WEF zabije 4 miliardy ludzi do 2030 roku. Coleman, Abp. Viganò

Mamy przyjemność opublikować ten bardzo interesujący tekst nadesłany przez arcybiskupa Carlo Marię Viganò. Miłej lektury, do medytacji i dzielenia się: Odkryto wyznanie agenta CIA z 1992 roku.

Odkryto wyznanie agenta CIA z 1992 roku: „WEF zabije 4 miliardy ludzi do 2030 roku”

To jest moje tłumaczenie artykułu opublikowanego w News Punch 3 lutego (tutaj) . Mówi o planie Światowego Forum Ekonomicznego sprzed 1992 roku, mającym na celu wyeliminowanie czterech miliardów ludzi. Pełny tekst książki Johna Colemana The Conspirators Hierarchy, the Committee of 300 można pobrać w formacie pdf tutaj .

Teraz jest jasne, że nie jest to teoria spiskowa; ale aby rozwiać wszelkie wątpliwości, warto zapoznać się z tym linkiem ( tutaj), który wskazuje również m.in. populację w podziale na poszczególne kraje, z redukcją ludności, która nastąpi w 2025 roku. Kto się zastanawia, słusznie, skąd prognozowany przez Deagel.com spadek liczby ludności – np. Włochy o ponad 61 mln do 42 mln, to odpowiada na artykuł w La fuerza de la verdad ( tutaj ), który relacjonuje interwencję Catherine Austin Fitts, Każdy kraj będzie miał określoną liczbę ludności do zmniejszenia.

Mamy do czynienia ze zbrodnią zaplanowaną przez organizację wywrotową, prześladowczą przez organizację kapilarną i przy współudziale rządów, organizacji ponadnarodowych i ponadnarodowych, mediów. Czy pozostaniemy obojętni i milczący nawet w obliczu dowodów tego piekielnego planu?

+ Carlo Maria Viganò, arcybiskup
5 lutego 2023 r

***

Książka The Conspirators Hierarchy, the Committee of 300 z 1992 roku , napisana przez byłego agenta CIA, Johna Colemana, zyskuje nowe zainteresowanie, ponieważ jego przewidywania dotyczące „postindustrialnego” świata kontrolowanego przez globalistycznych technokratów wydają się spełniać.

W książce Coleman twierdzi, że międzynarodowy komitet, kierowany przez Grupę Bilderberg i zachodnie agencje wywiadowcze, pokieruje światem w dystopijną przyszłość, w której 4 miliardy „bezużytecznych zjadaczy” zostaną wyeliminowane do 2050 roku poprzez ograniczone działania wojenne, zorganizowane epidemie i głód.

Dziś świat obserwuje ograniczoną wojnę na Ukrainie, a ujawniona notatka od generała sił powietrznych USA ostrzega, że Stany Zjednoczone mogą być w stanie wojny z Chinami do 2025 roku. Pandemia Covid-19 pozwoliła także autorytarnym rządom na nałożenie masowych blokad, globalne zawirowania gospodarcze i ekspansję autorytarnych środków, a wszystko to zgodnie z przewidywaniami Colemana. Inne prognozy zawarte w książce obejmują promocję obowiązkowej pornografii w szkołach, zniszczenie energetyki jądrowej i przemysłu, kontrolę rolnictwa i produkcji żywności przez Komitet 300 oraz dążenie do zielonej energii, która nie może zaspokoić obecnego zapotrzebowania na energię.

Czy coś z tego brzmi znajomo?

W 2023 roku liberalne media mają obsesję na punkcie promowania drag queens w szkołach. Globalistyczna elita przejęła kontrolę nad rolnictwem i produkcją żywności, Bill Gates stał się największym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce, a rząd holenderski zmusza rolników do opuszczenia ich ziemi, aby sprostać przytłaczającym celom energetycznym „Zielonych” ze Światowego Forum Ekonomicznego. Skutki były tragiczne, a niedobory żywności i rosnące ceny energii ukarały zwykłych ludzi.

Według książki Colemana z 1992 roku te obecne wydarzenia nie są przypadkiem, ale częścią dziesięcioletniego planu stworzenia neofeudalnego społeczeństwa postindustrialnego. Zwrócenie uwagi na hipokryzję elit nigdy ich nie boli ani nie szokuje. Ponieważ? Bo się nie wstydzą… nie wstydzą się, bo nie mają kompasu moralnego, nie mają kompasu moralnego, bo żyją zgodnie z zasadą „cel uświęca środki”. To przykazanie wyraża każde włókno ich ideologii, od wyborów po otwarte granice, zmiany klimatyczne i aborcję. Ta żądna władzy kabały miliarderów i polityków od dawna spiskujących, by zniewolić masy, a teraz wykonuje swój ruch. I są zdeterminowani, by mydlić ci oczy.

Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło, że zwerbowało setki tysięcy „wojowników informacji” do kontrolowania Internetu, nadzorowania mediów społecznościowych i forów pod kątem „dezinformacji” i treści spiskowych, które następnie będzie systematycznie usuwane i zamykane. Według WEF Klausa Schwaba dezinformacja w Internecie to „infodemia”, która „zagraża życiu” i wymaga „leczenia”. Definicja dezinformacji według WEF to wszystko, z czym się nie zgadzasz. Oznacza to, że wojownicy informacyjni będą zasadniczo zaangażowani w akt zapobiegania sprzeciwowi.

Fora konspiracyjne YouTube i sekcje komentarzy są prowadzone przez tak zwanych „cyfrowych ratowników”, którzy udają zwykłych użytkowników platformy, ale w rzeczywistości pracują nad zakłócaniem postępowań i wspieraniem ideologii WEF Klausa Schwaba. Ogłaszając wiadomości w podcastie WEF, Dyrektor ds. Komunikacji ONZ, Melissa Fleming, powiedziała: „Do tej pory zrekrutowaliśmy 110 000 ochotników zajmujących się informacjami i dajemy im wiedzę na temat rozprzestrzeniania się dezinformacji i wymagamy od nich, aby służyli jako rodzaj cyfrowego pierwszego kontaktu”, reagowania w miejscach, w których rozprzestrzenia się dezinformacja”.

WEF podświadomie wpływa na masy, aby narzucały ludziom swoje narracje .
Również w podcaście główny dziennikarz Mark Little objaśnia możliwe rozwiązania tak zwanej „infodemii”. Little pracował dla Twittera i założył Storyful, agencję informacyjną w mediach społecznościowych ściśle powiązaną z programem sprawdzania faktów . Teraz uruchomił Kinzen, firmę, która grozi użyciem sztucznej inteligencji do cenzurowania treści online w imieniu elit.

Zacząłem postrzegać rozprzestrzenianie się dezinformacji jako globalny kryzys zdrowotny” — mówi Little w rozmowie z World Vs Virus. „Dezinformacja jest poważnym zagrożeniem dla naszego społeczeństwa”. „Wśród naszych przyjaciół i rodziny szerzy się dezinformacja. Musimy więc znaleźć strategie, aby przede wszystkim je rozpoznać. Po drugie, jako aktywni obywatele, tak jak nosimy maski, aby chronić innych, musimy być dobrymi obywatelami, aktywnymi użytkownikami, którzy walczą w naszym codziennym życiu”.

Światowe Forum Ekonomiczne nie jest jedyną organizacją globalistyczną, która stara się kontrolować narrację w mediach społecznościowych, uwalniając setki tysięcy „wojowników informacji”. Jednostka Google Jigsaw sponsoruje raport RAND (tutaj) , który zaleca „infiltrację i obalanie” internetowych forów spiskowych od wewnątrz. Według raportu najlepszym sposobem obalenia forów spiskowych jest „rozpowszechnianie autorytatywnych wiadomości, kiedy tylko jest to możliwe”.

Czym więc są „ autoryzowane wiadomości ”?

Jeśli ostatnio spędzasz czas na forach, być może zauważyłeś, że gdy tworzony jest interesujący lub wybuchowy temat, wątek jest natychmiast zalewany przez użytkowników zostawiających wiadomości, które dyskredytują oryginalny post, rozdzierając go na części i zasadniczo znajdując każdy możliwy sposób kwestionować jego zasadność. Ten typ zachowania jest przykładem „autoryzowanego wysyłania wiadomości” i jest wykonywany przez użytkowników uczestniczących w imieniu Światowego Forum Ekonomicznego lub jednostki „Google Jigsaw”.

Raport mówi, że jeśli „autorytatywne publikowanie” na forum spiskowym zakończy się sukcesem, tak zwani „umiarkowani teoretycy spisku” staną się wpływowymi osobami i pomogą skierować „stado” na bardziej zielone pastwiska jako „ambasadorzy marki” w innych błędach ich orientacji. Raport Google mówi dalej, że członkowie forum konspiracyjnego zostaną ostatecznie przekonani przez zalew treści oznaczonych algorytmicznie i powoli uwierzą, że główne media i osoby weryfikujące fakty mają rację co do samej ilości dowodów i/lub presja rówieśników, aby się dostosować.

Sądząc po treści tego raportu, widać wyraźnie, że elity nie darzą zbytnim szacunkiem inteligencji i wytrwałości przeciętnego tzw’ „teoretyka spiskowego”. Tutaj się mylą.

Przeciętny użytkownik forów konspiracyjnych w 2022 roku już udowodnił swoją siłę, odrzucając mainstreamowe, wszechogarniające fałszywe serwisy informacyjne, pomimo niekończącej się fali propagandy i programów prognostycznych. To ludzie, którzy rozumieją, że cały świat jest sceną. To są ludzie, którzy są już zahartowani w boju. Próba infiltracji forów konspiracyjnych i mediów społecznościowych oraz obalenia niektórych członków wydaje się taktyką, która będzie postrzegana jako wtargnięcie, które zwiększa podziały i prowadzi do jeszcze mniejszego zaufania. Biorąc to pod uwagę, ważne jest, aby zrozumieć naturę wojny informacyjnej prowadzonej przez władzę.

Jesteśmy teraz częścią czegoś tak wielkiego. Elity nie atakowałyby forów konspiracyjnych i mediów społecznościowych w 2022 roku, gdyby te fora nie były ostatnimi miejscami na ziemi, gdzie prawda jest odkrywana, a kłamstwa ujawniane.

Mamy potencjał, aby zerwać łańcuchy przeszłości; kontroli, podziały, nienawiść i separacja. Dlatego aparat kontrolny tak się boi. Wiedzą, że nie mogą tego powstrzymać. Im więcej kłamią, im więcej oszukują, im więcej donoszą, tym bliżej są utraty kontroli. Czy dołączysz do tych co walczą o wolność, czy skulisz się ze strachu i poddasz żądaniom globalnej elity? Wybór należy do ciebie. Ale cokolwiek robisz, nie lekceważ konsekwencji swoich wyborów.

***

Polub i zasubskrybuj ten kanał, abyśmy mogli nadal dzielić się wiadomościami, których główny nurt nie odważy się dotknąć. Udostępnij ten film wszystkim, którzy Twoim zdaniem będą chcieli usłyszeć prawdę. Bądź silny. Wygramy tę bitwę, wideo w języku angielskim tutaj: CIA Agent’s 1992 Confession Unearthed: ‚WEF Will Kill 4 Billion by 2030’

marco tosatti / El WEF matará a 4 mil millones de personas para 2030. Coleman, Viganò.

Za;; https://gloria.tv/post/XgVp1fPpDjqK2wExrcyAdM7VS

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: