MATKA BOŻA z La Salette 

MB z La Salette_aspx_google.plApel Matki Bożej z La Salette:

„Zwracam się z naglącym apelem do ziemi, wzywam prawdziwych uczniów Boga żyjącego i królującego w niebie, wzywam prawdziwych naśladowców Chrystusa, który stał się człowiekiem, jedynego prawdziwego Zbawiciela ludzi,

wzywam swe dzieci, ludzi prawdziwie mi oddanych, którzy mi się oddali, abym ich prowadziła do swego Boskiego Syna, których niejako noszę na swych rękach, którzy mym duchem żyli,

wzywam wreszcie apostołów ostatnich czasów wiernych uczniów Jezusa Chrystusa, którzy żyli w pogardzie świata i siebie samych, w ubóstwie, cierpieniu i pokorze, wśród wzgardy i w milczeniu, w modlitwie i umartwieniu, w czystości i w zjednoczeniu z Bogiem, nieznani światu, czas, aby wyszli i oświecili ziemię.

Idźcie i okażcie się jako me umiłowane dzieci, jestem z wami i w was, aby tylko wasza wiara była światłem, które was oświecać będzie w dniach nieszczęść.

Niech wasz zapał uczyni was jakby spragnionymi chwały i czci Jezusa Chrystusa.

Walczcie, dzieci światłości!

Wy, nieliczni, którzy widzicie, bo oto czas czasów i koniec końców.”

—————————————

„Będziesz stąpał po wężach i żmijach, a lwa i smoka podepczesz”.

♥ LA SALETTE… CZY JESZCZE AKTUALNE? ♥ DOKŁADNA TREŚĆ PRZEKAZU SEKRETU : ♥

♥ LA SALETTE… CZY JESZCZE AKTUALNE?  ♥ HISTORIA, WIZJONERZY I TAJEMNICA (treść tajemnicy) ♥

Matka Boża ukazała się jeden jedyny raz dnia 19 września 1846 roku dwojgu pastuszkom: 15-letniej Melanii Calvat i 11-letniemu Maksyminowi Giraud na górze w La Salette, w Alpach wysokich we Francji.

Przewodniki omawiają krótko wydarzenia, jakie miały miejsce w La Salette. Znajduje się w nich najczęściej kilka słów na temat wydarzeń oraz dzieci – Melanii i Maksymina – które doświadczyły łaski oglądania płaczącej nad ludzkością Matki Bożej.

media-325088-2 1Orędzie zaś (niestety) sprowadza się zwykle tylko do smutku Maryi z powodu tego, iż ludzie przeklinają używając Imienia Syna Bożego i pracują w niedziele, za co mieli być ukarani nieurodzajem.

Wielu na wspomnienie La Salette – mimo uznania przez Kościół – mówi niesłusznie : —  «Podobno dzieci zeszły na złą drogę…» – sugerując, by więcej nie zajmować się tą sprawą.

W jakim celu? Czyżby orędzia zbyt mocno dotykały sumień i wobec tego budziły słuszny lęk przed Bożą Sprawiedliwością, o której nie chce się pamiętać?

Dotyczą przecież Czasów Ostatnich, o czym świadczy fakt, że Maryja zleciła Melanii założenie Zakonu Apostołów Czasów Ostatnich.

Tylko Bóg wie kiedy nastąpi Koniec,lecz chce przygotować nas, znakami czasów. Czytaj dalej

“Objawienia w Fatimie i La Salette” – Ks. Karol Stehlin, FSSPX

“Objawienia w Fatimie i La Salette” – Ks. Karol Stehlin, FSSPX Zapis wykładu na video – 13 części  WARTO ZOBACZYĆ

Ostatnia walka!!!

Bojowaniem jest życie człowieka na ziemi, podobne do dni zwykłego najemnika.” Hi 7:1  

42-niepokalana-cudownego-medalika-2„Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i Niewiastę,  pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo Jej: ono zmiażdży ci głowę,   a ty czyhać będziesz na piętę Jej”.

Tymi słowami, które Bóg skierował do węża – szatana w Raju, na ziemię przeniosła się walka, jaka powstała w Niebie, gdy Pan Bóg pokazał Aniołom wizję Niewiasty, którą miał stworzyć.

Gdy Lucyfer ( niosący światło), najpiękniejszy anioł usłyszał, że Niewiasta będzie ich Królową, uniesiony pychą powiedział: Nie będę służył.

„Oto znienawidzona współzawodniczka, którą mi zapowiadano, oto Królowa, która ma zburzyć państwo moje, która od pierwszej życia chwili jest już tak straszna, jak wojsko uszykowane do boju”.

„Poznałam też, że taki przeciwko nim zapadł wyrok odwieczny: walka miała trwać dopóty, dopóki chóry upadłe nie będą przywrócone. A ten czas wydawał się duszy mojej niezmiernie długim, prawie niemożliwym.

Walka miała być na ziemi, zaś tam, u góry, żadnej nie miało być więcej walki, tak On postanowił.” (Anna Katarzyna Emmerich).

„I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,” Ap 12.7

„Wtedy rzekł do nich: Widziałem szatana, spadającego z nieba jak błyskawica.” Łk 10:18

Czytaj dalej

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.