Epicka porażka Ukrainy w produkcji fałszywej flagi

Foto z Twittera

by

Uważam, że dowody są przytłaczające, że Ukraina próbowała i nie udało jej się sfabrykować „rosyjskiego” ataku na Polskę, który usprawiedliwiłby przybycie NATO do obrony Polski na mocy artykułu 5 Traktatu NATO i rozwiązał dylemat Kijowa, jak zastąpić ogromną liczbę ukraińskich żołnierzy zabitych lub rannych w walce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. To niezła liczba. A Ukraina desperacko potrzebuje posiłków, które nie są dostępne, jeśli polegają tylko na werbunku Ukraińców.

Oto dowód na to, że rakieta S-300, która wylądowała w Polsce, była fałszywą flagą.

  • Pociskiem był S-300. Pierwotnie wyprodukowany w Związku Radzieckim pod koniec lat 70.

Przewodów to czerwona kropka na poniższej mapie.

Kliknij w mapę, żeby powiększyć

  • Najbliższe rosyjskie siły lądowe, które teoretycznie mogły wystrzelić ten pocisk, znajdują się na wschód od Chersonia. Odległość z Przewodowa do Chersoniu wynosi 613 mil. Odległość ta przekracza możliwości S-300 o współczynnik 3,5.

S-300 został wystrzelony przez siły ukraińskie zlokalizowane gdzieś na zachód od Kijowa. Jest wysoce prawdopodobne, że satelity amerykańskie i rosyjskie zarejestrowały ten start. Innymi słowy, obie strony wiedzą, skąd pochodzi S-300.

Jest wysoce nieprawdopodobne – cholera, niemożliwe – aby był to „błędny” pocisk, który Ukraina wystrzeliła w chwili desperacji, próbując zestrzelić lecący rosyjski pocisk. Czemu? Rosyjskie rakiety lecą z południa na północ lub ze wschodu na zachód. Oznacza to, że jeśli Ukraina wystrzeli system obrony przeciwrakietowej w te nadlatujące pociski, ukraiński pocisk przeleciałby z zachodu na wschód.

Ale tak się tutaj nie stało. S-300 podróżował ze wschodu na zachód. O ile ukraiński operator, który wystrzelił S-300, nie był pijany, nie można „przypadkowo” wystrzelić tej rakiety przeciwlotniczej w złym kierunku.

Następnie masz nieugiętą odmowę Zełenskiego przyjęcia dowodów.

rumble

Ale powtarzanie kłamstwa nie sprawia, że ​​staje się ono prawdą. Możesz upierać się, że Słońce wschodzi na Zachodzie, ale bez względu na to, jak głośno krzyczysz lub ile razy powtarzasz ten nonsens, to nie jest prawda. Tutaj obowiązuje ta sama zasada. Pocisk przeciwlotniczy wystrzelony w pociski nadlatujące ze wschodu i południa nie przemieszcza się magicznie w przeciwnym kierunku.

Uważam, że jest to kolejny wskaźnik rosnącej desperacji Zełenskiego. Pomyśl o tym przez chwilę. Jeśli Ukraina naprawdę deptała Rosji po piętach, po co wymyślać łatwe do obalenia twierdzenie, że Rosja zaatakowała Polskę rakietą? To był niechlujny handel. Gdyby Ukraina użyła innego rosyjskiego pocisku zdolnego przelecieć odległość od obecnych rosyjskich linii do tej farmy w Polsce, to poszlaki mogłyby wzniecić pożądany ogień wśród członków NATO.

Myślę, że jednym z powodów, dla których Departament Obrony USA tak szybko zgodził się z Rosjanami co do pochodzenia pocisku, jest to, że dane techniczne z szpilki National Reconnaissance Office wskazywały miejsce startu. Gdyby NRO wiedziało, wiedzieliby o tym Rosjanie, którzy mają podobne możliwości.

Myślę też, że Ukraina i Polska wymyśliły ten plan, nie mówiąc o tym Obłąkanemu Joeyowi Bidenowi. Incydent zbiegł się w czasie ze spotkaniem G-20 na Bali. Stąd mój tytuł — Epic Fail.

W środę wieczorem omówiłem nieudaną prowokację i inne sprawy z Ryanem Dawsonem:

————————-

Tłum. Małgorzata Jasińska

Za; https://sonar21.com/ukraines-epic-fail-at-manufacturing-a-false-flag/

by

Jedna odpowiedź na “Epicka porażka Ukrainy w produkcji fałszywej flagi”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: