Franciszek: „wszyscy będą zbawieni. Wszyscy”


Franciszek powiedział 11 października, że nie trzeba bać się Sądu Ostatecznego, ponieważ

—  „na końcu naszej historii czeka miłosierny Jezus” i dlatego  — „wszyscy będą zbawieni. Wszyscy”.

Zbiór wypowiedzi Franciszka, w których zaprzecza on istnieniu piekła, zebrał i opublikował 20 października Sandro Magister.

23 sierpnia Franciszek porównał koniec świata do

  „olbrzymiego namiotu, w którym Bóg powita całą ludzkość i zamieszka z nią na wieki”.

Magister pokazuje, że kilkakrotnie Franciszek przytaczał biblijne przypowieści Jezusa, omijając w nich fragmenty, w których Chrystus ostrzegał przed wiecznym potępieniem.

Gdyby Franciszek miał rację, to nikt by go nie potrzebował ani Zbawiciela ani Kościoła, a między świętymi a grzesznikami nie byłoby żadnej różnicy.

„tutto verrà salvato. Tutto.” – „wszyscy będą zbawieni. Wszyscy”

____________________________

Ten wpis został opublikowany w kategorii Antychryst, EKUMENIZM, Franciszek, HEREZJE i heretycy, Judaizacja Kościoła, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Nowe '"credo" Franciszka, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Franciszek: „wszyscy będą zbawieni. Wszyscy”

  1. Kościół rzymskokatolicki z całym papiestwem na czele to wielka nierządnica z 17 rozdziału Objawienia Jana zwodząca wszystkich mieszkańców ziemi. Komu życie duszy miłe powinien z niego wyjść i więcej tam nie wracać… „I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości. Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym wino mieszał, nalejcie mu podwójną miarę. Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam. Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził.”(Ob. 18.4)
    Posłuchajcie co ma do powiedzenia na temat rzymskiego katolicyzmu i jego planów względem ludzkości były wysoko postawiony jezuita, Alberto Rivera. Polecam! https://www.youtube.com/watch?v=SVoa2vWFJt4&t

  2. Pingback: CZY WSZYSCY BĘDĄ ZBAWIENI ? | Oczekiwany Mesjasz - JEZUS CHRYSTUS

  3. Lucius pisze:

    Historia zna antypapieży, ale nie wiedziałem, że ja tego dożyję…

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.