UWAGA! To nie Globalny Traktat Pandemiczny WHO jest naszym największym zagrożeniem (napisy PL)

UWAGA! Bardzo ważne nagranie! To tylko krótka zajawka, w najbliższym czasie na moim kanale pojawi się dłuższy materiał na ten temat. Najpierw obejrzyjcie nagranie, potem przeczytajcie poniższy opis:

Link do aktualnej wersji Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych:

https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/246107/9789241580496-eng.pdf

Link do projektu poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, nad którymi głosowanie odbędzie się podczas 75-go Światowego Zgromadzenia Zdrowia (22-28 maja 2022!):

https://healthpolicy-watch.news/wp-content/uploads/2022/02/C.L.2.2022-IHR-amendments-English.pdf

Oto niektóre z obaw nasuwające się po lekturze tych poprawek:

1. Proponowane zmiany postulują znaczne rozszerzenie zakresu kontroli i władzy prawnej Światowej Organizacji Zdrowia, w tym:

a) przyznanie Dyrektorowi Generalnemu WHO prawa do jednostronnego uznaniowego ogłaszania w dowolnym momencie „stanu zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym” (Public Health Emergency of International Concern) oraz „pośredniego ostrzeżenia dotyczącego zdrowia publicznego” (Intermediate Public Health Alert), nawet w przypadku sprzeciwu suwerennego kraju, którego ten alert dotyczy

b) przyznanie 6 dyrektorom regionalnym WHO prawa jednostronnego uznaniowego ogłaszania w dowolnym momencie „stanu zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu regionalnym” (Public Health Emergency of Regional Concern), nawet w przypadku sprzeciwu suwerennego państwa, którego ten alert dotyczy

c) zwiększenie nadzoru nad działaniami rządów poszczególnych państw oraz – co za tym idzie – nad globalną populacją

d) powołanie Komitetu ds. Posłuszeństwa, który będzie miał uprawnienia śledcze w każdym państwie członkowskim

e) zakazanie wszelkich metod leczenia niezgodnych z rozporządzeniami WHO w ramach dążenia do polityki „Jedno zdrowie dla całej planety”

2. Wszelkie decyzje i rozporządzenia WHO będą uznawane za wiążące prawnie i nadrzędne wobec konstytucji poszczególnych państw członkowskich – nie będą już tylko „rekomendacjami”, ale staną się rozkazami.

3. Poprawki te NIE wymagają dalszego zatwierdzenia przez rządy poszczególnych państw, ponieważ państwa te JUŻ są sygnatariuszami Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych. Wystarczy, że zostaną one zatwierdzone podczas majowego Światowego Zgromadzenia Zdrowia zwykłą większością głosów 194 państw członkowskich WHO i automatycznie wejdą w życie jako prawo międzynarodowe zaledwie 6 miesięcy później (w listopadzie 2022 r.)

4. Treść obrad Komisji ds. Sytuacji Nadzwyczajnych WHO będą udostępniane państwom, ale nie opinii publicznej.

5. Projekt poprawek został zgłoszony w ostatniej chwili, po cichu, z pominięciem normalnego procesu legislacyjnego, bez żadnej debaty publicznej i bez żadnych konsultacji społecznych w jakimkolwiek państwie

6. WHO żąda zwiększenia swego budżetu (pochodzącego m.in. z pieniędzy podatników państwa członkowskich) z 10 do 31 (!!!) miliardów dolarów rocznie.

Innymi słowy, jest to zawoalowana próba zalegalizowania scentralizowanego faszyzmu farmaceutycznego pod pretekstem „ochrony globalnego zdrowia i zapobiegania stanom zagrożenia zdrowia publicznego”. Jeśli poprawki zostaną zatwierdzone (a patrząc na to co się dzieje, nie ma powodów przypuszczać, że nie), oznacza to pozbawienie 194 krajów członkowskich jakiejkolwiek suwerenności decyzyjnej i finansowej w obszarze polityki zdrowotnej na rzecz WHO (czyli prywatnej instytucji, której głównymi sponsorami i mocodawcami – a więc w praktyce właścicielami – są Bill Gates oraz BigPharma).

Jak widzicie, treść tych poprawek w dużej mierze pokrywa się z tym, co ma być zawarte w planowanym Międzynarodowym Traktacie Profilaktyki i Gotowości Pandemicznej, którego podpisanie przewidziane jest na rok 2024. W praktyce oznacza to, że te poprawki JUŻ TERAZ przyznają WHO pełnię władzy, a przyszły Traktat będzie tylko formalnością.

Za; https://www.bitchute.com/video/518AdQawXXbE/

 

2 odpowiedzi na “UWAGA! To nie Globalny Traktat Pandemiczny WHO jest naszym największym zagrożeniem (napisy PL)”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: