Ostatnia bitwa Szatana (13);Trzecia Tajemnica ujawniona w całości – o. Paul Kramer i Stowarzyszenie Misjonarzy

The Devil’s Final Battle — o. Paul Kramer i Stowarzyszenie Misjonarzy (2002) http://www.devilsfinalbattle.com/content2.htm /Tłumaczenie Ola Gordon
Poprzedni odcinek:   https://forumdlazycia.wordpress.com/2012/11/27/ostatnia-bitwa-szatana-12-czy-trzecia-tajemnica-sklada-sie-z-dwu-roznych-tekstow-o-paul-kramer-i-stowarzyszenie-misjonarzy/#more-9614

ROZDZIAŁ  13

Trzecia Tajemnica ujawniona w całości

Notre Dame de Fatima[1]_zniepokalana.blogsp***

Kard. Oddi  — uważa, że Trzecia Tajemnica Fatimska “ostrzegała przed apostazją w Kościele”.

Kard. Ciappi uważa, że — w Trzeciej Tajemnicy “Jest przepowiednia, między innymi, że wielka apostazja w Kościele rozpocznie się od góry”.

Inaczej mówiąc, apostazja będzie szerzona z Watykanu do innych części Kościoła.

Papież   Jan Paweł  II uważa, iż — przekaz fatimski ostrzega przed osłabieniem   wiary katolickiej od środka Kościoła, oraz nas byśmy mieli się na   baczności   przed odstępczymi “gwiazdami na niebie” (Ap 12:4) w naszych czasach. — Jan Paweł II ostrzega nas także przed apostazją we współczesnym Kościele.

Bp Joao Venancio, drugi biskup Leiria-Fatima   — jest świadkiem tego, że tekst   Trzeciej   Tajemnicy   mieści  się na jednej kartce papieru z marginesami ¾ cm po obu stronach i około 25 linijkami tekstu.

—   Jest to oczywiście nie to co,   ujawnili   kard.   Ratzinger   i   abp   Bertone 26   czerwca   2000   roku,   gdyż ich tekst liczył 62 linijki na 4 kartkach papieru bez marginesów.

Jeśli, co wydaje się w tym przypadku – i jak twierdzą miliony odpowiedzialnych   katolików   –   jest więcej w Trzeciej Tajemnicy niż niejasna wizja “biskupa w bieli”, bez żadnego wyjaśnienia Matki Bożej Fatimskiej jak należy ją interpretować,   —  to  gdzie mogła być brakująca część Tajemnicy?

Już zaproponowaliśmy odpowiedź.   — W tym rozdziale przedstawimy ją bardziej szczegółowo.

Każdy świadek się zgadza

Świadectwo każdego świadka, który wypowiadał się o tej sprawie wskazuje na tylko jeden wniosek: — brakująca część Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej przepowiada katastrofalną utratę wiary i dyscypliny w ludzkich elementach Kościoła – czyli w skrócie, wielką apostazję.

Czytaj dalej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, FATIMA, Judaizacja Kościoła, KARY I ZNAKI BOŻE, KATAKLIZMY, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, Matka Boża Fatimska, s. Łucja z Fatimy, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, Wiara, WOJNA, Wyznanie wiary (Credo). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.