“Build Back Bette” Satanistyczne hasło „Wielkiego Resetu”

bbb

Bergoglio zacytował hasło Joe Bidena “Building Back Better” (używane przez wszystkich fanów Wielkiego Resetu). .Jeśli spojrzysz na 3 b, zobaczysz, że idealnie pasują do liczby 6.


Odbuduj lepiej lub zbuduj lepiej. „bbb”= 666. Już się nie ukrywają.

religionlavozlibre.blogspot.com/…/12/el-666-del-gran-reset.html

Franciszek-Bergoglio wygłosił przemówienie z okazji “Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawością”, w którym, oprócz różnych sloganów, użył hasła “Zbudujemy z powrotem lepszy [świat]”.

Jakkolwiek w przemówieniu (wersja angielska) użyto hasło “Building Back Better”, to nie odbiega ono wiele od powszechnie używanego w Stanach Zjednoczonych hasła “Build Back Better”, które było oficjalnym sloganem kampanii lewicowego kandydata na prezydenta USA, Joe Bidena.

W dokumencie tłumaczonym na język polski, Franciszek-Bergoglio mówi:

     “Tematem tegorocznego Dnia są słowa: «Odbudować lepiej: w stronę świata po Covid-19 inkluzywnego dla niepełnosprawności, dostępnego i zrównoważonego». Uderza wyrażenie „Odbudować lepiej”.

Rzeczywiście uderza wyrażenie “Odbudować lepiej”, które w lewicowym ujęciu i w powszechnym zastosowaniu w Stanach Zjednoczonych oznacza powrót na stare tory manipulacji z przedtrumpowych czasów oraz przyspieszenie procesu budowy Nowego Porządku. W zamyśle Franciszka-Bergoglio chodzi o Nowy Światowy Porządek, do którego niejednokrotnie odnosił się i do czego wzywał, również na forum ONZ. Te intencje “Wielkiego Resetu” świata podkreśla tłumaczenie na język włoski, gdyż w dokumencie włoskim użyto zwrotu “Riconstruire Meglio” co jeszcze bliżej odpowiada hasłu komunistycznego kandydata Joe Bidena.

Zamysł budowy masońskiego Nowego Porządku Światowego przedstawił Franciszek-Bergoglio raz jeszcze w artykule wydrukowanym w The New York Times (“Pope Francis: A Crisis Reveals What Is in Our Hearts” by Pope Francis, November 26, 2020).

bbb

Orędzie na Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych – “MESSAGE OF THE HOLY FATHER FRANCIS FOR THE INTERNATIONAL DAY OF PERSONS WITH DISABILITIES”

—————

bibula.com/?p=121043

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: