Nie wierzcie już własnym oczom !!!

Antychryst i jego pachołki już pokazują swoje fałszywe cuda !

Uwaga Redakcji portalu http://www.3rm.info – Bracia i siostry ! W naszych czasach nie wolno wierzyć niczemu niezwykłemu i cudownemu co zachodzi na niebie i na ziemi, a tym bardziej szeroko pokazywanemu przez media. Obecnie postęp technologiczny osiągnął już taki poziom, że nie można już odróżnić iluzji od rzeczywistości. Pooglądajcie hologramy, popatrzcie na zjawiska, tak zwanych, UFO na niebie i na inne fenomeny.

Przypomnijcie sobie i popatrzcie, jak jeszcze w nieodległym roku 2001 cały świat został ogłupiony hologramem i iluzją samolotów, które rzekomo wbiły się w dwie wieże World Trade Center. Nie było żadnych samolotów ! Nie było żadnych terrorystów Ben Laden’a, którzy wysadzili te wieżowce. Była to prowokacja pachołków Antychrysta czyli służb specjalnych Izraela i USA.

Teraz będą się zdarzały jeszcze bardziej spektakularne i realne na pozór mistyfikacje i cuda. Nie wierzcie im ażeby nie ulec zwiedzeniu i nie popaść w pokusę, starajcie się nie zwracać na nie wytężonej uwagi. Wiemy razem z wami bardzo dobrze, że Antychryst będzie pokazywać fałszywe cuda i będzie zwodzić ludzkość, która odda mu hołd jako królowi i bogu. Kto ma rozum niech rozumie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

W naszych czasach technologie stały się na tyle doskonałe, że pozwalają tworzyć najbardziej „prawdziwe cuda”. Organy percepcyjne człowieka są oszukiwane tak, że nie są w stanie odróżnić rzeczywistości od iluzji. I to właśnie wykorzystują i będą wykorzystywać pachołki Antychrysta i także on sam ażeby oszukać ludzi fałszywymi cudami i przekonać ich, że jest on w istocie bogiem.

Bracia i siostry, widzimy wszyscy tylko te techniczne wynalazki, które znajdują praktyczne zastosowanie w ogólnospołecznym wymiarze. To jest oczywiste, że istnieją także tajne wynalazki, które tysiąckrotnie górują nad „prymitywizmem”, który jest pokazywany na video poniżej.

Wszystkie te miasta i skrzydlate smoki w chmurach, UFO, fenomeny podniebne różnego rodzaju, które ludzie obserwują na niebie – to wszystko jest częścią najnowszych wynalazków i projektów technicznych, w tym także projektu Blue-Beam kiedy przy pomocy satelitów tworzone są na niebie ogromne hologramy nie odróżniające się niczym od realnych obiektów. Takie zjawisko przedstawialiśmy w naszej publikacji dosłownie parę dni temu (patrz poniżej). Panie, obroń nas przed zasadzkami Antychrysta !

W Moskiewskim Centrum Sztuk zapowiedziano cuda w przeddzień wieczorem. Tam odbywał się koncert z hologramami i orkiestrą. W towarzyszącej tej zapowiedzi uwadze napisano, że: „Podczas przedstawienia tancerze sterują żywiołami, przemieniają się w ptaki i rozpuszczają się w powietrzu”.

Według zamysłu organizatorów połączenie wyrafinowanej sztuki z zaawansowanymi technologiami nie pozwoli odróżnić czołowych rosyjskich tancerzy od ich trójwymiarowych hologramów. Było to pierwsze wprowadzenie. Premiera odbędzie się jesienią.

To wygląda na najprawdziwszy cud. Po raz pierwszy na scenie pojawiła się holograficzna balerina. Primabalerina Teatru Wielkiego Olga Smirnowa w trójwymiarowym obrazie. Szczegóły technologii twórca projektu utrzymuje w ścisłej tajemnicy. Ale jest już jasne, że synteza holografii i baletu jest nowym wyzwaniem dla sztuki.

„Są to nowe możliwości dla teatru. Najbardziej interesujące jest to, że mogę podejść do artystki baletowej albo podejść do aktora teatralnego i razem z nim współpracować. Mogę nawet troszeczkę posymulować tak, że wszyscy będą myśleli, że jestem hologramem a hologram jest prawdziwym człowiekiem” – powiedział założyciel muzeum „Centrum Sztuki Moskwa”, Andrijan Mielnikow.

Ludzie technicznie zorientowani rozumieją to absolutnie, że żadnego odniesienia do prawdziwego hologramu ten wizerunek nie ma. Po raz pierwszy podobna technika iluzji pojawiła się w 1861 roku. Wynalazł ją uczony John Henry Penner. Wykonał on pierwszy eksperyment na scenie teatralnej pokazując optyczną iluzję podczas spektaklu opartego na sztuce Charlesa Dickensa „The Phantom Man”.

Po upływie 150 lat, tak zwany, hologram Michaela Jacksona zaszokował fanów piosenkarza. W 2012 roku na uroczystości Billboard Music Awards w Las Vegas ikona pop dosłownie zmartwychwstała. Tajemnica leżała w projektowaniu wizerunku na ogromną taflę szkła, która była umieszczona przed widzami pod kątem 45 stopni. Podobną technikę wykorzystano także do stworzenia baleriny Andrijana Mielnikowa. W tym przypadku przypadku wykorzystuje się kamery nowej generacji z rozdzielczością 6K.

„Kiedy widzowie przychodzą i oglądają hologram to oni rzeczywiście nie od razu wierzą, że jest to hologram a nie żywa balerina tańczy, i kiedy włączany jest jakiś efekt specjalny, na przykład, rozpuszcza się w powietrzu chustka, to oni nagle pojmują, że coś niezwykłego ma miejsce, i zaczynają pytać o to co to jest, czy to jest prawdziwa balerina czy fikcyjna, to znaczy, że oni nie rozumieją, co to jest” – opowiedziała prima-balerina Teatru Wielkiego, Olga Smirnowa.

Projekt ten przygotowywano dwa lata. W pierwszej kolejności pracowano nad obrazami, następnie umieszczono wizerunek z muzyką. W wyniku holograficzna balerina występuje z orkiestrą symfoniczną. W zespole są wielkie plany. Ich realizację widzowie ujrzą już jesienią. W Centrum Sztuk Moskwa będzie pokazany półtoragodzinny spektakl holograficzny z udziałem gwiazd światowego baletu.

Ta nowość zaplanowana jest na 18 lipca 2018 roku. W komentarzach do tego video ludzie z jakiegoś powodu napisali odnośnie tego, że grupa turystów ujrzała na niebie i zarejestrowała na video Bramę Raju. „I aniołowie stoją u wejścia”. Na video widać jak grupa turystów, znajdująca się w pobliżu wielkiego jeziora, w szoku wskazuje na zachmurzone niebo. W sekundę staje się zrozumiale ich zdumienie kiedy pojawia się ogromna struktura.

Dla nas jednakże to miasto ze skrzydlatymi monstrami absolutnie nie wydało się być Rajem. Straszne i mroczne widowisko…Na pierwszym planie wyraźnie widzialna postań ze skrzydłami, w głębi zauważalna jeszcze jakaś wielka postać pokryta kolcami. Im bardziej cała kompozycja wyłania się z oparów i mgieł, można ujrzeć coraz więcej różnych postaci i szczegółów.

Video została nakręcone w Chinach i zostało upublicznione na kanale The Hidden Underbelly 2.0. w You Tube. Niektórzy założyli, że może to być Królestwo Niebieskie, wyższy poziom Niebios w niektórych religiach. Video było upublicznione z tytułem „Niezwykła chmura nad Chinami daje wyobrażenie o królestwie niebieskim”.

Bracia i siostry, w 2015 roku publikowaliśmy już podobne video, na którym wyraźnie było widoczne duże miasto na niebie.

Kadry, które zostały zarejestrowane 7 października 2015 roku (i także w Chinach) przez lokalnego mieszkańca miasta Foshan w centrum prowincji Guan-dun. Widać było na tych kadrach ogromne, tajemnicze miasto wysokościowców, jakby płynące w chmurach. Zjawisko to było poświadczone przez setki wstrząśniętych lokalnych mieszkańców, i trwało ono przez kilka minut zanim całkowicie zniknęło.

Jednym z przypuszczeń, omawianych na różnych forach, było to, że jest to miraż, naturalne zjawisko optyczne, w którym promienie światła ulegają zakrzywieniu i dokonują przeniesienia obiektów, leżących daleko, na niebo.

Jednakże innym przypuszczeniem, wywołującym głębszy lęk, jest przypuszczenie co do tego, że to tajemnicze zjawisko było wynikiem testu рrojektu Blue Beam – technologii, która pozwala wyświetlać na niebie obiekty holograficzne. Rozważany jest także wariant przejściowego wiru równoległego wszechświata, który objawił się na Ziemi (wskutek eksperymentów z wielkim zderzaczem hadronów)

____________

Za: https://3rm.info/main/72587-ne-verte-svoim-glazam-antihrist-i-ego-slugi-uzhe-pokazyvajut-lzhechudesa-video.html

Publikacja: 23.09.2018

Tłumaczenie Tamara

Za;https://wolna-polska.pl/wiadomosci/nie-wierzcie-juz-wlasnym-oczom-2019-08

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: