UK: Brytyjski rząd i świat medyczny oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości

Shutterstock

Grupa aktywistów w imieniu obywateli Wielkiej Brytanii,   oskarża brytyjskich urzędników i najpotężniejsze postaci świata medycznego o ludobójstwo, powołując się na szereg statystyk dotyczących skutków „szczepionek” i polityki przeciwko COVID.

(LifeSiteNews) – Zespół, w skład którego wchodzi były wiceprezes Pfizer, dr Michael Yeadon, w imieniu obywateli Wielkiej Brytanii,  złożył skargę o zbrodnie przeciwko ludzkości do Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) przeciwko Borisowi Johnsonowi i brytyjskim urzędnikom, Billowi i Melindzie Gatesom, dyrektorom generalnym firm Big Pharma, prezesowi Światowego Forum Ekonomicznego Klausowi Schwabe i innym.

Zespół z Wielkiej Brytanii, w tym obejmujący astrofizyka i przedsiębiorcę pogrzebowego, dodatkowo oskarżył dr Anthony’ego Fauci; Tedrosa Adhanom Ghebreyesusa, dyrektora generalnego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO); June Raine, dyrektora naczelnej agencji regulacyjnej ds. leków i produktów zdrowotnych (MHRA); dr Radiv Shah, prezesa Fundacji Rockefellera; oraz dr Petera Daszak, prezesa EcoHealth Alliance, jako „odpowiedzialnych za liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego… zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji” w Wielkiej Brytanii i innych krajach.

Po wielokrotnych nieudanych próbach wniesienia sprawy do angielskiego systemu sądowego, skarżący uciekli się do wezwania „z najwyższą pilnością” MTK „do zaprzestania rozpowszechniania szczepień przeciw COVID, wprowadzenia nielegalnych paszportów szczepień i wszelkich innych rodzajów nielegalnej wojny… toczy się przeciwko mieszkańcom Wielkiej Brytanii”.

skardze  złożonej 6 grudnia przedstawiają dowody na to, że „szczepionki” na COVID-19 są w rzeczywistości eksperymentalnymi terapiami genowymi opracowanymi w oparciu o badania nad nabywaniem funkcji z koronawirusów nietoperzy, argumentując, że te „szczepionki” spowodowały masową śmierć i obrażenia i że rząd Wielkiej Brytanii nie przeprowadził dochodzenia w sprawie takich zgłoszonych zgonów i obrażeń; że liczby przypadków COVID i zgonów zostały sztucznie zawyżone; że maski na twarz są szkodliwe z powodu niedotlenienia, hiperkapni i innych przyczyn; a testy PCR są „całkowicie niewiarygodne” i „zawierają rakotwórczy tlenek etylenu”.

Ponadto argumentowali, że skuteczne terapie COVID-19, takie jak hydroksychlorochina i iwermektyna, zostały stłumione, co doprowadziło do większej liczby zgonów z powodu COVID-19 niż powinno.

Twierdzą, że blokady zostały wprowadzone pod pretekstem sztucznie zawyżonej liczby infekcji i zgonów wywołanych przez zmodyfikowanego wirusa, a także, że  eksperymentalne „szczepionki” doprowadziły do:

Ogromne krótkotrwałe uszkodzenia i śmierć, z co najmniej 395 049 zgłoszonymi działaniami niepożądanymi po „szczepionkach” przeciw COVID w samej Wielkiej Brytanii; gwałtowny wzrost liczby telefonów z linii ChildLine od wrażliwych dzieci podczas blokad; „niszczenie bogactwa i przedsiębiorstw” poprzez narzucone blokady;” „dotkliwe pozbawienie wolności fizycznej z naruszeniem podstawowych zasad prawa międzynarodowego”, w tym zakaz podróżowania i zgromadzeń oraz przymusowa kwarantanna i samoizolacja; apartheid z powodu segregacji poprzez posiadanie paszportu szczepionkowego; oraz „spodziewane zmniejszenie płodności” po „szczepieniu”, wśród innych szkodliwych skutków fizycznych i psychicznych.

Ponadto skarżący utrzymują, że „tłumienie bezpiecznych i skutecznych alternatywnych metod leczenia Covid-19 jest równoznaczne z morderstwem i uzasadnia przeprowadzenie pełnego dochodzenia przez sąd”. Zauważyli, że poza cenzurą informacji w Internecie i promocji tych alternatywnych metod leczenia, „niektóre czasopisma akademickie blokują publikację badań wykazujących skuteczność leków, takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina”.

Skarżący przytoczyli również cytaty z ocalałych z Holokaustu, którzy: podkreślili „wyraźne podobieństwa między ograniczeniami Covida a początkiem Holokaustu”. W liście,  otwartym ocaleni z Holokaustu zwrócili się do organów nadzoru medycznego o „natychmiastowe zatrzymanie tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości”, który, jak twierdzą, narusza Kodeks Norymberski.

Twierdzą nawet, że „kolejny holokaust o większej skali rozgrywa się na naszych oczach”. Jedna z ocalałych, Vera Sharav, zauważyła w wywiadzie cytowanym w skardze:

„Ostrą lekcją z Holokaustu jest to, że kiedykolwiek lekarze połączą siły z rządem i odejdą od swojego osobistego, zawodowego, klinicznego zobowiązania do nie wyrządzania krzywdy jednostce, medycyna może zostać wypaczona z uzdrawiającego, humanitarnego zawodu w morderczy aparat”.

„To, co odróżnia Holokaust od wszystkich innych masowych ludobójstw, to kluczowa rola, jaką odgrywa establishment medyczny, cały establishment medyczny. Każdy krok w tym morderczym procesie był aprobowany przez akademicką, profesjonalną placówkę medyczną. Lekarze medycyny oraz prestiżowe towarzystwa i instytucje medyczne nadały pozory legitymizacji dzieciobójstwu, masowemu mordowi ludności cywilnej”.

/Zobacz: Vera Sharav w rozmowe z Reinerem Fuellmichem – Przygotowania do Norymbergi 2.0 (napisy PL  – przyp. M.J/

Według wnioskodawców wszystkie szkodliwe konsekwencje  wirusa, „szczepionki” i blokady, spełniają kryteria ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni wojennych przeciwko ludności Wielkiej Brytanii, ponieważ winni „członkowie rządu Wielkiej Brytanii i przywódcy świata mają zarówno wiedzę, jak i intencje w odniesieniu do tych domniemanych przestępstw”.

Twierdzą, że w rzeczywistości destrukcyjne konsekwencje „szczepionek”, blokad i skonstruowanych wirusów są celowymi próbami depopulacji i społecznej destabilizacji w ramach globalnie skoordynowanego planu konsolidacji bogactwa i władzy w rękach nielicznych.

Argumentują, że środki te stanowią zatem również „zbrodnię agresji”, to znaczy próbę „skutecznego sprawowania kontroli lub kierowania polityczną lub militarną akcją państwa”. Twierdzą, że w tym przypadku celem jest „krok po kroku likwidacja wszystkich państw Demokratycznych Narodów” oraz „zniszczenie małych i średnich przedsiębiorstw, przenosząc udziały w rynku do największych korporacji”, należących do ultra-bogatych, aby dać tej „elitarnej” grupie większą kontrolę polityczną i monetarną.

***

Źródło:

Big Pharma, Gates, Fauci, UK officials accused of crimes against humanity in complaint to International court

Jedna odpowiedź na “UK: Brytyjski rząd i świat medyczny oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: