Biologiczne chipy w pigułkach dla chorych

chip

Dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla, roztoczył przed publicznością na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos “wspaniałą” wizję nadających się do spożycia chipów komputerowych, które będą sygnalizować władzom, że lek został przyjęty.

Bourla powiedział: „To w zasadzie biologiczny chip, który znajduje się w tabletce. Gdy ją już zażyjemy i rozpuści się w żołądku, ta wyśle sygnał, że lek został zaaplikowany. Wyobraźmy sobie zastosowanie takiego podporządkowania się poleceniom. Firmy ubezpieczeniowe będą miały informacje, że leki, które pacjenci powinni przyjmować, są zażywane.”

W czyich głowach rodzą się takie diabelskie pomysły, świadczące o głębokiej pogardzie i brak szacunku wobec ludzi, ich godności i prawa do świadomego podejmowania decyzji? Kto kieruje laboratorium prowadzącym badania nad doskonaleniem drakońskich technik zniewolenia i pełnej kontroli nad ludźmi? Jesteśmy w przełomowym momencie historii; stwaką jest przyszłość świata i wolność naszych dzieci i wnuków. Musimy powstrzymać szaleńców, którzy obwarowani traktatami, zarządzeniami i prawami narzucanymi społeczeństwom, spychają ludzkość nad brzeg totalitarnej przepaści.

————–

Źródła:

Biologiczne chipy w pigułkach dla chorych

https://thejewishvoice.com/2022/05/pfizer-ceo-pitches-davos-elites-on-wifi-microchip-pills/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: