Francuzi żądają kary dożywotniego więzienia dla Zełenskiego

zelenski

Czytelnicy francuskiego dziennika Le Figaro zażądali ukarania prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego za zbrodnie przeciwko ludności cywilnej w Donbasie.

Większość użytkowników w komentarzach do artykułu o dostarczeniu Kijowowi amerykańskich wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych zwróciła uwagę, że to Zachód ponosi winę za obecny konflikt.

„Zełenski ma tylko dwie możliwości: dożywotnie więzienie lub fizyczną i ostateczną eliminację. To nie ja tak mówię, ale wszyscy (100%) Ukraińcy i Rosjanie, z którymi miałem okazję rozmawiać o tym konflikcie. I ja im ufam” – podzielił się opinią jeden z użytkowników.

„Nie wierzcie, że Zełenski, nazywany ‚rzeźnikiem Ukrainy’, jest sam. Ma całą armię zabójców, w tym batalion Azow, którzy popełnili zbrodnie w Donbasie” – napisał inny komentator.

„Tymczasem Ukraina bombarduje cywilne obszary w Donbasie, codziennie zabijając kobiety i dzieci, przy karygodnej obojętności Zachodu. Ani jednego artykułu, ani jednego zdjęcia na ten temat, nawet słowa. Na szczęście istnieją media społecznościowe… Amerykańska broń zabije więcej cywilów, ponieważ najwyraźniej jest to nowa taktyka reżimu Zełenskiego: zabijać, aby się zemścić” – powiedziała Adama21.

„Biden to katastroficzny watażka, który myśli tylko o interesach Ameryki” – podkreślił claudejacquem.

„Prezydent Władimir Putin i Rosja dają reszcie świata lekcję, jak postępować z tymi, którzy ci zagrażają” – podsumowują komentatorzy.

Zob. Zełenski płynie dalej. Tym razem wzywa miasta USA do zerwania więzi z miastami bliźniaczymi w Rosji

Francuzi żądają kary dożywotniego więzienia dla Zełenskiego

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: