CHRISTUS REX

Wrogowie Królestwa Bożego – INTRONIZACJA

Rozalia w wielkiej wizji dotyczącej zniszczenia świata widzi popękany glob ziemski i gorejącą lawę niszczącą niczym biblijny potop wszystkie kraje i narody, które odmówiły uznania Jezusa swym Królem.

Po ludzku myśląc, z tej opresji duchowej i materialnej, w jakiej znalazł się nasz Naród, nie ma wyjścia.

Ale trzeba uwierzyć, że Bóg wszystko może.

Trzeba uwierzyć w posłannictwo S. B. Rozalii Celakówny i uchwycić się tej jedynej szansy na nasze ocalenie.

Wierzę, że Jezus Król Polski nas obroni i że, zgodnie z obietnicą objawioną wielu świętym polskim XX wieku, wywyższy nasz kraj w potędze i chwale, jeśli tylko wypełni Jego wolę, jeśli dokona Intronizacji.

Trzeba odsunąć od władzy ludzi, którzy zdradzili Chrystusa, niezależnie od tego, czy noszą garnitur czy sutannę, czy swe szaty zdobią fartuszkiem, czy purpurą.

Trzeba oczyścić Królestwo Maryi z bałwochwalstwa, z niesprawiedliwości społecznej, z zakłamania, by w ten sposób przygotować drogę do tronu Polski dla Jezusa Króla.

Intronizacja bardziej niż woda święcona sama z siebie ujawni zdrajców.

_________________________________

O jakiej Intronizacji mówi Rozalia Celakówna?

Intronizacja w Polsce musi być przeprowadzona, Polska nie zginie o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu. Słowa te – po lekturze pism Rozalii Celakówny – można uznać za czołowe wezwanie, jakie Pan Jezus kieruje do ludzi … Czytaj dalej →

Nieudana Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w 2006 r.

Jezus Król Polski – uzasadnienie tytułu dr Marcin Majewski Tytuł „Jezus Król Polski” nie ma powszechnie uznanych korzeni historycznych. Należy go raczej wiązać z posłannictwem S.B. Rozalii Celakówny. Z tego względu zakorzenia się on obecnie w świadomości Polaków pomału, a … Czytaj dalej →

Posłannictwo   Rozalii   –   Pan   Jezus   domaga   się   przez Rozalię   od   Polski   uznania   Go   za   swego   Króla…   –   I co dalej???

Niepowodzeniem zakończyły się starania o intronizację Jezusa na Króla Polski przed wybuchem drugiej wojny światowej,   w wyniku czego Polska i wiele krajów świata uległo zniszczeniu.

Czy zatem misja powierzona Rozalii także zakończyła się niepowodzeniem? Przez jakiś czas tak wydawało się samej Rozalii.   — Jej dotychczasowym staraniom o intronizację przyświecała myśl: teraz albo nigdy.

Gdy po wybuchu wojny rozmyślała nad tymi słowami uważając, że czas łaski dany Polsce został zaprzepaszczony, usłyszała głos Jezusa:

„Czy czas u Boga jest czasem ludzkim?   —  Czyż nie przygotowuję serc ludzkich   do   tej   wzniosłej   chwili,   jaką   ma  być intronizacja? Czy sądzisz, jakoby ma zapowiedź nie dała się spełnić?”

Najśw. Serce Jezusa_nk.pl

Najświętsze Serce Jezusa /nk.pl

Począwszy od 1930 roku, Pan Jezus zaczyna domagać się przez Rozalię od Polski uznania Go za swego Króla.

Poucza Rozalię, —  że jest to sprawa ogromnej wagi i że w tej intencji trzeba wiele się modlić i wiele cierpieć, by przyśpieszyć intronizację w Polsce.

Cóż może Rozalia uczynić w tej sprawie?

Zwierza się swemu duchowemu kierownikowi:

—  „Gdy   przyszłam   do  szpitala, moje prace, małe krzyżyki i małe ofiary składałam Jezusowi, prosząc Go, by Jego Królestwo przyszło do dusz, do wszystkich serc, by On, Jezus, mógł królować wszechwładnie w nich”.

Jednakże Jezus Król domaga się od Rozalii czegoś więcej; konkretnych działań w tej sprawie i na skalę przekraczającą jej możliwości.

Dlatego  zwraca się ona z prośbą o pomoc do swego kierownika duchowego ks. Kazimierza Dobrzyckiego:

  „Od   pewnego   czasu   jestem   zmuszona jakąś siłą tajemniczą, by Ojcu powiedzieć to, co czuję w duszy,   —  mianowicie to,   — by Ojciec Drogi napisał list do Jego Eminencji ks. kard. Hlonda, Prymasa Polski, o przyśpieszenie intronizacji (…).

Pan Jezus w ten sposób chce ratować Polskę przed upadkiem”.

Następnie   wyłuszcza  ks. Dobrzyckiemu,     jak należy rozumieć intronizację i na czym polega jej istota:

— „Pan   Jezus   chce  być naszym Królem, Panem i zarazem Ojcem bardzo kochającym”.

Czytaj dalej

Znak Templariuszy

 By uzmysłowić skalę duchowego zagrożenia cywilizacji chrześcijańskiej i konieczność współdziałania Kościoła i państwa w jego zwalczaniu, przytoczę jeden z licznych faktów historycznych.

Otóż rycerze Zakonu Templariuszy,  założonego  w  Jerozolimie  w  1118 r.  dla obrony pielgrzymów, po upadku Królestwa Jerozolimskiego w 1187 r. wracają do Europy i osiedlają się we Francji.   — Wkrótce stają się potęgą ekonomiczną i zdobywają coraz większe wpływy polityczne na dworach królewskich.

Jednakże ich działalność budzi wiele podejrzeń z innych racji.

—  Są wielkim zagrożeniem dla chrześcijańskiej Europy z powodu swych heretyckich  poglądów na życie  i  śmierć  Jezusa  oraz  demonicznych praktyk,   — polegających na bezczeszczeniu krzyża, uprawianiu czarnej magii, magii seksualnej i kultu szatana.

Czytaj dalej →

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.