Schwab: „Nikt nie jest bezpieczny, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni”

Szwab

Klaus Schwab w dużej mierze określi, jak będzie wyglądało Twoje życie w nadchodzących latach. On i jego Światowe Forum Ekonomiczne przez lata przygotowywali się na to, co dzieje się teraz na naszych oczach.

W mediach społecznościowych krąży obecnie nagranie wideo, w którym wypowiada kilka godnych uwagi wypowiedzi. Zdjęcia zostały zrobione na początku zeszłego roku podczas Davos Agenda, wirtualnego spotkania, które odbywa się co roku w szwajcarskim ośrodku narciarskim Davos jako alternatywa dla Światowego Forum Ekonomicznego.

Podczas wirtualnego spotkania duchowy ojciec Wielkiego Resetu powiedział między innymi: „Nikt nie jest bezpieczny, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni”.

Schwab niedawno przedstawił serię drakońskich środków mających na celu utrzymanie populacji pod kontrolą. Na przykład zasugerował, aby wykonać skanowanie mózgu przed zezwoleniem na podróżowanie, a Schwab bawi się również pomysłem wszczepiania ludziom chipów, które umożliwiłyby im czytanie w ich myślach.

Niezależny dziennikarz Arno Wellens również zobaczył wideo i odpowiedział: „Ludzie po prostu nie rozumieją, że istnieje powód dla praw podstawowych. Nie możesz ich po prostu zatrzymać, gdy pozwala na to okazja: zawsze są absolutne lub nigdy, nie ma pośrednich. Co stulecie przychodzi agresywny Niemiec, który chce, żebyś przeczytał jego książkę”.

_______

Za; https://legaartis.pl/blog/2022/05/10/schwab-nikt-nie-jest-bezpieczny-dopoki-wszyscy-nie-zostana-zaszczepieni/

Jedna odpowiedź na “Schwab: „Nikt nie jest bezpieczny, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni””

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: