@ KONTAKT – O MNIE

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKontakt e-mail: m_jasinska@ymail.com 

Szanowni Państwo! Jeśli   chcecie   Państwo   wesprzeć mnie i  to co robię, można to zrobić przekazując dobrowolną wpłatę na moje konto   nawet najmniejsza wpłata będzie nieocenioną pomocą.

Jednocześnie serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w trudnej sytuacji i przyczyniają do się  zachowania i niezależności tego miejsca w sieci internetowej.  To dzięki Państwu zamieszczane tu publikacje pozwalają budować niezależną wspólnotę myśli i ducha.

Przelew złotówkowy

Bank Pocztowy S.A
85- 959 Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 1

Rachunek nr – 94 1320 1537 0288 1845 3000 0001

Lub dewizowy

IBAN – PL 94 1320 1537 0288 1845 3000 0001

SWIFT –  POCZPLP4

O   wszystkich   Dobroczyńcach   pamiętam   w modlitwie.  In Christo — mj

 

Uwaga! Reklamy pojawiające się pod moimi artykułami zamieszcza wordpress.com. To jest darmowy blog  —   na treść reklam nie mam żadnego wpływu.

———————————————————————————————————–

SERDECZNA PROŚBA O POMOC  JESTEM W CIĘŻKIEJ SYTUACJI

24 czerwca 2017

* Poniżej w skrócie opisuję przyczyny tak długiego nieodzywania się wraz z ponowną krótką notą o mnie.

Mieszkam w Polsce, w Sosnowcu. Jestem tradycyjną katoliczką — (tradycji katolickiej prawdziwej, przedsoborowej, a nie tego oszukańczego, heretyckiego kościoła okupującego nasze świątynie podszywającego się pod katolicyzm, a w rzeczywistości będącego masońskim „ONZ wszystkich religii” — zaszczepiającym nieświadomym katolikom judaizm, islam, buddyzm i wszelkiej maści fałszywe kulty — vide obecnie — wywieranie presji na polski rząd pod pretekstem „miłosierdzia” zasiedlenia Polski imigrantami z całego świata i w ten sposób nie tylko niszczenia wiary katolickiej (meczety już pobudowali… co za zdolność wizjonerska!), — ale przede wszystkim TRADYCJI I KULTURY  NARODOWEJ — ETNICZNEJ TOŻSAMOŚCI wspólnoty słowiańskiej i piastowskiej)

W czasach „Solidarności” – która nie była tylko ruchem związkowym, co usiłuje się dzisiaj wmówić społeczeństwu, ale także szeroko popieranym oddolnym ruchem społecznym — po wprowadzeniu  stanu wojennego —  od  82 do 90 r. działałam w  Duszpasterstwie Ludzi Pracy   przy  moim  kościele  –  pisałam  klisze  dla  “Wolnego Związkowca” Huty K-ce  – działałam w Komitecie Budowy Pomnika Ofiar “Wujka”  w  Katowicach  z  inicjatywy  Kazimierza  Świtonia.  Byłam v-ce przewodniczącą Komisji Wyborczej w  “wolnych”  wyborach 89′  w  swoim mieście  w  Śródmieściu  z  ramienia Komitetu Obywatelskiego  –  tam  od dwóch  panów  “niewiadomego”  pochodzenia dowiedziałam się, że: taka k… jak ja powinna skończyć jak Popiełuszko   –  tak  się  zaczęła dla mnie moja  “Wolna Polska”

Odkąd poważnie zachorowałam, na skutek niepełnosprawności  poniżana okropnie — zmagam się z życiem praktycznie osamotniona.

Kiedy okazało się, że do normalnej pracy (II gr. inawlid.)  wrócić  już  nie mogę,  i kiedy okazało się też,  że  nie dostanę renty ZUS, bo nie spełniam wymogu 5 lat przepracowania bez dni przerw – żyłam za 451 zł. zasiłku stałego MOPS, razem z moim chorym synem (jako druga osoba chora w rodzinie otrzymywał 220 zł.  zasiłku) – za razem 671 złotych na miesiąc!!! plus zasiłek na dożywianie i celowy — w sumie ok. 100 zł (jeden tysiąc złotych) na dwie osoby!

— Z tego należało opłacić czynsz za mieszkanie (bez dodatku mieszkaniowego — jest potrącany jako dochód od zasiłku MOPS — wtedy na życie i leki nie pozostaje nic!), r-k za światło, gaz, leki i życie! — TAKIE JEST PRAWO!

Po orzeczeniu przez sądy dwóch instancji eksmisji z mieszkania komunalnego – 37,11 m2, za niepłacenie czynszu – ( podkreślam!… dwóch chorych, niepełnosprawnych osób! – mimo ratyfikacji przez Polskę  Konwencji ONZ  “O prawach osób niepełnosprawnych”!!!) — przeszliśmy gehennę, którą opisuję poniżej.

Schorowana, wykończona nerwowo straciłam wszystko — cały dobytek, skromny dorobek całego życia, ubrania,meble,  sprzęt, naczynia,pamiątki rodzinne, książki, — wszystko zostało z premedytacją zniszczone…, skradziono mam zabytkowe pianino — możliwość leczenia i odżywiania się — wywieziono nas na peryferia miasta

Po kilku miesiącach (w maju ub. roku) znaleźliśmy mieszkanie na wynajem — wreszcie mogliśmy się umyć i zacząć prowadzenie normalnego życia… jednak po tych wszystkich przejściach syn ponownie znalazł się w szpitalu, w którym przebywał do lipca włącznie…  Ja również poważnie się rozchorowałam — zaczęło się od grzybicy przewodu pokarmowego i dróg oddechowych, której nabawiłam się w tym ohydnym lokalu, do którego nas z premedytacją sitwa rządców miasta z nadania PO wspólnie z sądami wepchnęła; bardzo toksyczne leki przeciwgrzybiczne, które musiałam przyjmować uszkodziły mi wątrobę i nerki, od ponad roku nie jestem rehabilitowana i z coraz większym trudem mogę zrobić choćby kilka kroków — przypłaciłam to dwukrotnie poważnymi upadkami włącznie pęknięciem żeber, a ostatnio, dwa miesiące temu, zawałem serca (okazało się, że mam chorobę wieńcową, tzw. zakrzepowe zapalenie żył…).

Tak w wielkim skrócie wygląda moja obecna sytuacja.  Zaczęło od choroby kręgosłupa (poważnej) wymagającej (jedynie) stałej  intensywnej rehabilitacji umożliwiającej w miarę zachowanie podstawowej sprawności i samodzielną egzystencję. Ale na skutek pozbawienia środków do godnego życia i leczenia (rehabilitacja odpłatna i  kosztowna), kończy się na zrujnowanym zdrowiu i destabilizacji życia

W mojej sytuacji – wykorzystując komputer, który jest mi niezbędny z powodu mojej  mocno ograniczonej sprawności fizycznej, jako jedyny dostępny dla mnie kontakt ze światem – postanowiłam prowadzić dwa blogi:

 • wordpress.com – poświęcony pracy na rzecz przywracania pamięci  i  tradycji katolickiej,  niszczonej  po  II Soborze  Watykańskim

oraz

 • wordpress.com  –  którego  celem jest przywracanie i krzewienie polskiej pamięci  i tradycji narodowej

Jeśli chcieliby Państwo dobrowolnie wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju strony – proszę o wpłaty na podane poniżej konta bankowe.

Dziękuję za życzliwe wsparcie!

____________________________________

WIELKANOC 2017

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

TYLKO POD KRZYŻEM!  TYLKO POD   TYM  ZNAKIEM!  POLSKA JEST POLSKĄ A POLAK POLAKIEM!NA WIELKI POST

Opuszczonym przez sługi Kościoła Polakom w obliczu ciągle dokonującej się  zdrady  — Życzę nadziei płynącej z Ewangelii.

Nie dajmy się podstępem wyrugować z naszej Ojczyzny Polski!

_______________________________________

13 listopada 2016

KOCHANI CZYTELNICY!

Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości – bardzo się rozchorowałam —  ostatnio fatalnie się przewróciłam i połamałam żebra…  jest coraz lepiej – może uda mi się teraz przez te kilka dni – pomału – na raty – zrobić choć krótki wpis i napisać o naszej sytuacji (koszmarnej)….

Bardzo dziękuję WSZYSTKIM DOBRODZIEJOM, KTÓRZY NIE ZRAZILI SIĘ BRAKIEM NOWYCH WPISÓW I DOPOMAGAJĄ NAM DATKAMI!

— TA POMOC JEST NIEOCENIONA… — obecnie  jest jedynym źródłem naszego utrzymania! W akcie ZEMSTY  — wstrzymali nam wszelkie przyznane przez MOPS zasiłki… Chyba chodzi im o to, by doprowadzić syna do samobójstwa…!!!

Na maile nie jestem w stanie teraz odpowiadać – proszę o zrozumienie – za wszystkie bardzo dziękuję.

Z wyrazami Wdzięczności i Szacunku,

Małgorzata Jasińska

19 września 2016

BARDZO PROSZĘ O POMOC! NIE MAM ANI NA ŻYCIE, ANI NA LECZENIE, ANI NA OPŁATY…

Powyżej aktualny adres do korespondencji…

Jestem  osobą  niepełnosprawną  — nie  wychodzącą z domu – żyję  wraz  z  moim chorym też niepełnosprawnym Synem – ma depresję cierpi na afekt dwubiegunowy – za  671 zł na miesiąc …

Wyrzucono nas z mieszkania do nieludzkich warunków  – ze złamaniem prawa i zmanipulowaną umową najmu do rudery, za którą mamy płacić 265 zł miesięcznie, – bez ogrzewania, z ograniczonym dostępem poboru energii – jak włączymy piecyk grzewczy – to nie możemy włączyć maszynki, żeby zagotować wodę – bo wysiada instalacja elektryczna… – nie mamy żadnej pomocy…  Więcej w artykule poniżej..

***

Poniżej poświadczona przez MOPS nasza sytuacja materialna

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SOSNOWIEC: BANDYCKIE EKSMISJE 2 – z oszustwami w dokumentach w tle

ZOBACZ: SOSNOWIEC – BANDYCKIE EKSMISJE NA BOŻE NARODZENIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

arkadiusz checinskiz17132321Q,Krzysztof-Haladus--wiceprezydent-Sosnowca

PO PREZYDENCI GMINY SOSNOWIEC: Arkadiusz Chęciński  (z lewej) – prezydent; Krzysztof Haładus  (wcześniej  członek PiS) –  z-ca prezydenta

Tych panów żadne prawa nie obowiązują

Tak wygląda moja Umowa najmu lokalu socjalnego na Komandosów  w S-cu

Zwracam   uwagę   Państwa    na   datę    rzekomo    „zawartej”    umowy!   27 GRUDNIA 2015 r.!   —   czyli JUTRO W NIEDZIELĘ!

Przypominam, że eksmitowano nas 17 grudnia 2015 r. — bez tytułu prawnego do mieszkania, który podpisałam bezprawnie wyrzucona z mieszkania pod szantażem j.n. —  już na Komandosów z czekającą na mnie Panią…

str. 1 (dowód 1)

Czytaj dalej

SOSNOWIEC – BANDYCKIE EKSMISJE NA BOŻE NARODZENIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

 sosnowieccy obrońcy demokracji z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

arkadiusz checinskiPREZYDENT MIASTA SOSNOWCA

Arkadiusz Chęciński

PLATFORMA OBYWATELSKA

Aleja Zwycięstwa 20
41-200 Sosnowiec
e-mail: prezydent@um.sosnowiec.pl
tel. (32) 296 0 542 (sekretariat)
e-mail: sekret1@um.sosnowiec.pl

(w przeddzień eksmisji podczas mojej osobistej interwencji u niego 16 grudnia b.r. w sprawie bezprawnej decyzji komornika w wyznaczonym przez niego nazajutrz (17 grudnia b.r.) terminie — powiedział mi, — na zwróconą uwagę, że jest po to, żeby przestrzegać prawa i służyć mieszkańcom — powiedział mi (z cynicznym uśmiechem), że on jest po to, żeby „czynić dobro”…

z17132321Q,Krzysztof-Haladus--wiceprezydent-SosnowcaZastępca Prezydenta Miasta  — Krzysztof Haładus

PLATFORMA OBYWATELSKA

Al. Zwycięstwa 20, pok. 211,

Sekretariat: tel. (32) 296-0-690
e-mail: sekret4@um.sosnowiec.pl

e-mail: khaladus@um.sosnowiec.pl

(w przeddzień eksmisji podczas mojej osobistej interwencji u niego 16 grudnia b.r. w sprawie bezprawnej decyzji komornika w wyznaczonym przez niego nazajutrz (17 grudnia b.r.)  terminie, — mimo, że sam wyznaczył mi termin spotkania na 21 grudnia b.r.  — powiedział mi, — na zwróconą uwagę, że jest po to, żeby przestrzegać prawa i służyć mieszkańcom,  — powiedział mi (z cynicznym uśmiechem),  — że  — „to dla dobra mojego syna”…

… ale..  miałam czekać na odpowiedź — pismem lub mailem…

 1.   … mimo, że żadnej odpowiedzi nie miałam — wespół zespół z sosnowieckim MZZL pod parasolem „miejscowych ??? organów bezpieczeństa” — bez tytułu prawnego — z pominięciem wszystkich procedur przewidzianych prawem w takich okolicznościach — wyciągnięto nas z synem rano z łóżek, kazano się ubierać, oddać klucze i opuścić mieszkanie….   pomimo,  niezakończonej eksmisji musieliśmy opuścić mieszkanie, w którym znajdowały się nasze rzeczy…

…. za wszelka cenę chcieli zabrać sprzęt komputerowy, doszło dosłownie do walki wręcz… powyrywali kable… wszystkiemu przyglądali się policjanci… powiedzieli, że  oni nie muszą znać się na prawie…

…walkę wygrałam,  — (pewnie nie mieli więcej odwagi użyć siły ponad miarę wobec osoby niepełnosprawnej) — sprzęt zabrałam ze sobą do taksówki (podkreślam, to była eksmisja, nie zajęcie ruchomości)

— na drugi dzień z rana mój syn pojechał sam (ja już nie dałam rady) — przy czynnościach nie było obecnego komornika, ani policji i… wszystko praktycznie było już zwiezione

— okradziono nas z  zabytkowego pianina  (zdjęcie poniżej) — (zmuszono syna do podpisania zrzeczenia się pianina na rzecz jakiegoś pana Tarkowskiego, którego podobno, jak sam o sobie powiedział: mnie tu wszyscy znają, — podpisał udręczony domaganiem się zdemontowania drewnianych żaluzji z okien, czego nie chcieli za nic dokonać — syn choruje na afekt dwubiegunowy, leczy się psychiatrycznie, ma guza u podstawy mózgu i cierpi na ogromne bóle głowy)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nad pianinem obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy – bardzo ich śmieszyło, kiedy zawijałam Obraz w koc i  oklejałam taśmą samoprzylepną zabierając ze sobą

— a także z nowej armatury wod.kan. w kuchni i łazience, i nowej instalacji elektrycznej  — nowego rozdzielnika gniazd elektrycznych

Czytaj dalej

O lokalnych sitwach mieszkaniowych, które w tej chwili przejmują już mieszkania komunalne budowane za Edwarda Gierka

Drodzy Czytelnicy!

Moje strony „kuleją” ostatnio bardzo jeśli chodzi o wpisy  — ale przyczyną są moje koszmarne problemy osobiste — a konkretnie walka o życie, a raczej o przeżycie —  z sądami,  — a teraz jeszcze ze wspólnotą mieszkaniową, która powstała w bloku (wieżowcu) komunalnym zbudowanym za ś. p. E. Gierka;

— podobno mieszkania komunalne są dla osób, których dochód nie przekracza  ok. 800 zł; w praktyce tymi mieszkaniami się handluje: współuczestniczą w tym procederze tzw. wspólnoty mieszkaniowe, MZBM  i MZZL z ramienia i za zezwoleniem władz miasta wespół (sic!!!) z TBS-ami  — powstałymi, żeby mieszkania budować!

Procedura jest prosta:

a) dodatek mieszkaniowy dla ludzi o niskich dochodach, ale… potrącany osobom np. niepełnosprawnym otrzymującym zasiłek stały z MOPS z tegoż zasiłku; nie potrąca się rencistom z renty (czego broń Panie Boże im nie życzę) — pytam tylko gdzie jest równość wobec prawa i od kiedy zasiłek MOPS jest dochodem (bo traktuje się go jako dochód) i kto płaci od niego podatek? — Pytanie pozostaje bez odpowiedzi….

b) wystarczy choroba i broń Boże zwrócenie się o pomoc do MOPS-u — od razu dowiadują się zainteresowani i tylko czekają na odpowiedni moment…

Czytaj dalej

oraz fragment  z artykułu j.n.

Raport GUS: W Polsce żyje 6,2 mln osób poniżej granicy ubóstwa !!! – EKSTERMINACJA NARODU POLSKIEGO!!!

Opublikowano 10/06/2015

(…) tzw.  wypłacany co miesiąc „stały zasiłek socjalny” dla osób niepełnosprawnych wynosi 456 zł, —  ale już na drugą dorosłą osobę niepełnosprawną w rodzinie wynosi 228 zł;

— że z tego zasiłku — co woła o pomstę do Nieba, i o kryminał albo w najlepszym przypadku o zakład psychiatryczny zamknięty, jako okoliczność łagodzącą, dla pookrągłostołowej zorganizowanej  grupy przestępczej okupującej Polskę — potrącany jest dodatek mieszkaniowy przyznawany zgodnie z kryteriami dochodowymi, gdyż wtedy — traktowany jako dochód!!! — powoduje przekroczenie kryterium uprawniające do przyznania zasiłku — i powoduje obniżenie zasiłku socjalnego!!!

W ten sposób osoby uprawnione choć do tej symbolicznej jałmużny z „opieki społecznej” nie pozwalającej w ogóle na przeżycie — są w rzeczywistości jej pozbawione!

W praktyce oznacza to, —  że osoba/osoby znajdujące się w takiej sytuacji mają do wyboru:

—  albo pobierać choć tą symboliczną jałmużnę z „opieki społecznej” — nie pozwalającej w ogóle na przeżycie,  — ale mieć choć na wykup podstawowych leków i chociaż na jakiś kawałek chleba i może od czasu do czasu jakiś posiłek gotowany raz w tygodniu, — czyli wegetację — ale jednak

— albo mieć choć w 80% (maksymalnie) opłacony czynsz, żeby uniknąć, — przynajmniej przez jakiś czas — eksmisji z mieszkania do baraków!!!

Dokładnie w takiej sytuacji znajduję się z synem; — zdecydowałam się jednak mimo wszystko na pobieranie na siebie i syna zasiłku socjalnego kosztem dodatku mieszkaniowego…  — i tak nie mamy ciepłej wody, bo ponad 20-letnie piecyki gazowe w łazience i kuchni nie nadają się już do eksploatacji a i gotuję też na maszynce..

Teraz, — ratując się przed eksmisją z 37 metrowego mieszkania — prowadzę walkę w sądach o prawo do życia wraz  z synem, —  w w miarę higienicznych warunkach  i w ogrzewanym centralnym zimą mieszkaniu…

— ta walka jest dla mnie coraz bardziej wyczerpująca, bo okazuje się, że nawet przyznawani z urzędu adwokaci mający pomóc mi w dochodzeniu moich praw

— tak naprawdę nie są moimi adwokatami — symulując swoją niewiedzę — podobnie jak sędzia, której trzeba wskazywać źródła prawa!!!

— są adwokatami tego bandyckiego nieludzkiego systemu…

Dlatego przy okazji  zwracam się do tak przecież  licznie odwiedzających moje strony Czytelników  — z apelem — o pomoc przez wsparcie choć symboliczną 1 złotówką (jedną złotówką raz w miesiącu;

— pozwoliłoby to na odrobinę głębszego oddechu w tym permanentnym stresie, w jakim żyjemy z synem;

w tej chwili nie mamy ani na przejazdy taksówką do lekarza, ani do sądu, ani na kserowanie dokumentów – do ksero też muszę dojechać — brakuje na wykup niezbędnych leków, opłatę za światło… na wszystko…

Za darmo chleba przecież staram się,  w miarę swoich sił, nie jeść… (…)

11 odpowiedzi na „@ KONTAKT – O MNIE

 1. będę się modlił za was bo może więcej niż wszsyscy ludzie świata.pozdrawiam

 2. Pani addres email nie dizala.

 3. LJCH!

  Pani Malgorzato,

  Gajowka/Ruch Polak-Ortodoks – chcielibysmy przeprowadzic z Pania TV wywiad oraz rozpoczac internetowa zbiorke pieniedzy na Pani rzecz. Czy Pani sie godzi na to?

  Czy moge prosic do Pani o nr telefonu, by porozmawiac o tym ..?

  Pozdrawiam,

  Z PB,

  Jan Aleksander

  https://gajowka.wordpress.com/2016/09/27/bardzo-prosze-o-pomoc-pani-mal-gorzata-nie-ma-ani-na-zycie-ani-na-leczenie-ani-na-oplaty-jan-aleksander/
  ***
  https://marucha.wordpress.com/2016/10/07/mistrzowski-plan-zniszczenia-kosciola-katolickiego/#comments
  —————————————
  Panie Macko…

  Zdecydowalismy , przed rozpoczeciem wiekszej akcji internetowej w sprawie Pani Malgorzaty, poprosic te Pania o zgode.. i o wspolprace w tym temacie.

  JA

  • emjot pisze:

   Oczywiście każda złotówka dosłownie ratuje nam życie – wszystko, co piszę o naszej sytuacji jest prawdą – choć ta zmienia się jak w kalejdoskopie – niedługo opiszę swoją sytuację…

   Ze względu na stan zdrowia – nie daję rady dłużej siedzieć przed internetem

   Pozdrawiam całą Gajówkę i serdecznie dziękuję za zainteresowanie
   Małgorzata

 4. Ewelina Artiuchow pisze:

  Witam pani historia jest straszna i bardzo pani współczuję.W miarę możliwości pragnę panią uszczęśliwić aby pani było lżej na duszy:będę się za panią modlić i za pani syna.Przechodzi pani trudną sytuację życiową i materialną ale to cierpienie które pani znosi jest łaską od Boga.Jest pani wybraną przez Boga i błogosławioną.Niech się pani nie martwi pomoc przyjdzie od Boga i ludzi tylko musi być pani cierpliwa i wytrwała.Niech pani modli się też nieustannie o Miłosierdzie Boże do Jezusa na obrazie”Jezu ufam tobie”.Bóg na pewno się odezwie i wskaże pani drogę.Przechodzi pani próby ale musi się pani sprawdzić bo Bóg panią doświadcza.Proszę nie tracić nadziei i wiary jeśli jest pani religijna pokona pani swoje problemy. Modlitwa na różańcu do Jezusa i Maryi ma moc i siłę.Jeśli pani będzie się modlić Bóg pomoże.Może pani również zmawiać Koronkę do Krwawych łez Matki Bożej.Maryja powiedziała:”Jest to różaniec moich łez.Mój Syn pragnie mnie przez ten różaniec szczególnie uczcić, a także chętnie udzielać wszelkich łask, o które będzie się go prosić ze względu na moje łzy.Różaniec ten ma służyć nawróceniu grzeszników, a zwłaszcza opętanych przez diabła.Przez niego szatan będzie pokonany i zniszczone panowanie piekła”- powiedziała do siostry Amalii Matka Boża.
  Zapewniam panią ze dozna pani szczęścia i pokoju z Serca Jezusa Chrystusa.Może się też pani modlić do świętych tj.Charbel,Rita,Jan Paweł 2.Św.Rita jest w patronką w sprawach trudnych i beznadziejnych może się pani do niej zwrócić w razie pani problemów które są dla pani nie do rozwiązania.
  I niech pani pamięta Bóg jest miłością i miłosierdziem, lekarzem dla dusz, dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

  Pozdrawiam serdecznie i całuje – Ewelina

 5. Ewelina Artiuchow pisze:

  Chciałabym się upewnić czy moja wiadomość została wysłana proszę o odpowiedz

  • emjot pisze:

   Tak, dotarła – jak Pani widzi – tylko, że ja na razie zaglądam na stronę „na raty”… – na razie ze względu na chorobę – więcej nie daję rady

   Serdeczne Bóg zapłać – ja niby to wszystko wiem – ale naprawdę przychodzą chwile załamania… – modlę się Aktami Strzelistymi – na więcej nie mam siły…

   Pozdrawiam,
   Małgorzata

 6. Katka Gu pisze:

  Pani Malgorzato, bede sie za Pania modlila, i za Pani syna … Mam nadzieje ze dobry Bog wyslucha naszych prosb i ulzy w tym Pani krzyzu sprowadzajac pomocnych ludzi …Szczesc Boze

 7. AVE MARIA PAX VOBISCUM !!! Piekna strona Pani ma Cudowne Dzielo TRZYMAJMY SIE TRADYCJI BADZMY ZAWSZE WIERNI POZDRAWIAM Z Niemiec Wuppertal Nrw
  Br. Tomasz P.

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s