Przebiegunowanie Ziemi

Reset już w kwietniu przyszłego roku?

Na kanale YT maverickstar reloaded, obserwują ruchy bieguna magnetycznego ziemi. W filmie którego link będzie na dole tekstu, pokazują, co się dzieje gdy linie pola magnetycznego, osiągają kąt 40 stopni. Do tego momentu, zmiana postępuje powoli a po przekroczeniu, następuje gwałtowne przesunięcie bieguna na nowe miejsce.

Aktualnie jesteśmy w bardzo niekorzystnym położeniu. Minima słoneczne obniżyły w naszym układzie słonecznym, magnetyczną warstwę ochronną (heliosferę) o ok 20 %. W związku z tym dużo więcej promieniowania dociera do ziemi. W wyniku nagłego przebiegunowania ziemi, możemy czasowo stracić nasze ochronne pole magnetyczne. Taka sytuacja spowoduje nagły wzrost promieniowania do poziomu niebezpiecznego dla nas.

Czy Wam to coś przypomina?

Na pewno pamiętacie ,,dżumę: z 1348 roku. Na grupie było kilka publikacji, że nie była to dżuma, ale objawy były podobne do choroby popromiennej. Z przekazów, wiemy też, że ,,choroba” albo pominęła, albo w mniejszym stopniu dotknęła różne regiony. Jeśli popatrzycie na mapę pola magnetycznego ziemi, zobaczycie, że nie jest ono jednorodne. Gwałtowna zmiana jego położenia, spowoduje ogromne fluktuacje. Jedne regiony, czasowo stracą ochronę inne zyskają dwukrotnie większą i do czasu stabilizacji całej magnetosfery te zmiany będą następować cyklicznie nad rożnymi regionami. W opisach a epoki jest też mowa o ,,zasłonieniu słońca”, tutaj sądzę że może mieć to związek ze zwiększoną aktywnością wulkanów, co tak na marginesie już ma miejsce i z roku na rok jest coraz większe. Podejrzewam, że przy naglej zmianie pola magnetycznego, może w jednym czasie aktywować się ich duża liczba.

Czy tak zacznie się Reset Cywilizacji? Nie mam pojęcia, chociaż sądzę, że rządy i niektórzy naukowcy mają taką wiedzę. Podobnie jest z samym kątem przeskoku pola magnetycznego. Doświadczenie pokazuje że jest to kąt 40 stopni. W przypadku ziemi może być, ze względu na położenie w przestrzeni, zupełnie inny lub nie występować w ogóle. Jedyne czego praktycznie jesteśmy pewni, to jakaś katastrofalna zmiana, nadejdzie jeszcze w naszym pokoleniu o czym na swoim kanale opisuje Mirek Kobak.

Co o tym sądzicie? Jesteśmy u progu katastrofy?

Link do materiału o przebiegunowaniu: https://youtu.be/s9MeYpb-QFQ

Link do kanału Mirka:https://www.youtube.com/@GeoReset2024

—————-

Za; https://www.facebook.com/groups/reset2024/posts/5466363886809350/?mibextid=HsNCOg

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: