Andrea Bocelli ze swoimi dziećmi w niezwykłym, świątecznym utworze.

„Dajemy nasz mały, intymny i z serca płynący muzyczny prezent”

Andrea Bocelli nagrał niezwykły album z udziałem swojego 24-letniego syna Matteo i 10-letniej córki Virginii. Premierowy utwór z albumu nosi tytuł „The Greatest Gift”.

     Dajemy nasz mały, intymny i z serca płynący muzyczny prezent każdemu, kto chce cieszyć się atmosferą Świąt Bożego Narodzenia w domu Bocellich – o swoim albumie mówi rodzina.

Utwór ukazuje niezwykły talent muzyczny Bocellich. W albumie zatytułowanym „A Family Christmas” znajdują się zupełnie nowe wersje tradycyjnych świątecznych piosenek zaaranżowanych na trzy głosy, m.in. „Away in a Manger” i „Joy To The World”, a także popularne melodie świąteczne z całego świata, takie jak „Feliz Navidad” i kolejny, zupełnie nowy utwór, „ Il Giorno Piu Speciale”, napisany przez Federicę Abbate, Cheope, Katoo i Andreę Bocellego.

Za; https://stacja7.pl/plukanie-sieci/andrea-bocelli-z-dziecmi-w-niezwyklym-swiatecznym-utworze-dajemy-nasz-maly-intymny-i-z-serca-plynacy-muzyczny-prezent/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: