulacyjne Deagel. Ale teraz to zaczyna mieć sens

Badacz Craig Paardekooper  opublikował niedawno swój raport  na temat przewidywań globalnej depopulacji na podstawie aktualizacji danych Deagel. Możesz zobaczyć jego zaktualizowane prognozy dla każdego kraju. Pokazuje, że do 2025 roku Stany Zjednoczone stracą 70,2 procent populacji, a Wielka Brytania 78,5%.

Przewidywania Deagla w 2014 roku wydawały się tak daleko idące, że niektórzy ludzie oskarżyli Deagla o udział w psy-op. Ale może Deagel miał dobre źródła, aby poprzeć swoją analizę. W końcu Fundacja Rockefellera opublikowała swoją analizę „Lockstep” w 2010 roku, prawie nie gwarantując, że wielkie pandemie zmiotą dziesiątki milionów ludzi, a Bill Gates, najbogatszy człowiek na świecie, również był w fazie szczepień do 2014 r. , który kilka lat wcześniej przeniósł swoją uwagę z komputerów na bardziej dochodowe szczepionki.

Oczywiście wiemy, że pierwsza „wytyczna” wyryta w pomniku Georgia Guidestones monument mówi: „Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000 w nieustannej równowadze z naturą”, co oznacza zmniejszenie o ponad 90 procent populacji Ziemi. To cel, który wydawał się oburzający, dopóki nie pojawił się pełny zakres strzałów śmierci z trucizną, a potem perspektywa globalnego głodu i III wojny światowej  tuż poza nagłówkami codziennych wiadomości.

Konkluzja: Żyjemy w dziwnych czasach i uważam, że są to czasy ostateczne. Wszyscy musimy skoncentrować się na hartowaniu się fizycznie, psychicznie i emocjonalnie na to, co przyjdzie do Ameryki w ciągu najbliższych trzech lat, jednocześnie zdając sobie sprawę, że najważniejszą dziedziną jest hartowanie się duchowo.

Niech Bóg błogosławi was wszystkich, i waszymi przygotowaniami.

Tłum. Małgorzata Jasińska

LeoHohmann.com jest w 100% obsługiwany przez czytelników i nie otrzymuje żadnych reklam korporacyjnych ani sponsorów. Wkłady o dowolnej wielkości są mile widziane i mogą być przesyłane na adres Leo Hohmann, PO Box 291, Newnan, GA 30264 lub za pośrednictwem karty kredytowej poniżej:

https://leohohmann.com/2022/05/26/globalists-have-entered-the-kill-phase-of-great-reset-remember-the-deagel-population-forecast-it-now-makes-total-sense/

Proszę o wsparcie na leczenie i rehabilitację
Nest Bank
85 2530 0008 2064 1053 5460 0001

Nie mam żadnej innej pomocy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: