Powstrzymaj holokaust Covida! List otwarty Ocalonych

Wzywamy was do natychmiastowego zaprzestania tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości

Wysłane do:

European Medical Agency  (EMA), European Union

The Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency (MHRA), U.K.

The Australian Health Regulation Agency, AHPRA, Australia

Therapeutic Goods Administration (TGA), Australia

Medsafe, New Zealand

Federation of Medical Regulatory Authorities (FMRAC),  Canada

***

/Europejska Agencja Medyczna (EMA), Unia Europejska Agencja Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA), Wielka Brytania Australijska Agencja Regulacji Zdrowia, AHPRA, Australia Therapeutic Goods Administration (TGA), Australia Medsafe, Nowa Zelandia Federacja Organów Nadzoru Medycznego (FMRAC), Kanada *** /

***

Panie i Panowie,

My, ocaleni z okrucieństw popełnionych na ludzkości podczas II wojny światowej, czujemy się zobowiązani podążać za własnym sumieniem i pisać ten list.

Jest dla nas oczywiste, że na naszych oczach rozgrywa się kolejny holokaust o większej skali. Większość ludności świata nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, co się dzieje, ponieważ skala takiej przestępczości zorganizowanej wykracza poza zakres ich doświadczenia.

My jednak wiemy. Pamiętamy nazwisko Josef Mengele. Niektórzy z nas mają osobiste wspomnienia. Doświadczamy déjà vu, które jest tak przerażające, że wstajemy, by chronić naszych biednych bliźnich. Zagrożeni niewinni są teraz dziećmi, a nawet niemowlętami. W ciągu zaledwie czterech miesięcy szczepionki przeciw COVID-19 zabiły więcej ludzi niż wszystkie dostępne szczepionki łącznie od połowy 1997 r. do końca 2013 r. – okres 15,5 roku. Najbardziej dotknięci są ludzie w wieku od 18 do 64 lat – grupa, której nie było w statystykach Covid.

Wzywamy was do natychmiastowego zaprzestania tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości. To, co nazywasz „szczepieniem” przeciwko SARS-Cov-2, jest w rzeczywistości bluźnierczą ingerencją w naturę. Nigdy wcześniej nie przeprowadzono immunizacji całej planety poprzez dostarczenie syntetycznego mRNA do ludzkiego ciała. Jest to eksperyment medyczny, do którego należy zastosować Kodeks Norymberski. 10 zasad etycznych zawartych w tym dokumencie reprezentuje fundamentalny kodeks etyki medycznej, który został sformułowany podczas procesu lekarzy w Norymberdze, aby zapewnić, że ludzie nigdy więcej nie będą poddawani mimowolnym eksperymentom i procedurom medycznym.

Zasada 1 Kodeksu Norymberskiego:

(a) „Dobrowolna zgoda podmiotu ludzkiego jest absolutnie niezbędna. Oznacza to, że zainteresowana osoba powinna mieć zdolność prawną do wyrażenia zgody; powinna być tak usytuowana, aby móc korzystać z wolności wyboru, bez ingerencji jakichkolwiek elementów siły, oszustwa, podstępu, przymusu, przechtrzenia, nadmiernego nacisku lub innej ukrytej formy przymusu lub nacisku; i powinna mieć wystarczającą wiedzę i zrozumienie elementów przedmiotowego zagadnienia, aby umożliwić jej podjęcie zrozumiałej i oświeconej decyzji.

(b) Ten ostatni element wymaga, aby przed zaakceptowaniem pozytywnej decyzji przez badanego, poinformowano go o naturze, czasie trwania i celu eksperymentu; metodzie i środkach, za pomocą których ma być przeprowadzony; wszelkich niedogodnościach i zagrożeniach, których można się spodziewać; oraz skutkach dla jego zdrowia lub osoby, które mogą wynikać z jego udziału w eksperymencie.

(c) Obowiązek i odpowiedzialność za ustalenie jakości zgody spoczywa na każdej osobie, która inicjuje, kieruje lub angażuje się w eksperyment. Jest to osobisty obowiązek i odpowiedzialność, której nie można bezkarnie delegować na inną osobę.

Ad (a): Nie ma mowy o swobodnej decyzji. Środki masowego przekazu szerzą strach i panikę i wykorzystują rządy propagandy Goebbelsa, powtarzając nieprawdę, dopóki nie uwierzą. Od tygodni nawołują do ostracyzmu nieszczepionych. Jeśli 80 lat temu demonizowano Żydów jako roznosicieli chorób zakaźnych, dziś o szerzenie wirusa oskarża się nieszczepionych. Integralność fizyczna, swoboda podróżowania, swoboda pracy, wszelką koegzystencję odebrano ludziom, aby wymusić na nich szczepienia. Dzieci są zachęcane do zaszczepienia się wbrew osądowi rodziców.

Ad (b): 22 straszne skutki uboczne wymienione już w zezwoleniu FDA na zastosowanie awaryjne nie zostały ujawnione uczestnikom eksperymentalnej próby. Podajemy je poniżej z korzyścią dla światowej opinii publicznej.

Z definicji nigdy nie uzyskano świadomej zgody. Tymczasem jest rejestrowanych tysiące skutków ubocznych zarejestrowanych w licznych bazach danych. Podczas gdy tak zwane numery przypadków są emitowane w 30-minutowych odstępach przez wszystkie środki masowego przekazu, nie ma żadnej wzmianki o poważnych niepożądanych skutkach ubocznych ani o tym, jak i gdzie należy zgłaszać skutki uboczne. O ile nam wiadomo, nawet zarejestrowane uszkodzenia były na dużą skalę usuwane z każdej bazy danych.

Zasada 6 Kodeksu Norymberskiego wymaga:

„Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać poziomu określonego humanitarnym znaczeniem problemu, który ma zostać rozwiązany przez eksperyment”.

„Szczepienia” przeciwko Covid okazały się bardziej niebezpieczne niż Covid dla około 99% wszystkich ludzi. Jak udokumentował Johns Hopkins, w badaniu 48 000 dzieci,  dzieci nie są narażone na ryzyko zarażenia wirusem.

Twoje własne dane pokazują, że dzieci, które nie są zagrożone wirusem, miały zawał serca po szczepieniu; ponad 15 000 doznało zdarzeń niepożądanych – w tym ponad 900 poważnych zdarzeń. Co najmniej 16 nastolatków zmarło po szczepieniu w USA. Jak wiesz, zgłaszanych jest tylko około 1%. A liczby szybko rosną, gdy piszemy. Z twoją świadomością.

Zasada 10 Kodeksu Norymberskiego:

„Podczas trwania eksperymentu odpowiedzialny naukowiec musi być przygotowany do zakończenia eksperymentu na każdym etapie, jeśli ma prawdopodobny powód, by sądzić, w dobrej wierze, wymaganych od niego wyższych umiejętnościach i wymaganego starannego osądu, że kontynuacja eksperymentu może skutkować obrażeniami, niepełnosprawnością lub śmiercią badanego”.

Rzekomo około 52% światowej populacji otrzymało przynajmniej jeden zastrzyk. Uczciwe ujawnienie prawdziwej liczby obrażeń od „szczepionek”, nieuleczalnie rannych, a także zmarłych na całym świecie, jest od dawna spóźnione. W międzyczasie są to miliony. Podaj nam teraz prawdziwą liczbę ofiar szczepień przeciwko Covid.

Ile wystarczy, by obudzić twoje sumienie?

Lista działań niepożądanych znanych FDA przed zatwierdzeniem w nagłych wypadkach:

1. Syndrom Guillain-Barré

Czytaj dalej The COVID-19 “Vaccine” and the Nuremberg Code. Crimes Against Humanity, Genocide   / COVID-19 „Szczepionka” i Kodeks Norymberski. Zbrodnie przeciwko ludzkości, ludobójstwo/

2. Ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia

3. Poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego

4. Zapalenie mózgu/zapalenie mózgu i rdzenia/zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych/zapalenie opon mózgowych/encefalopatia

5. Konwulsje/napady padaczkowe

6. Stroke  ( atak niedokrwienny  krótkotrwałe (do 24 godzin) i przemijające wystąpienie objawów uszkodzenia mózgu na skutek zaburzeń krążenia mózgowego. / pl.wikipedia.org  przyp. M.J.)

7. Narkolepsja i katapleksja

8. Anafilaksja

9. Ostry zawał mięśnia sercowego

10. Zapalenie mięśnia sercowego/zapalenie osierdzia

11. Choroba autoimmunologiczna

12. Zgony

13. Ciąża i wyniki porodu

14. Inne ostre choroby demielinizacyjne

15. Nieanafilaktyczne reakcje alergiczne

16. Małopłytkowość

17. Rozsiane wykrzepianie wewnątrznaczyniowe

18. Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa

19. Zapalenie stawów i bóle stawów/bóle stawów

20. Choroba Kawasaki

21. Wieloukładowy zespół zapalny u DZIECI

22. Choroba wzmocniona szczepieniem

Podpisano

Osoby, które przeżyły obóz koncentracyjny, ich synowie i córki oraz wnuki, w tym osoby dobrej woli i sumienia.

Za zgodą

Rabbi Hillel Handler
Hagar Schafrir
Sorin Shapira
Mascha Orel
Morry Krispijn
Shimon Yanowitz
Hila Moscovich
Tamir Turgal
Amira Segal
Jacqueline Ingenhoes
Andrea Drescher
Edgar Siemund, Esq.

Prezentowany obraz pochodzi z Chemical Violence Oryginalnym

Źródłem tego artykułu jest Global Research Copyright © Rabin Hillel Handler, Hagar Schafrir i in., Global Research, 2021

Tłum. M. Jasińska

Za; https://www.globalresearch.ca/stop-the-covid-holocaust-open-letter/5755902

Visit and follow us on Instagram at @crg_globalresearch.

2 odpowiedzi na “Powstrzymaj holokaust Covida! List otwarty Ocalonych”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: