Swissmedic i lekarze wykonujący szczepienia pozwani w Szwajcarii za autoryzację i podawanie zastrzyków mRNA Covid-19

Walcz, by żyć następnego dnia

„Czy w Twoim kraju też tak będzie??? Mam taką nadzieję. Swissmedic i lekarze wykonujący szczepienia pozwani w Szwajcarii za autoryzację i podawanie zastrzyków mRNA Covid-19″

Nie lekceważ szwajcarskiej pracowitości.

Andreas Oehlera | 14 listopada

Zorientowani na szczegóły Szwajcarzy w dużym stopniu obciążają swój ośrodek medyczny za autoryzowanie i podawanie szczepionek mRNA Covid-19, w ramach formalnej skargi karnej.

„Tego właśnie dotyczy skarga karna przeciwko Swissmedic” (SRF, 2022.11.14): / That is what the criminal complaint against Swissmedic is about” (SRF, 2022.11.14):

    O to w tym wszystkim chodzi: 14 lipca 2022 r. prawnik złożył 300-stronicową skargę karną do właściwej prokuratury kantonalnej w imieniu sześciu osób rzekomo rannych w wyniku szczepień mRNA. Jest on skierowany przeciwko trzem przedstawicielom szwajcarskiego organu wydającego zezwolenia i nadzorującemu produkty lecznicze i wyroby medyczne (Swissmedic) oraz pięciu lekarzom zajmującym się szczepieniami z Inselspital w Bernie. W stosunku do nich ma zostać wszczęte postępowanie karne. Prawnik ujawnił się teraz podczas konferencji prasowej.

   Oto powodowie: Prawnik osób dotkniętych chorobą, Philipp Kruse, jest zdeklarowanym przeciwnikiem szczepień i środków Covid. Reprezentował osoby, które odmówiły noszenia maseczek, czy rodziców, którzy nie chcieli, aby ich dzieci brały udział w testach. Na konferencji medialnej pojawili się także lekarze, którzy zostali zauważeni jako sceptycy wobec koronawirusa.

   Oto, co mówi akt oskarżenia: Oskarżeni są oskarżeni o naruszenie zasad należytej staranności podstawowych przepisów prawa narkotykowego poprzez zezwolenie na szczepienie przeciwko Covid 19 i podanie go. Wymieniono szereg innych zarzutów, w tym umyślne lub prawdopodobnie spowodowane zaniedbaniem uszkodzenie ciała, narażenie życia, zabójstwo i aborcję.

   Oto domniemane szkody: Według prawnika Kruse, szkody rozciągają się od lolistej utraty włosów, wykolejenia cyklu miesiączkowego do zapalenia wielostawowego, osłabienia mięśni i chronicznego wyczerpania, aż do śmierci 20-latki. Niektóre z sześciu wymienionych ofiar nadal nie są zdolne do pracy. Związek ze szczepionką Covid 19 został potwierdzony przez ekspertów w pięciu przypadkach. W przypadku zmarłego związek przyczynowy musi zostać udowodniony na podstawie badań patologicznych. Jednak te badania nie są jeszcze zakończone.

Tak mówi Swissmedic: Tyle. Swissmedic nie chce komentować toczącego się postępowania sądowego. Federalny Urząd Zdrowia Publicznego i Federalna Komisja ds. Szczepień również nie chcą komentować.

To, co może latać pod radarem w innych krajach, jeśli chodzi o brak odpowiedzialności i odpowiedzialności za obrażenia szczepień na Covid-19, jest mało prawdopodobne, aby nie przeszło weryfikacji w Szwajcarii. Szwajcarzy szczycą się tym, że są OBIEKTYWNI, pracowici, dokładni i sprawiedliwi. Ze względu na te bardzo wysokie oczekiwania społeczne niemożliwe jest zamiatanie pod dywan, gaslight lub wręcz ignorowanie tamtejszych przepisów, miejmy nadzieję:

Chodzi o te artykuły ustawy o lekach

Art. 3  Obowiązek staranności 1 Każdy, kto ma kontakt z produktami leczniczymi, musi podjąć wszelkie niezbędne środki w oparciu o aktualny stan nauki i technologii, aby zapewnić, że zdrowie ludzi i zwierząt nie jest zagrożone.

Rozdział 8: Przepisy karne 86233 Zbrodnie i wykroczenia 1 Każdy, kto umyślnie: a. wytwarza, wprowadza do obrotu, stosuje, przepisuje produkty lecznicze bez niezbędnego zezwolenia lub zezwolenia, niezgodnie z warunkami związanymi z pozwoleniem lub pozwoleniem lub z naruszeniem obowiązków zachowania należytej staranności określonych w art. 3, 7, 21, 22, 26 , 29 i 42, przywóz, wywóz lub handel zagraniczny; (…).

Link to the Medicines Act . / Link Link do ustawy o lekach .

Należy również zauważyć, że Swissmedic jest kluczowym kanałem globalnych programów szczepień we współpracy z Fundacją Billa i Melindy Gatesów oraz WHO, a także FDA.

Powodzenia w sądzie!

Tłum. M.Jasińska

Za; https://live2fightanotherday.substack.com/p/swissmedic-and-vaccinating-doctors?r=96h9c&utm_campaign=post&utm_medium=web

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: