Apel Abp Carlo Maria Viganò: Wzywam narody i ich obywateli, aby sprzymierzyli się pod Krzyżem Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

vigano / konto twitter

Wzywam narody i ich obywateli, aby sprzymierzyli się pod Krzyżem Naszego Pana Jezusa Chrystusa, jedynego Króla i Zbawiciela, Księcia Pokoju.

In hoc signo vinces. / W tym znaku zwyciężysz.

Od dwóch lat jesteśmy świadkami globalnego zamachu stanu, w którym elita finansowa i ideologiczna zdołała przejąć kontrolę nad częścią rządów narodowych, instytucjami publicznymi i prywatnymi, mediami, sądownictwem, politykami i przywódcami religijnymi .

Wszyscy oni, bez różnicy, stali się niewolnikami tych nowych panów, którzy zapewniają władzę, pieniądze i afirmację społeczną swoim wspólnikom.

Prawa podstawowe, które do wczoraj uchodziły za nienaruszalne, zostały zdeptane w imię stanu wyjątkowego: dziś stan zagrożenia zdrowia, jutro stan zagrożenia środowiska, a potem stan zagrożenia Internetu.

Ten globalny zamach stanu pozbawia obywateli jakiejkolwiek możliwości obrony, ponieważ władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza są współwinne łamania prawa, sprawiedliwości i celu, dla którego istnieją.

Jest to globalny zamach stanu, ponieważ ten przestępczy atak na obywateli rozciąga się na cały świat, z bardzo rzadkimi wyjątkami. To wojna światowa, której wrogami jesteśmy my wszyscy, nawet ci, którzy nieświadomie nie zrozumieli jeszcze wagi tego, co się dzieje.

To wojna toczona nie bronią, ale bezprawnymi zasadami, nikczemną polityką gospodarczą i niedopuszczalnymi ograniczeniami praw naturalnych.

Organizacje ponadnarodowe, finansowane w dużej mierze przez spiskowców tego zamachu stanu, ingerują w rządy poszczególnych narodów oraz w życie, relacje i zdrowie miliardów ludzi.

Z pewnością robią to dla pieniędzy, ale jeszcze bardziej w celu scentralizowania władzy i ustanowienia planetarnej dyktatury. To Wielki Reset Światowego Forum Ekonomicznego, Agendy 2030 Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Jest to plan Nowego Porządku Świata, w którym Republika Uniwersalna zniewala wszystkich, a Religia Ludzkości unieważnia Wiarę w Chrystusa.

W obliczu tego globalnego zamachu stanu konieczne jest utworzenie międzynarodowego Sojuszu Antyglobalistycznego, który skupia wszystkich tych, którzy chcą przeciwstawić się dyktaturze, którzy nie mają zamiaru stać się niewolnikami anonimowej siły, którzy nie chcą wyrzec się własnej tożsamości, własnej indywidualności, własnej wiary religijnej. Jeśli atak jest globalny, obrona musi być również globalna.

Wzywam rządzących, przywódców politycznych i religijnych, intelektualistów i wszystkich ludzi dobrej woli, zapraszając ich do zjednoczenia się w Sojuszu, który rozpoczyna antyglobalistyczny manifest, obalając punkt po punkcie błędy i dewiacje dystopii Nowego Świata oraz proponowanie konkretnych alternatyw dla programu politycznego inspirowanego dobrem wspólnym, zasadami moralnymi chrześcijaństwa, tradycyjnymi wartościami, ochroną życia i naturalnej rodziny, ochroną biznesu i pracy, promocją edukacji i badań oraz szacunku dla stworzenia.

Ten Antyglobalistyczny Sojusz będzie musiał zjednoczyć narody, które zamierzają uciec z piekielnego jarzma tyranii i potwierdzić własną suwerenność, tworząc porozumienia o wzajemnej współpracy z narodami i ludami, które podzielają ich zasady i wspólną tęsknotę za wolnością, sprawiedliwością i dobrem. Będzie musiał potępić zbrodnie elit, wskazać winnych, zadenuncjować ich przed międzynarodowymi trybunałami oraz ograniczyć ich nadmierną władzę i szkodliwy wpływ.

Będzie musiał przeciwdziałać działaniom lobby, przede wszystkim zwalczając korupcję urzędników państwowych i osób pracujących w branży informacyjnej oraz zamrażając kapitał wykorzystywany do destabilizacji porządku społecznego.

W narodach, w których rządy są podporządkowane elicie, będą mogły tworzyć ludowe ruchy oporu i komitety wyzwolenia narodowego, w tym przedstawicieli wszystkich warstw społecznych, które proponują radykalną reformę polityki, inspirowane dobrem wspólnym i zdecydowanie sprzeciwiające się neomaltuzjańskiemu projektowi agendy globalistycznej.

W krajach, w których rządy są podporządkowane elicie, będą mogły tworzyć się ludowe ruchy oporu i komitety wyzwolenia narodowego, w tym przedstawicieli wszystkich sektorów społeczeństwa, którzy proponują radykalną reformę polityki, inspirowani dobrem wspólnym i zdecydowanie przeciwni neomaltuzjańskiemu projektowi globalistycznej agendy.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą bronić tradycyjnego społeczeństwa chrześcijańskiego, do wspólnego spotkania na forum międzynarodowym, które odbędzie się jak najszybciej, na którym spotykają się przedstawiciele różnych narodów, aby przedstawić poważną, konkretną i jasną propozycję.

Zwracam się z apelem do przywódców politycznych i rządzących, którym zależy na dobru swoich obywateli, pomijając stare systemy partii politycznych i logikę narzuconą przez system zniewolony władzą i pieniądzem.

Wzywam narody chrześcijańskie od wschodu do zachodu, zapraszając głowy państw i zdrowe siły instytucji, gospodarki, pracy, uniwersytetów, opieki zdrowotnej i informacji do przyłączenia się do wspólnego projektu, burzenia starych systemów, i odkładając na bok działania wojenne, których pragną wrogowie ludzkości w imię „divid et impera”. Nie akceptujemy reguł naszego przeciwnika, ponieważ są one stworzone właśnie po to, aby uniemożliwić nam reakcję i zorganizowanie skutecznej i zdecydowanej opozycji.

Wzywam narody i ich obywateli, aby sprzymierzyli się pod Krzyżem Naszego Pana Jezusa Chrystusa, jedynego Króla i Zbawiciela, Księcia Pokoju. In hoc signo vinces. / W tym znaku zwyciężysz.

Stwórzmy ten Sojusz Antyglobalistyczny, dajmy mu prosty i jasny program i uwolnijmy ludzkość od reżimu totalitarnego, który skupia w sobie okropności najgorszych dyktatur wszechczasów.

Jeśli nadal będziemy zwlekać, jeśli nie zrozumiemy zagrożenia, które wisi nad nami wszystkimi, jeśli nie zareagujemy, organizując się w stanowczy i odważny opór, tego piekielnego reżimu, który ustanawia się wszędzie, nie będzie można go powstrzymać.

I niech Wszechmogący Bóg nas wspomaga i chroni.

——————

tłum. M.Jasińska

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: