RAPORT: Potwierdzono, że szczepionka firmy Pfizer powoduje choroby neurodegeneracyjne

W nowym raporcie ustalono, że szczepionka Pfizer może powodować chorobę Alzheimera i inne schorzenia / Źródło: https://nationalfile.com/report-pfizer-vaccine-confirmed-to-cause-neurodegenerative-diseases/ Tłum. M.Jasińska

W szokującym nowym raporcie na temat szczepionek COVID-19 odkryto, że szczepionka przeciwko koronawirusowi Pfizera może mieć długoterminowe skutki zdrowotne, których wcześniej nie ujawniono, w tym „ALS, choroba Alzheimera i inne neurologiczne choroby zwyrodnieniowe”.

     „Obecne szczepionki SARSCoV-2 oparte na RNA zostały zatwierdzone w Stanach Zjednoczonych na podstawie rozkazu awaryjnego bez szeroko zakrojonych długoterminowych testów bezpieczeństwa” – czytamy w raporcie.

     „W tym artykule szczepionka Pfizer COVID-19 została oceniona pod kątem potencjału wywoływania chorób prionowych u biorców szczepionki”.

Według CDC choroby wywoływane przez priony są formą chorób neurodegeneracyjnych, co oznacza, że szczepionka Pfizer może spowodować długotrwałe uszkodzenia i negatywne skutki zdrowotne w odniesieniu do mózgu.

     Jest to szczególnie niepokojące, ponieważ szczepionka Pfizer jest szczepionką mRNA, nietestowanym typem szczepionki, który tworzy nowe białka i może faktycznie zintegrować się z ludzkim genomem, zgodnie z raportem National Library of Medicine.

Innymi słowy, choroby zwyrodnieniowe mózgu mogą pojawić się w dowolnym momencie życia po otrzymaniu szczepionki.

     „Sekwencja RNA szczepionki, jak również interakcja z docelowym białkiem wypustki, zostały przeanalizowane pod kątem możliwości przekształcenia wewnątrzkomórkowych białek wiążących RNA, białka wiążącego DNA TAR (TDP-43) i białka Fused in Sarcoma (FUS) w ich patologiczne konformacje prionów” – wyjaśnia raport.

Według Alzpedii, TDP-43 to białko, o którym wiadomo, że wywołuje demencję, ALS, a nawet chorobę Alzheimera. Podobnie białko FUS jest znane z wywoływania ALS i dziedzicznych wstrząsów podstawowych, zgodnie z bazą danych ludzkiego genomu.

     Eksperyment wykonany na potrzeby raportu miał na celu ustalenie, czy te dwa szkodliwe białka osadzają się w naszym DNA, tak jak oczekuje się, że zrobi to szczepionka mRNA.

W raporcie ustalono, że „RNA szczepionki ma specyficzne sekwencje, które mogą skłonić TDP-43 i FUS do zwinięcia się w ich patologiczne potwierdzenia prionów”, co oznacza, że oba białka mogą osadzać się w naszym DNA i powodować szkodliwe choroby neurologiczne.

    W podsumowaniu raportu stwierdza się, że

Załączone wyniki oraz dodatkowe potencjalne zagrożenia prowadzą do przekonania autora, że rejestracja szczepionek opartych na RNA przeciwko SARS-CoV-2 była przedwczesna i że szczepionka może spowodować znacznie więcej szkód niż korzyści”.

Sam raport kończy się tym ostrzeżeniem:

„Szczepionka może być bronią biologiczną i nawet bardziej niebezpieczną niż pierwotna infekcja”.

National File faktycznie skontaktował się z CDC, aby zapytać, dlaczego szczepionka Pfizer jest nadal rozprowadzana pomimo tych wiarygodnych zarzutów. Nie otrzymano żadnej odpowiedzi przed publikacją.

by Nathaniel Linderman
April 22, 2021
 
Tłum. M.Jasińska
 
 

Jedna odpowiedź na “RAPORT: Potwierdzono, że szczepionka firmy Pfizer powoduje choroby neurodegeneracyjne”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: