Istnieją trzy warianty preparatów na COVID-19


kody

Dlaczego u niektórych „zaszczepionych” na COVID-19 występują skutki uboczne, a u innych nic złego się nie dzieje? Możliwe, że wyjaśnia to oświadczenie byłej naczelnej pielęgniarki ze Słowenii.

Zobacz: POLITYCY OTRZYMUJĄ SÓL FIZJOLOGICZNĄ ZAMIAST PREPARATÓW mRNA

Od 31 lipca 2021 r. w Słowenii krąży wideo z oświadczeniem Very Kanalec, która przez wiele lat pracowała w Uniwersyteckim Centrum Medycznym w Lublanie (Univerzitetni Klinični Center Ljubljana) na stanowisku naczelnej pielęgniarki. Przydzielono jej obowiązki dotyczące realizacji szczepień przeciwko COVID-19. Obecnie nie sprawuje już tej posady. Według jej profilu na „Facebooku” wynika, że nie aprobuje „szczepień” przeciw COVID-19 i lockdownów.

Pod koniec lipca wygłosiła przed kamerą oświadczenie wyjaśniające przyczyny jej rezygnacji z posady oraz poinformowała opinię publiczną o istnieniu trzech wersji preparatów na COVID-19, które różnią się składnikami. Można je odróżnić po oznaczeniach numerycznych na opakowaniach szczepionek w ich kodach – liczbach 1, 2 i 3.

Liczba 1 – placebo zarezerwowane dla „wybranych” członków elit (sól fizjologiczna), które otrzymuje też ok. 30% populacji.

Liczba 2 – preparat mRNA (czyli terapia genowa mRNA).

Liczba 3 – preparat mRNA wzbogacony o patogeny wywołujące choroby onkologiczne (np. raka tkanek miękkich).

kody

Vera Kanalec powiedziała, że osobiście była świadkiem szczepień wszystkich polityków i potentatów – wszyscy otrzymali preparat z placebo.

Wbrew krążącym w internecie podobnym informacjom rozpowszechnianym oddolnie przez internautów, nie pokazała fiolek z kodami do kamery, lecz o nich opowiedziała.

W serwisie „YouTube” można znaleźć pierwszą część wypowiedzi, mniej kontrowersyjną. Drugą, z powodu cenzury, umieszczono na stronie „BitChute”. Powyżej kopia pełnej wersji – ściągniętej z „Facebooka”.

Film opublikował 1 sierpnia kanał „Generacija 8”, ale dopiero teraz zaczyna interesować się nim opinia publiczna. W polskich mediach mainsteramowych nie usłyszycie o tym ani słowa. Poniżej najważniejszy fragment wystąpienia z tłumaczeniem na język angielski.

https://www.bitchute.com/embed/ns3lfhVbFtnT/

To nie pierwsza informacja o różnych wersjach preparatów na COVID-19. Strona „The Exposé” ujawniła w październiku, że według danych bazy VAERS (w której można rejestrować poszczepienne skutki uboczne) na 15 października 2021 r. 95% wszystkich serii „szczepionek” Pfizera i Moderny nie spowodowało żadnych obrażeń (bardziej precyzyjnie: nie odnotowano takich zdarzeń w systemie VAERS), jednak 5% serii preparatów było odpowiedzialnych za 100% obrażeń. Najbardziej śmiertelna seria „szczepionki” Moderny zaczyna się od numerów „039K20A”. Ta sama seria odpowiedzialna jest za 4 tysiące nieśmiertelnych skutków ubocznych.

__________________

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Grandeinganno.it, TheExpose.uk
Źródło: WolneMedia.net

Opublikowano: 24.11.2021

Istnieją trzy warianty preparatów na COVID-19

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: