Rabin Boaz Pash na ambonie. Naprzeciw niego stanie abp Grzegorz Ryś

a6f44a4e-76bf-486f-9dde-4ead46218c86

To otwarta już apostazja i profanacja, zbydlęcenie katolickiej świątyni. Mossad w cywilu będzie pilnował porządku!

Czy polscy katolicy w Lublinie, a i chyba w całej Polsce, upadli tak nisko, że na to pozwolą?

Grzegorz Ryś to żydowski deprawator polskiej młodzieży. Tego bydlaka nie wolno tolerować, no chyba że los Polski jest nam obojętny.

Należy desakralizować ubiór biskupi Rysia poprzez zerwanie łańcucha z krzyżem i koloratki – chociaż jest wątpliwe to, że zostały one ważnie poświęcone, ale liczy się pewna forma postępowania.

Wziąć pały, wypałować tych dwóch bandziorów, Dominikanów wypędzić z Lublina! Banicja!!!

Lublin to kozi gród, ma herb z kozłem jako symbolem diabła. Herb trzeba zamienić na chrześcijański.

Czas nagli.

Red, Gazeta Warszawska.

***

5465656

Takie wydarzenie jest możliwe tylko w Lublinie. Zapraszamy na wrześniową debatę dwóch ambon do bazyliki ojców dominikanów.
Wydarzenie odbędzie się 27 września wieczorem, w bazylice ojców dominikanów, przy ul. Złotej 9 na Starym Mieście w Lublinie. Na ambonach naprzeciw siebie będą debatować rabin Boaz Pash z Jerozolimy oraz abp Grzegorz Ryś, metropolita łódzki.
Temat brzmi: „Przełom czasu w judaizmie i chrześcijaństwie”.Na godzinę 18.00 zaplanowano Mszę św., natomiast debata rozpocznie się o godz. 19.00. Poprowadzi ją o. Tomasz Dostatni OP. Z modlitwą i śpiewem wystąpi Symcha Keller oraz schola duszpasterstwa akademickiego.
Wydarzenie wpisuje się w program „Lublin Ekumeniczny 2018. W setną rocznicę odzyskania niepodległości (1918–2018)”.Wśród organizatorów są m.in.: Miasto Lublin, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego czy Fundacja „Ponad Granicami” im. św. Jacka Odrowąża.
Natomiast już w czwartek 13 września o godz. 19.00 w Ośrodku Brama Grodzka odbędzie się spotkanie literackie z Piotrem Pazińskim, pisarzem i eseistą.
Zaprasza na nie Międzynarodowy Ośrodek Badań nad Historią i Dziedzictwem Kulturowym Żydów Europy Środkowej i Wschodniej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Uniwersytet Europejski Viadrina oraz Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN”. Spotkanie poprowadzi prof. Sławomir J. Żurek.

13 September 2018

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: