“Kanonizacje” Jana XXIII i Jana Pawła II ► Kanonizacja niszczycieli dusz – bp Sanborn

duchowa-ruina-i-nc499dza-jxxii-i-jpii_gazetawarszawska-com

Kapitan  Titanica zupełnie  zepsuł dziewizy rejs wielkiego statku przebijając się przez znane pole lodowe z prędkością około dwudziestu dwóch węzłów. Za łoga  również  zupełnie  zawiodła  podczas ewakuacji statku mówiąc ludziom, że nie ma powodu  do obaw i że statek nie tonie.  Pozwolili  opuścić na wodę w połowie zapełnione łodzie ratunkowe.

Teraz wyobraźcie sobie, że kapitan przeżył zatonięcie statku. Wraca do Sout- hampton w Anglii  okrzyknięty  wielkim bohaterem,  po wysłaniu do grobu na dnie Atlantyku ponad tysiąca pięciuset  niewinnych ludzi i utraciwszy statek wart miliony dolarów.

Jest  to  scena analogiczna do tej, której cały świat będzie świadkiem tej  wio- sny.  Zobaczymy  jak  jednego dnia dwóch destruktorów rzymskokatolickiego Kościoła “zostaje wyniesionych do godności świętych”. Ma to znaczyć, że nie tylko są oni w niebie, ale że życie każdego z nich było naznaczone cnotą heroi czności, tj.,  nadprzyrodzonymi cnotami, które wykraczają daleko poza cnoty zwykłych dobrych katolików.

To tak absurdalne,  że  wszelki  komentarz jest zbyteczny. Jednakże jest to nie mniej absurdalne niż cała religia Novus Ordo. Który myślący człowiek mógłby to traktować poważnie?

“Kanonizacja”  tych  niszczycieli  dusz  jest oczywiście “kanonizacją” Vatica- num II. To znaczy,  że zniszczenie dokonane przez ten sobór jest w rzeczywi- stości wiosną dla Kościoła, ożywieniem. To dzieło świętych!

Podobne  twierdzenie  jest  czymś  w rodzaju demencji; wskazuje na psychozę przybierającą postać halucynacji.

Ponieważ jest to tak niedorzeczne,  to stanowi  kolejny znak, iż twórcy Vatica- num II zdają sobie sprawę, że sobór jest w tarapatach, jest porażką i rzeczywi ście tonącym statkiem.

Ich  próba  uświęcenia  i  uratowania Vaticanum II przez kanonizowanie tych dwóch nikczemników to oczywisty fortel by kanonizować ich własne porzuce- nie katolickiej Wiary i rozgrzeszyć się ze zrujnowania i rozkładu katolicyzmu , które  postępuje  każdego  dnia  począwszy  od  zwołania  tego  niegodziwego zgromadzenia znanego jako Vaticanum II.

Skutki Vaticanum II są następujące:

1) zniszczył wiarę katolicką u setek milionów dusz doktryną ekumenizmu , która jest zabójcą dogmatu,

2) uczynił  absolutnie nieszczęśliwym  życie tych niewielu katolików,  któ- rzy mu się przeciwstawili, jako że pozbawił ich tego, co jest najważniejsze w życiu, czyli stałej obecności niezmiennego katolickiego Kościoła.

Kościół wprawdzie wciąż istnieje,  ale można go znaleźć jedynie w tych ochrz- czonych  katolikach,  którzy  zachowali nadprzyrodzone i niezachwiane przy- wiązanie do wszystkich katolickich dogmatów i moralnych nauk.

Ci ludzie lamentują w duchowej agonii w miarę jak sprzeczność między  Vati-  canum II a ich wewnętrzną wiarą katolicką narasta w ich duszach.

Ta wewnętrzna agonia i niedola była i wciąż jest widoczna zwłaszcza u kapła- nów Novus Ordo,  którzy codziennie zmagają się z tą sprzecznością, ponieważ na co dzień żyją w piekle nielogiczności, daremnie usiłując połączyć w swoich umysłach Vaticanum II i katolicką Wiarę.

Rozmawiałem  niedawno  z jednym takim kapłanem w Europie,  który  odpra- wia wyłącznie tradycyjną łacińską Mszę motu proprio. Stwierdził on, że

“jeśli sytuacja się nie odwróci, nic nie pozostanie oprócz kilku kościo- łów”.

Vaticanum II  przeobraził Kościół katolicki – przynajmniej w oczach świata – z filaru i podwaliny prawdy,  jak opisywał go święty Paweł, w ogólnoświatowe- go głosiciela błędu.

Ponieważ katolicki Kościół, który Chrystus ustanowił i którego jest On zawsze wiernym  Oblubieńcem,  nie  mógłby  nigdy,  dzięki  Jego stałej opiece, stać się szerzycielem błędu,  to  wraz  z Doktorami i znamienitymi teologami Kościoła wnioskujemy,  że ci,  którzy  te  błędy  ogłosili nie posiadają autorytetu władzy Chrystusa.

Jeśliby  go posiadali,  to  należałoby stwierdzić, że katolicki Kościół rzeczywi- ście odpadł od Wiary i stał się szerzycielem błędu.

Lecz  jest  to  sprzeczne  z Wiarą.  Dlatego aktualny wakat Stolicy Apostolskiej jest wnioskiem, który logicznie i bezpośrednio wypływa z katolickiej Wiary.

Duchowa ruina i nędza, jakie “święty” Jan XXIII i “święty” Jan Paweł II  spro wadzili na ludzkość daleko przewyższają wagę zbrodni Stalina i Hitlera – ma sowych morderców ciał.

Ci  dwaj  “papieże”  są  natomiast  masowymi  mordercami dusz i puścili z dy- mem gmach katolicyzmu, zostawiając nam tylko popioły i kilka ruder, w któ- rych można się schronić.

 ————————————-

Bp Donald J. Sanborn

Artykuł z: “Most Holy Trinity Seminary Newsletter”, July 2013. (1)

Tłumaczył z języka angielskiego Mirosław Salawa

–––––––––––––––

Przypisy:

(1) Por. Bp Donald J. Sanborn,

  • a) Bergoglio wypowiada wojnę tradycjonalistom.
  • b) Jorge Bergoglio, liturgiczny progresista i skrajny ekumenista o marksi- stowskich tendencjach.
  • c) Konklawe przegranych i manipulacje Ratzingera co do Vaticanum II.
  • d) “Sobór Watykański II” – największa katastrofa w historii świata.
  • e) Rozkład religii Novus Ordo.
  • f) Sprzeczność Vaticanum II z nauczaniem Kościoła katolickiego.
  • g) Sprzeciw wobec zmian soborowych a niezniszczalność Kościoła.
  • h) Perspektywa pojednania FSSPX z modernistami.

2) Bp Daniel L. Dolan, Katolicka odpowiedź na apostazję Jana Pawła II.

3) Ks. Noël Barbara, a) Papieska nieomylność a dzisiejszy kryzys w Kościele. b) Czy Jan Paweł II jest modernistą?

4) John Kenneth Weiskittel, a) Trzecie oko Wojtyły. Pielgrzymka Jana Pawła II do Indii. b) Jan Paweł II i voodoo.

5) Patrick Henry Omlor, Jan Paweł II Apostata.

6) “Sodalitium”, a) Katolicki komentarz do “encykliki” Evangelium vitae Jana Pawła II. b) Komentarz do “encykliki” Ut unum sint Jana Pawła II.

7) Ks. Francesco Ricossa. a) Roncalli (J-23) i masoneria. b) Roncalli (J-23) inauguruje ekumenizm. c) Karol, Adam, Jakub.

8) Ks. Stanisław Miłkowski, O modernizmie.

9) Ks. Maciej Sieniatycki, a) Apologetyka czyli dogmatyka fundamentalna. b) Zarys dogmatyki katolickiej. c) Modernistyczny Neokościół.

10) Mały katechizm o Syllabusie.

(Przyp. red. Ultra montes).
Za; http://www.ultramontes.pl/sanborn_j23_jp2.htm

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: