„Choroby”, „zarazy” i broń biologiczna USA na Ukrainie

***

„Laboratoria są finansowane bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę…”

USA posiadają na terenie Ukrainy nielegalne fabryki broni biologicznej. Czas na sankcje ze strony Merkel  —  / USA HA FABBRICHE DI BIO-ARMI IN UCRAINA. ILLEGALI. LA MERKEL SANZIONERA’?http://www.maurizioblondet.it/usa-fabbriche-bio-armi-ucraina-illegali-la-merkel-sanzionera/

Na terytorium Ukrainy powstało 13 amerykańskich laboratoriów wojskowych przeznaczonych do badań i produkcji czynników zakaźnych, takich jak ospa, wąglik, botulizm i podobne.

Funkcjonują one na podstawie pozwolenia udzielonego Pentagonowi przez ukraińskie ministerstwo zdrowia,   — co jest z kolei rezultatem dwustronnego porozumienia podpisanego w roku 2012 przez huntę kijowską.

Laboratoria są finansowane bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę.

Aktualnie funkcjonują: 4 placówki w Kijowie, 3 we Lwowie, pozostałe – w Odessie, Winnicy, Użgorodzie, Chersoniu i Tarnopolu.

Mapa:

https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/08/US-bio-labs.jpg?w=1200 

Nie jest przypadkiem, że na wiosnę tego roku, na Ukrainie miał miejsce niesamowicie dziwny i w żaden sposób niewyjaśniony wzrost zachorowań na botulizm.

Epidemii – jak można to sobie łatwo wyobrazić – ukraiński skorumpowany i wyniszczony system opieki zdrowotnej nie był w stanie opanować.

Ukraińskie szpitale nie posiadają surowicy antybotulinowej i to od roku 2014, — tj. od decyzji Kijowa by nie przedłużyć konwencji z Moskwą na jej produkcję.

— Dziesiątki Ukraińców zmarło – o wiele więcej niż deklaruje to rząd. Według pewnych źródeł – zmarły nawet tysiące obywateli Ukrainy.

Les bombes biologiquse du Pentagone ciblent la Russie, l’Iran et la Chine / http://numidia-liberum.blogspot.it/2017/08/les-bombes-biologiquse-du-pentagone.html

Eight Ukrainians died of botulism in 2017 /https://en.lb.ua/news/2017/06/14/39 36_eight_ukrainians_died_botulism.html

Oczywiście rząd Ukrainy – wzrost zachorowań przypisał konsekwencjom jedzenia zepsutych konserw mięsnych.

We wrześniu 2016 – zupełnie nieznana infekcja jelitowa rozprzestrzeniła się w mgnieniu oka w mieście Izmail.  — Na przeciągu 24 godzin 400 dzieci zostało hospitalizowane. Źródło choroby do tej pory nie zostało zidentyfikowane.

W   roku   2014  z kolej przytrafił się bardzo rzadki –  albo w ogóle nieistniejący w ukraińskich szerokościach geograficznych – „afrykański pomór świń”, – który zaczął dziesiątkować trzodę chlewną.

W roku 12015, by opanować epidemię zabito ponad 100 000 świń.

Jest  rzeczą oczywistą przydatność podobnego wirusa, który — użyty jako broń biologiczna – może zdewastować gospodarkę rolną całych narodów.

Odnotowano również epidemię „świńskiej grypy” (HIN1), — do zwalczenia której   Kijów   zmuszony   był   zakupić  szczepionki od spółki amerykańskiej – za 40 milionów dolarów.

Teheran i Moskwa podniosły alarm, jako że tego rodzaju laboratoria zostały przez USA zainstalowane także w Gruzji, Kazachstanie, Uzbekistanie, Azerbejdżanie i Armenii.  (…)

Według opinii irańskich i rosyjskich ekspertów wojskowych – rozlokowanie laboratoriów bio-militarnych na kontynencie euroazjatyckim pozwala Pentagonowi na zebranie informacji odnoszących się do miejscowych patogenów, — co jest zasadniczą kwestią jak chodzi o tworzenie broni biologicznej selektywnej i wysoce efektywnej przeciwko Rosjanom, Irańczykom i Chińczykom.

Powodem, dla którego Pentagon umieścił tak wiele laboratoriów na Ukrainie jest   fakt,   że —  w ten sposób może obejść Konwencję Genewską z roku 1972 – która zabrania prowadzenia tego rodzaju badań oraz produkcji i magazynowania broni biologicznej i chemicznej – ratyfikowaną przez amerykański Senat w roku 2013.

A zatem Waszyngton pogwałca i łamie konwencję międzynarodową na terenie państwa leżącego u granicy UE,   — w pobliżu Niemiec   — i kandydata na członka UE.

Jednakże Unia Europejska i Angela Merkel – oskarżający Rosję o „okupację Krymu” – wobec niebezpiecznej i nieodpowiedzialnej decyzji Ameryki związanej z laboratoriami na Ukrainie  —  nie wyrażają żadnego sprzeciwu.

W maju, Merkel – urażona stanowiskiem Trumpa wygłosiła historyczne stwierdzenie:  

— „Czas, kiedy mogliśmy całkowicie ufać innym – skończył się.

My Europejczycy —  doprawdy powinniśmy wziąć nasz los w nasze własne ręce”.

Niewydaje się jednak by „Mutti” opracowała jakieś poważne wizje dla autonomii Europy. Czekamy na instrukcje Fuehrerin.

Może by tak zacząć od amerykańskich laboratoriów na Ukrainie?

___________________________________

Maurizio Blondet      26 sierpień 2017       tłum. RAM

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

26.08.2017

Za; http://ram.neon24.pl/post/139892,choroby-zarazy-i-bron-biologiczna-usa-na-ukrainie

KOMENTARZE

Ciekawy związany z tematem artykuł o zaprojektowanych i laboratoryjnie wytworzonych patogenach i chorobach dotyczący nas wszystkich (po ang);

http://www.thelibertybeacon.com/morgellons-disease-nano-poisoning/

Nibiru 26.08.2017 16:03:07

  • Pan EU-ta-Nazista;

PAD – (Physician-Assisted Death), czyli eutanazja, dba aby wszystkie najnowsze diabelskie „wynalazki” NWO były również zastosowane do doświadczeń na Polakach (odpolaczania Polski), opryski, szczepionki, GMO pestycydy, herbicydy, pseudo medycyna itp.

Nibiru 26.08.2017 21:57:58

  • @ All

W jednym ze swoich wykładów dr Jaśkowski mówił o badaniach genetycznych mających na celu stworzenie broni prawdopodobnie przeciwko Palestyńczykom. Badania były wg niego prowadzone w akademii medycznej w… Szczecinie

Nie wiem czy ZSRR coś trzymał lub produkował w Polsce – na razie powoli wychodzi na światło dzienne sprawa z bronią atomową, co już było przegięciem

Wygląda na to że nie opłaca się być w żadnych sojuszach z mocarstwami. Jedynie rozsądną opcją wydaje się być masowa OT i sojusze z krajami podobnej wielkości…

Pozdro!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: