Polski Ruch Antywojenny – Inauguracja

Polski Ruch AntywojennyPiątek, 3 lutego 2023 r., godz. 18:00 zapraszamy do Częstochowy na inaugurację Polskiego Ruchu Antywojennego. Zapraszam matki i ojców, którzy chcą chronić swoje dzieci. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli. Inaugurujemy POLSKI RUCH ANTYWOJENNY.

Częstochowa, ul. Jagiellońska 59/65, biurowiec Wilga, I piętro, sala konferencyjna.

🇵🇱 Polak w Polsce gospodarzem, a nie sługą obcych narodów. Nie zgadzamy się na tak haniebne słowa jak te, wypowiedziane przez rzecznika MSZ, p. Łukasza Jasinę w marcu 2022 r., które obrazują całą politykę zagraniczną i bezpieczeństwa realizowaną przez rząd w Warszawie ostatnimi laty.

Polski Ruch Antywojenny

Piątek, 3 lutego 2023 r., godz. 18:00 zapraszamy do Częstochowy na inaugurację Polskiego Ruchu Antywojennego. Zapraszam matki i ojców, którzy chcą chronić swoje dzieci. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli. Inaugurujemy POLSKI RUCH ANTYWOJENNY.

Częstochowa, ul. Jagiellońska 59/65, biurowiec Wilga, I piętro, sala konferencyjna.

Inicjatywa narodziła oddolnie ze współpracy ideowej Sebastiana Pitonia i Leszka Sykulskiego i głębokiej niezgody na politykę wewnętrzną i zagraniczną prowadzoną przez rządy w Warszawie po 1999 r. Politykę awanturniczą, nastawioną na konfrontację z naszymi sąsiadami i realizację interesów strategicznych Waszyngtonu. Jesteśmy ruchem społecznych, tworzonym oddolnie, bez formalnych struktur. Istotną naszych działań jest praca organiczna na rzecz suwerenności kulturowej narodu polskiego i niepodległości Polski.

🇵🇱 Polak w Polsce gospodarzem, a nie sługą obcych narodów.

Nie zgadzamy się na tak haniebne słowa jak te, wypowiedziane przez rzecznika MSZ, p. Łukasza Jasinę w marcu 2022 r., które obrazują całą politykę zagraniczną i bezpieczeństwa realizowaną przez rząd w Warszawie ostatnimi laty.

🇵🇱 Zero wrogów wśród sąsiadów. Polityka wielowektorowa.

Opowiadamy się za pokojem i polityką pokojową, nastawioną na dobre relacje ze wszystkimi sąsiadami. Normalizacja tych relacji musi odbywać się z zachowaniem polskiej racji stanu i polskiego interesu narodowego. Kluczem do rozwoju Polski jest rozwój gospodarczy wykorzystujący w pełni potencjał naszego położenia geograficznego.

🇵🇱 Stop amerykanizacji Polski!

Polska traktowana jest jako „zderzak strategiczny” USA, na co nie ma naszej zgody. Funkcjonowanie w latach 2003-2005 na terenie Polski tajnego więzienia CIA, w którym bezprawnie (be wyroku sądu) byli przetrzymywani i torturowani obywatele innych państw. To jest jawnym dowodem na niesamodzielność polityki państwa polskiego. Nie ma naszej zgody na popieranie polityki hegemonicznej USA i udział Wojska Polskiego w wojnach napastniczych Waszyngtonu, których efektem była śmierć blisko miliona ludzi po 2001 roku.

🇵🇱 Prawda, rodzina, własność

W naszej pracy organicznej opieramy się na fundamentach cywilizacji łacińskiej, opisanych przez prof. Feliksa Konecznego, gdzie centralnymi wartościami są prawda, rodzina i własność. Jesteśmy przeciwni rozmywaniu pojęcia prawdy, demoralizowaniu młodzieży, agendzie LGBT, ideologii gender, niszczeniu instytucji rodziny i wreszcie próbie zabrania Polakom wolności (likwidacja gotówki, zakaz produkcji aut z silnikami spalinowymi itd.).

🇵🇱 Stop ukrainizacji Polski

Bezwarunkowa pomoc udzielana Ukraińcom nie jest w interesie narodowym Polski. Tolerowanie kultu na Ukrainie zbrodniarzy takich jak Bandera czy Szuchewycz oraz ludobójczych organizacji jak OUN, UPA jest hańbą i policzkiem dla każdego Polaka. Dopóty dopóki na Ukrainie rozwija się szowinizm i kult zbrodniarzy nie może być mowy o żadnej pomocy finansowej ani tym bardziej militarnej dla tego państwa. Nie ma naszej zgody na rozdawnictwo publicznych pieniędzy na pomoc socjalną dla migrantów z Ukrainy ani na zorganizowaną akcję przesiedleńczą na terytorium RP.

🇵🇱 Europa Ojczyzn – TAK, superpaństwo europejskie – NIE!

Opowiadamy się przeciwko planom federalizacji Unii Europejskiej. Koncepcje budowy superpaństwa europejskiego są sprzeczne z ideą niepodległości Polski. Jesteśmy za zachowaniem waluty narodowej – złotówki.

🇵🇱 To nie nasza wojna! Nie idźmy na tę wojnę! Pokój – TAK, wojna – NIE!

Wojna na Ukrainie nie jest naszą wojną. Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec pomocy militarnej kierowanej przez rząd w Warszawie na Ukrainę. Nie ma naszej zgody na udział Wojska Polskiego w jakichkolwiek działaniach zbrojnych poza granicami RP.

WSPÓŁPRACA

🇵🇱 Jeśli zgadza się Pani/Pan z naszymi postulatami i chce włączyć się w tworzenie idei dla Polski oraz pracę organiczną na rzecz naszej suwerenności kulturowej i niepodległości Polski zapraszamy do napisania do na wiadomości e-mail, w której proszę zawrzeć następujące informacje:

Imię i nazwisko
Miejscowość
Preferowany rodzaj dzałalności:
1. Praca koncepcyjna, ideowa;
2. Działalność organizacyjna, np. tworzenie struktur, organizacja spotkań, debat;
3. Wsparcie informatyczne, graficzne, filmowe;
4. Dzialalność informacyjna w mediach społecznościowych;
5. Wsparcie wydawnicze, poligraficzne;
6. Inna (jaka?)

E-mail: antywojna@protonmail.com

Źródło: https://www.polskiruchantywojenny.pl/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: