Światowy Szczyt Rządu 2022: Czas oczekiwania się skończył, chcemy Nowego Porządku Świata TERAZ!

nwo

Podczas gdy media i rządy odrzucają obawy dotyczące Nowego Porządku Świata jako „teorie spiskowe”, światowi przywódcy i przedstawiciele korporacji organizują publiczne szczyty, na których dyskutują o tym, jak kształtować „Nowy Porządek Świata” w czasie rzeczywistym.

Najnowszym przykładem jest World Government Summit 2022, na którym liderzy globalnych instytucji, korporacji, rządów, finansów, środowisk akademickich, mediów i technologii zebrali się w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Dubaju, w dniach 29-30 marca, aby przedyskutować, jak wdrożyć to, co nazwany „Nowym Porządkiem Świata”.

Becky Anderson, moderatorka wydarzenia z CNN, rozpoczęł szczyt pytaniem: „Czy jesteśmy gotowi na Nowy Porządek Świata?”

„Czy kierowany przez USA wielostronny  system stworzony po II wojnie światowej w celu zarządzania stosunkami międzynarodowymi, aby świat nigdy nie widział i nie doświadczał takiego samego chaosu i nieporządku jak w czasie wojny światowej, czy odpowiada celom?” zapytała Anderson. „A jeśli nie, jaka jest alternatywa? Taki jest cel dzisiejszej dyskusji”.

Organizatorzy szczytu na swojej stronie internetowej wzywają do „kształtowania przyszłości rządów”.

Organizacja Szczytu Rządów Światowych to globalna, neutralna organizacja non-profit, której celem jest kształtowanie przyszłości rządów. Szczyt, w swoich różnych działaniach, bada agendę rządów następnej generacji, koncentrując się na wykorzystaniu innowacji i technologii do rozwiązywania uniwersalnych wyzwań stojących przed ludzkością.

Od swojego powstania w 2013 roku Szczyt był orędownikiem misji kształtowania przyszłych rządów i tworzenia lepszej przyszłości dla ludzkości. Ostatnie 7 edycji Szczytu z powodzeniem ustanowiło nowy model współpracy na polu międzynarodowym, aby inspirować i wprowadzać nowe pokolenie rządów.

Światowy Szczyt Rządów to globalna platforma wymiany wiedzy dla rządów, która została ustanowiona w 2013 roku pod dynamicznym kierownictwem Jego Wysokości Szejka Mohammeda bin Rashida Al Maktouma, wiceprezydenta i premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich, władcy Dubaju i jest gotowy do wspinania się na nowe wyżyny doskonałości i inkluzywności.

Na czele elitarnych konfabulii stoją znani globalistyczni liderzy, tacy jak prezes Banku Światowego David Malpass, World Economic Forum Founder Klaus Schwab, International Monetary Fund Director Kristalina Georgieva, UN Secretary General Antonio Guterres, World Health Organization Director Tedros Ghebreyesus, and OPEC Secretary General Mohammad Sanusi Barkindo.

W wydarzeniu wzięło udział także dziesiątki biurokratów, przedstawicieli gabinetów, a nawet prezydentów wielu krajów, w tym USA, Egiptu, Arabii Saudyjskiej, Izraela, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Szwecji, Jordanii, Japonii, Korei Południowej, Rwandy, Maroka, Sri Lanki, Ugandy, i wielu innych.

Podczas wydarzenia przemawiali także przywódcy wojskowi, finansów, linii lotniczych, technologii oraz liderzy kultury i „klimatu”, w tym dyrektor generalny IBM Arvind Krishna, współzałożyciel Ethereum Charles Hoskinson, doradca klimatyczny Joe Bidena, David Livingston i szczególnie generał Wesley Clark, który w 2007 roku, że  Stany Zjednoczone. planują zdestabilizować 7 krajów Bliskiego Wschodu w ciągu 5 lat.

Uczestniczyli w nim nawet przedstawiciele mediów z CNN, Forbes i Sky News, a także kilku członków Atlantic Council, globalistycznego think tanku.

Masowe wydarzenie globalistyczne jest szczególnie godne uwagi, biorąc pod uwagę odnowione histeryczne upieranie się establishmentu, że Nowy Porządek Świata jest niczym innym jak „teorią spiskową” po tym, jak Joe Biden wezwał do utworzenia NWO na początku tego miesiąca.

***

Tłum. M.Jasińska

Za; https://www.eutimes.net/2022/03/world-government-summit-2022-time-for-waiting-is-over-we-want-new-world-order-now/

ELATED ARTICLES

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: