Judeosatanista Bergoglio zakpił sobie z Fatimy – odprawił „czarną mszę”, czyli satanistyczną.

Czarny „ołtarz” do kanonizacji Novus Ordo w Fatimie wykorzystano
do pozorowania nieważnej Novus Ordo Mszy.
Cała afera przypominała satanistyczną „czarną mszę”

Franciszek-Bergoglio zakpił sobie z Fatimy w rytuałach które wyglądały dziwnie mrocznie i posępnie, a naprawdę „satanistycznie”.

20 maja 2017 wydarzyło się dużo więcej w Fatimie niż kanonizacja Novus Ordo dwojga dzieci.

Uwagę świata ściągały świętokradztwa do jakich doszło w i wokół sanktuarium.   —   Z szanowanego miejsca nabożeństwa zrobiono modernistyczną   parodię,  która bezcześci Fatimę i Najświętszą Pannę Maryję.

Kanonizacje, —   poza tym że odbyły się przypuszczalnie w nieważnym procesie skorumpowanym przez nieśw. JPII-Wojtyłę w 1984,  —   wystawiła sekta Novus Ordo jako dziwnie mroczną i posępną, a nie okazję do radości.

Wystawiony  na zewnątrz „ołtarz” na nieważną Novus Ordo Mszę pozorowanej przez Franciszka-Bergoglio   był przykryty świętokradczą czernią jakby był to pogrzeb —   (choć sam Novus Ordo nie używa na p[pogrzebach tradycyjnej czerni, a protestanckiej bieli).

Nad czarnym ołtarzem znajdowały się ciemne obrazy dwojga dzieci trzymających   niemal   zgaszone   lampy,    jakby deklarowały, że Neokościół to trup (taki jest).

Duży   czarny   kamienny   blok   otaczało 6 czarnych kamiennych świeczników.   Świece tak są postawione, że wyglądają czarne.

Franciszek-Bergoglio miał na sobie dopasowany ciemny paliusz z czarnymi krzyżami.

Cała afera przypominała „czarną mszę”, czyli satanistyczną.

Bluźnierczy „krzyż” użyty przez Franciszka-Bergoglio w Fatimie
pokazuje nie Zbawiciela, a jakiegoś rodzaju
pozaziemską istotę unoszącą się obok krzyża.

Widać też czarny „ołtarz” i czarne świece

Bluźnierczy „krzyż” nad „ołtarzem” pokazywał Chrystusa nie na Krzyżu, a unoszącego się obok niego jak jakąś istotę pozaziemską tak lubianą przez Neowatykan.

Herezja jest jasna: Chrystus nie umarł na Krzyżu żeby odkupić ludzkość.

Stojący teraz budynek kościoła w Fatimie nie jest tradycyjną Bazyliką Świętego Różańca,   —    a dziwolągiem nazywanym Bazyliką „Banjo” z powodu nie-katolickiego kształtu [zdjęcie poniżej].

Tradycyjna Bazylika Różańca Świętego, której budowę rozpoczęto w 1916, miała   zostać poddana działaniom demolującej kuli w 2007, kiedy zakończono budowę Bazyliki „Banjo”, —   ale do tej pory protesty odłożyły w czasie planowaną destrukcję.

Bluźniercza modernistyczna monstrancja
użyta przez Franciszka-Bergoglio w Fatimie
wyglądająca jakby przyszła z przestrzeni kosmicznej.
Ten potwór zastąpił tradycyjną wielką irlandzką
monstrancję z solidnego złota i z klejnotami.

Przygotowując   kanonizację, załoga Franciszka-Bergoglio zbezcześciła wnętrze Bazyliki Świętego Różańca   —   usuwając stacje Drogi Krzyżowej, balustradę przy ołtarzu i ołtarz z Ostatnią Wieczerzą.

Ponadto, Chi-Ro, —   starożytny katolicki symbol reprezentujący pierwsze dwie litery Chrystusa w biblijnej grece,   —   zostały przykryte, pokazując światu,   —   że Chrystusa nie ma już w Fatimie, ani w Neokościele Novus Ordo.

Chi-Ro

Usunięto też czerwone lampki w Sanktuarium, i teraz nie ma żadnej wskazówki o obecności wszędzie Najświętszego Sakramentu.

W   tym  Nowykościół jest chociaż „uczciwy”: —   nie miał ważnego Najświętszego Sakramentu, bo nie ma ważnego kapłaństwa ani Mszy od Nowej Ordynacji z 1968 i Nowej Mszy od 1969.

Wierni katolicy, —   nową Fatimę zbezczeszczoną przez Nowykościół Nowego Porządku  i   jego   neopapieży   —    teraz  nazywa się „gigantyczną bluźnierczą kpiną”.

Neokościoła  nie obchodzi Fatima ani Święty Różaniec, ani Najświętsza Maryja Panna, ani Chrystus nasz Pan.

Antykatolicki Neokościół Nowego Porządku jest publicznym bluźnierstwem.

Nic   dziwnego,   że   Opatrzność   odebrała   mu kapłaństwo, Mszę, sakramenty i łaskę.

Sytuacja ta łatwo wyjaśnia   —   dlaczego kler Neokościoła, —    od neopapieży w dół   —   to sodomici i pedofile, albo ich zwolennicy. To wszystko jest bezspornie szatańskie.

http://traditio.com/comment/com1705.htm

Porównajmy neosanktuarium z prawdziwym Sanktuarium Fatimskim:

  Neosanktuarium w Fatimie zbudowane przez Neokościół w 2007 zastępujące tradycyjne sanktuarium.

Zwykle nazywa się je świątynią „rakiety tenisowej”.   —   Z powodu brzydkich modernistycznych struktur przypomina nie kościół a rakietę tenisową.

http://www.traditio.com/comment/com1703.htm

Ojcowie Traditio

Tłum. Ola Gordon

ZA: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/judeosatanista-bergoglio-zakpil-fatimy-2017-05

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, CZASY OSTATECZNE, FATIMA, Franciszek, Jan Paweł II, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, Matka Boża Fatimska, Nowe '"credo" Franciszka, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Owoce pontyfikatu JP II, ROCZNICE, Satanizm, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s