Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) to miejsce, w którym liderzy tacy jak Jacinda Ardern, Emmanuel Macron i Justin Trudeau udają się, aby uzyskać wskazówki, gdzie kierować swoimi krajami w przyszłości i radzić sobie z tym, co dzieje się w teraźniejszości.

„Jesteśmy prawdopodobnie jednym z ostatnich pokoleń Homo Sapiens, ponieważ w nadchodzącym pokoleń nauczymy się, jak konstruować ciała, mózgi i umysły. Ludzie są teraz zwierzętami, które można zhakować, ta cała idea, że ​​ludzie mają duszę, ducha lub wolną wolę, podoba mi się, kiedy wybieram to, czego chcę w supermarkecie lub w wyborach, ponieważ to moja wolna wola, to koniec.

Yuval Harari mówi, że era wolnej woli się skończyła.

Tak, dobrze przeczytałeś. Pan Harari mówi, że nie będziemy już potrzebować idei duszy, a ludzkość nie będzie miała wolnej woli.

Dlatego ważne jest, aby spojrzeć z perspektywy na rodzaj przyszłości, której naprawdę chcemy, ponieważ są już ludzie, którzy planują naszą przyszłość do użytku i nie wygląda to ładnie.
Pan Harari, który jest izraelskim profesorem historii, również mówi…

Twoje dane są zbierane, aktywowano masową globalną inwigilację i duplikujemy cię, w zasadzie już cię nie potrzebujemy.

„Jak dokładnie będą wyglądać przyszli władcy planety? O tym zadecydują osoby, które są właścicielami danych. Te dane są ważne i są ważne, ponieważ osiągnęliśmy punkt, w którym możemy hakować nie tylko komputery, ale także ludzi i inne organizmy.

Czego potrzebujesz, aby zhakować człowieka, potrzebujesz dwóch rzeczy? Potrzebujesz dużej mocy obliczeniowej i potrzebujesz dużo danych, zwłaszcza danych biometrycznych, ale kontrola danych może umożliwić ludzkim elitom zrobienie czegoś jeszcze bardziej radykalnego niż tylko budowanie cyfrowych dyktatur. Hakując organizmy, elity mogą zyskać moc ponownego zaprojektowania przyszłości samego życia, ponieważ kiedy już uda się coś zhakować, zwykle można to również przeprojektować.

Ci faceci naprawdę chcą być panami wszechświata, dowodząc wszystkimi aspektami naszego życia i samego życia. Tutaj trochę więcej..

„Całe życie przez cztery miliardy lat podlegało prawom doboru naturalnego i prawom biochemii organicznej, ale teraz ma się to zmienić, nauka zastępuje ewolucję doborem naturalnym ewolucją wynikającą z inteligentnego projektu. Inteligentny projekt chmury IBM Chmura Microsoftu to nowe siły napędowe ewolucji”.

Zgadza się, korporacje będą decydować o tym, kim staniesz się ty, twoje dzieci i wnuki. Ludzie projektanci, stworzeni przez korporacyjnych bogów.

Przynajmniej dla mnie to wyjaśnia, dlaczego rządy na całym świecie kupiły forsowanie plandemii. Otwiera drzwi do hakowania mas.

Jeśli chcesz obejrzeć film z większą ilością tego gościa i tym, co on, Klaus Schwab i inni psychopaci mają dla nas na myśli, obejrzyj go tutaj . ~