@ KONTAKT

Kontakt e-mail: m_jasinska@ymail.com 

Strona ma charakter niekomercyjny, tzn. nie zamieszcza reklam, ani w żaden inny sposób nie otrzymuje zapłaty. Strona jest utrzymywana wyłącznie z środków własnych oraz dzięki dobrowolnym datkom Osób pragnących przyczynić się do jej dalszego istnienia i rozwoju.

►  WSPARCIE możesz wspomóc istnienie i rozwój tej strony, a także mojej rehabilitacji; potrzebuję stałej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna, abym mogła dalej normalnie żyć i pracować. Wszystkim Darczyńcom z serca dziękuję.  Zapewniam o modlitwie In Christo! Małgorzata Jasińska

***

Bank Pocztowy S.A  – 94 1320 1537 0288 1845 3000 0001

IBAN – PL 94 1320 1537 0288 1845 3000 0001

SWIFT –  POCZPLP4

lub 

WESTERN UNION na nazwisko Małgorzata Henryka Jasińska

lub przez przekaz pocztowy
na Poste Restante 41-206 Sosnowiec ul. Grota Roweckiego 20

***

* Uwaga! Reklamy pojawiające się na moich  stronach zamieszcza wordppress.com.  To jest niekomercyjna strona  —   na treść reklam nie mam żadnego wpływu.

Reklamy

12 odpowiedzi na „@ KONTAKT

 1. AVE MARIA PAX VOBISCUM !!! Piekna strona Pani ma Cudowne Dzielo TRZYMAJMY SIE TRADYCJI BADZMY ZAWSZE WIERNI POZDRAWIAM Z Niemiec Wuppertal Nrw
  Br. Tomasz P.

 2. Hubert Hetman pisze:

  Polecam ”Traktat o prawdziwym nabozenstwie do Najswietszej Maryji Panny” de Montforta.
  A takze chcialem polecic tresc objawien danych sw Katarzynie ze Sieny na temat ciezaru grzechów, jakimi sa krytyka ksiezy. Ludzie opamietajcie sie i modlcie sie za moje nawrocenie tez. z Panem Bogiem i Maryja

 3. tomaasz pisze:

  Dzień dobry. Dziękuję za opracowanie i udostępnienie informacji o cmentarzach żołnierzy polskich. Poszukuję miejsca pochówku kapitana Wincentego Skarzyńskiego.

  za: Maryla Fałdowska „Jeńcy wojenni zmarli w obozach:kozielskim, starobielskim, ostaszkowskim i griazowieckim w latach 1939-1941”, Doctrina. Studia społeczno-polityczne 10, 59-81:

  „Kapitan rezerwy Wincenty Skarżyński, syn Władysława, urodzony w 1887 r., zmarł 22.04.1940 r., pochowany na cmentarzu miejskim w Starobielsku.”

  Czy jest gdzieś dostępna lista osób pochowanych na cmentarzu żołnierzy polskich w Starobielsku ?

 4. rysiul pisze:

  Dziękuję Pani Małgorzato za taką ogromną pracę na tym blogiem i stronami zawartymi w nim! Postaram się też wesprzeć Pani dzieło. Odnośnie artykułu o książce pt. „Jeudeopolonia” to właśnie te pierwsze wzmianki z jakiś rok temu znalazłem na Pani blogu! Dokładnie dziś sprawdziłem internet i znalazłem bardzo czytelną wersję -niejedną!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.