Klaus Schwab na tronie papieskim? To nie jest żart!

Klaus Schwab na tronie papieskim? Paweł Lisicki ostro podczas debaty o Kościele.

Zachęcamy do wysłuchania wyjątkowego fragmentu debaty pt. „Kościół jako strażnik wolności”, która została przeprowadzona 8 listopada w ramach Tygodnia Życia i Wolności 2022. Poniższy cytat, jak również nagranie wideo, to zapis wypowiedzi red. Pawła Lisickiego – szefa redakcji „Do Rzeczy” i stałego współpracownika mediów Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi.

„Biorąc pod uwagę ostatnie lata w Watykanie, nic już nie jest w stanie mnie zszokować. Jestem w stanie wyobrazić sobie praktycznie wszystko i niemal każde szaleństwo, które może zostać uznane za właściwe i godne poparcia” – mówił red. Paweł Lisicki.

„Kościół jest bytem hierarchicznym, władza pochodzi z góry i przechodzi w dół, szacunek dla papieża jako głowy Kościoła jest czymś, co przecież nas wszystkich wyróżnia i nikt nie przewidział, że nagle okaże się, iż na tronie papieskiej zasiądzie ktoś taki… Równie dobrze mógłby tam siedzieć Klaus Schwab albo Bill Gates i mówiłby dokładnie te same rzeczy, które mówi teraz papież Franciszek. Nie wiem tylko, czy miałby dość siły, aby uczestniczyć w różnego rodzaju rytuałach, ale one z jego punktu widzenia są czymś zbytecznym, stojącym z boku. Jeśli chodzi o tzw. naukę globalistyczną, to ja nie widzę żadnej różnicy – mamy budować jeden świat, jeden rząd, mamy troszczyć się o matkę naturę albo matkę Ziemię albo matkę Pachamamę i nie możemy mówić, że człowiek jest czymś wyjątkowym wobec innych bytów” – z goryczą zauważył rozmówca Krystiana Kratiuka.

Pod tym linkiem dostępne są pełne wersje nagrań z transmisji poszczególnych paneli w ramach Tygodnia Życia i Wolności 2022. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i udostępniania.

————–

Za: PiotrSkarga.pl

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: