POLITYCY OTRZYMUJĄ SÓL FIZJOLOGICZNĄ ZAMIAST PREPARATÓW mRNA

POLITYCY OTRZYMUJĄ SÓL FIZJOLOGICZNĄ ZAMIAST PREPARATÓW mRNA – UJAWNIA NACZELNA PIELĘGNIARKA SZPITALA W SŁOWENII

Naczelna pielęgniarka University Medical Center w Ljubljanie w Słowenii w wystąpieniu publicznym na konferencji prasowej, które zostało usunięte z You Tube, ale można je wciąż obejrzeć na Facebooku, ujawnia szokującą prawdę, a mianowicie, że fiolki z rzekomymi „szczepionkami” mają różną zawartość, zależnie od ich docelowego przeznaczenia, co jest zakodowane na etykietach.

Pielęgniarka zajmująca się osobiście przyjmowaniem oraz zarządzaniem „szczepionkami” dla polityków, stanowiącymi odrębną kategorię fiolek o symbolu „1”, złożyła publicznie rezygnację informując dziennikarzy o znaczeniu kodów na fiolkach, wywołując światowy skandal opisywany nawet w UK przez Daily Telegraph.

W trakcie konferencji pielęgniarka pokazała do kamer fiolki z rzekomymi „szczepionkami”, oznaczonymi cyframi „1”, „2” oraz „3” i wyjaśniła, iż cyfra „1” oznacza sól fizjologiczną – takie „szczepionki” otrzymują politycy, oligarchowie oraz wybrani celebryci (do czasu). Cyfra „2” to preparaty mRNA, których szkodliwość została już szeroko opisana przez niezależnych naukowców, lekarzy oraz dziennikarzy. Natomiast cyfra „3” oznacza preparat mRNA, który zawiera dodatkowo oncogen powiązany z adenowirusem odpowiedzialnym za wywoływanie oraz rozwój raka. Stwierdziła, że u osoby, które otrzymały zastrzyk nr 3 w ciągu maksymalnie 2 lat zachorują na raka tkanek miękkich.

Pielęgniarka także stwierdziła, że osobiście była świadkiem wielu przypadków rzekomego „szczepienia” polityków, wpływowych nuworyszy oraz celebrytów z ampułek nr 1m zawierających placebo w postaci soli fizjologicznej.

Mamy do czynienia z programowym ludobójstwem opartym na egoizmie zdegenerowanych i skorumpowanych wyrzutków społeczeństwa jak politycy, lekarze, pielęgniarki, posłowie, urzędnicy państwa z sądami oraz policją włącznie. Przyczynę tak podłych postaw dopuszczających oraz promujących zło wyjaśnił już Sokrates w Państwie Platona.

To nie chciwość, jak mogłoby się zdawać, tylko cecha właściwa Szatanowi, powodująca jego bunt – kompletna głupota, bowiem to z niej, z ignorancji biorą się wszelkie nieszczęścia. Ci, którzy uczestniczą w trupim spektaklu fałszywej pandemii, podobnie jak ich ograniczony umysłowo, choć szczwany szef wszystkich szefów są zbyt tępi, aby zrozumieć, że de facto działają także na swoją szkodę i w konsekwencji staną się ofiarami własnej podłości.

Jednak nie powinniśmy czekać z założonymi rękami, aż ich los się dopełni, ponieważ najpierw nas wymordują.

_____________

https://noweateny.pl/International/details/428/POLITYCY-ORAZ-TYCOONI-OTRZYMUJ-SL-FIZJOLOGICZN-ZAMIAST-PREPARATW-mRNA–UJAWNIA-NACZELNA-PIELGNIARKA-SZPITALA-W-SOWENII

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: