Bill Gates tworzy teraz sztuczne mleko z ludzkich komórek w bioreaktorach.

Obecnie w USA trwa kryzys dostępu do mleka dla niemowląt. Duże partie mleka zostały wycofane z rynku ponieważ podobnież były zatrute. Jeszcze przed wycofaniem inflacja, niedobory siły roboczej i ciągłe awarie łańcucha dostaw wpływały na niską dostępność odżywek dla niemowląt, nie wspominając o wielu innych rodzajach żywności.

Jak podała gazeta NaturalNews.com

     “W listopadzie ceny odżywek dla niemowląt wzrosły o 11 procent. W pierwszym tygodniu kwietnia ceny wzrosły o 31 proc. Najnowsze dane sugerują, że mleko modyfikowane dla niemowląt jest teraz o 40 procent droższe niż w zeszłym roku.

Problem dotyczy głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Walmart i Target, które racjonują dostawy w niektórych obszarach i nałożyły limity zakupów. To samo dotyczy CVS, który ogranicza ilość mieszanki dla niemowląt, którą klienci mogą kupić.”

W tym samym czasie, oczywiście przypadkowo, rozpoczęto kampanię promocji sponsorowanej przez Billa Gatesa firmy która będzie zajmowała się hodowaniem w laboratorium sztucznego kobiecego mleka dla niemowląt. Całość działań realizowana jest przez fimę Biomilq, którą Gates wsparł milionami dolarów.

mleko

Ich technologia polega na hodowli mleka z ludzkich komórek w bioreaktorach. Komórki nabłonka sutka umieszcza się w butelkach z pożywką do hodowli komórkowej, które zawierają składniki odżywcze potrzebne do wzrostu poza ciałem.

Tam komórki wchłaniają składniki odżywcze i namnażają się. Gdy liczba komórek jest wystarczająca, umieszcza się je w bioreaktorze, mikrośrodowisku, które odtwarza warunki zbliżone do warunków panujących w piersi. Tam komórki są odżywiane, namnażają się i przygotowują do produkcji mleka. Następnie takie komórki w bioreaktorze produkują mleko.

mleko

W ten sposób ludzkie komórki stają się elementem procesów laboratoryjnych w obecnym kierunku absorpcji przez przemysł typowo ludzkich elementów związanych z reprodukcją i podtrzymywaniem nowego życia.

Genetycznie modyfikowani ludzie mają być produkowani już w 2030 roku.

Tak czy inaczej obecny kryzys pożywienia dla dzieci jest już wykorzystywany do budowania rynku dla biotechnologiczno-ludzkich produktów i fortuny technokraty Billa Gatesa, który niby przypadkiem ma odpowiedzi na niemal każdy kolejny kryzys.


prisonplanet.pl
Polska
2022-05-14

https://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/bill_gates_tworzy_teraz,p1167405720

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: