Satanistyczny zamiar związania Matki Bożej piekłem

2016-07-13-niles-e 1

MATKA BOŻA  i NASZA MATKA  zasługuje na CZEŚĆ i SZACUNEK ! SZCZEGÓLNIE   MY  KATOLICY  jesteśmy   WEZWANI   I   ZOBOWIĄZANI   do  OBRONY CZCI MARYI I NASZEJ ŚWIĘTEJ WIARY KATOLICKIEJ

Nie możemy milczeć i nie protestować — zwłaszcza, że judeochrześcijańska hierarchia okupująca Kościół Katolicki nie tylko nie widzi dziejącego się zła prowadzącego dusze na wieczne potępienie, ale sama w imię „miłosierdzia” i „poprawności politycznej” chętnie uczestniczy w takich pogańskich, satanistycznych obrzędach religijnych!!!

***

Oklahoma City ( ChurchMilitant.com ) — 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia NMP — sataniści z Oklahoma zamierzają publiczne dokonać bluźnierczego ceremoniału mającego na celu przez „pułapkę” zamknięcie w „swoim łonie” Maryi przez piekło.

Religia Arymana   wywodząca się z Persji (sięga 500 r. pne.) jest pochodną Zoroastrianizmu i uważana za jedną z najstarszych religii monoteistycznych,

Członkowie związani religią Zoroastrian uważają, że przy końcu czasów będą walczyć dwa anioły — dobre zwane ahuras — i demony zwane daevas.

Ta specyficzna religia ma powiązania z hinduizmem — jego najwyższym bóstwem jest  Mahadevi  * —  bóstwo, które stworzyło wszechświat i powołuje wszystko do życia.

Wierzą, że ma 10 wcieleń, z których jedną jest Kali. Kali czczona jest przez Hindusów, którzy skutecznie opanowali swoje ciała podczas ich ziemskiego życia także jako wcielenie „Moksha” 

Adam Daniels,  religijny przywódca Ahriman, jest przekonany, że korzystając z pomocy hinduskiej bogini Kali, — Maryja  zostanie zniewolona, pod naporem „piekielnych formuł”

Ceremoniał rozpocznie się od trzech  obracających się w lewo tańczących dookoła umieszczonego w środku Cudownego Medalika  w tantrycznej pułapce i   intonujących mantrę „upokarzaj modlitwę Maryi”.

Według religii Arymana*, to — bezpośrednie łącze duchowe wezwie Dziewicę Maryję na ziemię i zamknie Ją w sidłach.”

Obrzęd ma na celu „złowienie” Maryi w „pułapkę” łona Kali, aby Ją unicestwić;  Kali wtedy ma podobno zjeść serce Maryi i wrzucić ją do piekła.

Według Danielsa, 

—  To nie jest zabawa. To bardzo poważne dla nas. Cel ten  jest realizowany jako rzeczywista czarna msza, zmieniona tak, aby przestrzegać przepisów ustawowych państwa”.

Dodał:  

Celem [czarnej] mszy jest od-programowanie i  uodpornienie ludzi na wpływy i z wpływów katolicyzmu i chrześcijaństwa”.

Rytuał został nazwany „Konsumpcja Maryi” i odbędzie się 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia NMP, jedno z największych świąt Kościoła katolickiego.

Wydarzenie odbędzie się w Oklahoma City Civic Center Music Hall, a bilety kosztują 35 $.

Grupa America Needs Fatima / Ameryka potrzebuje Fatimy/ rozpoczęła  zbieranie podpisów  pod petycją do rządu lokalnego, aby uniemożliwił to świętokradcze wydarzenie.

***

emjot

na podstawie:  Joseph Gallagher  •  ChurchMilitant.com  •  July 13, 2016

PRZYPIS emjot

Aryman, Ariman, Ahraman, Dahak, Ahriman – ze staroirańskiego Angra Mainju – „Zły Duch”, „Duch Zniszczenia”; perski książę zła, bóg zła i ciemności, kłamstwa i zniszczenia, złych czarów i czarnej magii; przywódca Zła przebywający w ciemnej, cuchnącej otchłani; pierwowzór chrześcijańskiego Szatana. Według Zaratustry, który był kuszony przez Arymana, ale wyszedł z tej próby zwycięsko, to właśnie Aryman sprowadził śmierć na ziemie, zabijając pierwowzór człowieka i zwierząt. W mazdaizmie (zaratusztrianizmie) było to uosobienie zła, ciemności i kłamstwa, w dualistycznej koncepcji tej religii wróg Spenta Mainju (czyli „Ducha Stworzyciela”), emanacji Ahura Mazdy. Angra Mainju toczy z nim odwieczną walkę, której celem jest zniszczenie świata, do pomocy stworzył armię demonów dewów, między innymi – zawiść, zazdrość, nienawiść, chciwość itp., w tym planety – główne źródło niepowodzenia i złego losu. W późniejszych źródłach przeciwnikiem Angra Mainju jest sam Ahura Mazda. Angra Mainju nie ma jednak siły twórczej i na końcu dziejów zmagania dobra ze złem poniesie ostateczną klęskę. W czasach poprzedzających panowanie dynastii Sasanidów Aryman nie był uważany za ducha całkowicie złego. Mazdajscy magowie składali mu ofiary. Aryman dorównuje potęgą swemu bliźniaczemu duchowi, Ahura Mazdzie, ale, zgodnie z przepowiednią Zaratusztry, ostatecznie zostanie pokonany przez „wszechwiedzącego pana nieba i ziemi”. Manichejczycy twierdzili, że „materia” jest źródłem i jestestwem Arymana, wyłoniła się z Królestwa Ciemności wraz z demonami, ogniem, dymem, nieprzychylną pogodą i kobietami. Aryman, według manicheizmu, stworzył zarówno Adama, jak i Ewę. /https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogowie_staro%C5%BCytnej_Persji

Religia początkowo mówił o istnieniu dwóch bogów, jednym dobrym,  drugim złym znanymi jako Ormuzd (dobry) i Aryman (EVIL). /http://szuflada.net/mitologia-dawnego-iranu-%E2%80%93-ormuzd-i-aryman-amszaspandowie-i-arcydewy/

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, KARY I ZNAKI BOŻE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, MATKA BOŻA, Satanizm, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, WOLNOŚĆ RELIGIJNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Satanistyczny zamiar związania Matki Bożej piekłem

  1. Nie mają szans, za Maryją Dziewicą stoi sama Trójca Przenajświętsza. Uwierzenie że taki rytuał mógłby Jej zaszkodzić graniczy z bluźnierstwem. Ponieważ byłoby to zwątpienie w moc Trójcy. Tylko Bóg w Trójcy Jedyny ma moc wtrącania do piekła i nikt więcej. Maryja została ukoronowana na Królową Nieba i Ziemi po wsze czasy i Przez Maryję ma nastąpić ponowne przyjście Chrystusa na ziemie, jest to w objawieniu św. Jana, a Słowo Boże nigdy nie kłamie. Nie dajmy się zastraszyć szatanowi on może tylko straszyć i nic więcej.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.