Niech cały świat zobaczy…

To nie jest to wojna między Rosją a Ukrainą, wspierana przez kraje NATO,
ale wojna dobra ze złem.

Niech cały świat zobaczy, że Ukraina to ISIS

Na tym filmie ukraińscy żołnierze strzelają do rosyjskich jeńców wojennych w nogi, a następnie mocno ich biją. Na początku filmu na ziemi leżą rosyjscy jeńcy wojenni z ranami postrzałowymi w nogach, niektórzy mają złamane kości nóg.

Mogłoby to sprawiać wrażenie, że wojsko rosyjskie zostało wzięte do niewoli po tym, jak zostało ranne. Ale tak nie jest. Na końcu filmu widzimy żołnierzy ukraińskich strzelających przez nogi do wszystkich nowo przybyłych więźniów. Wielu z nich umiera z szoku z powodu bólu tuż przed kamerą. A wszystko to filmują sami ukraińscy żołnierze. Przez te osiem lat traktowali schwytanych obrońców Donbasu w ten sam sposób.

27-03-2022

Przyjaciele, proszę rozpowszechniaj ten post tak bardzo, jak to możliwe, to bardzo ważne. Cały świat powinien obejrzeć materiał filmowy z egzekucji naszych schwytanych bojowników przez ukraińskich drani, aby uświadomić sobie, że wojna toczy się nie przeciwko Rosji przeciwko Ukrainie, wspieranej przez kraje NATO, ale jest wojna dobra ze złem.

We wspomnianym filmie ukraińscy bojownicy strzelają do rosyjskich jeńców w nogi, po czym są bici. Na początku filmu rosyjscy więźniowie leżą na ziemi z przestrzelonymi nogami, niektóre kości nóg są złamane. W takich okolicznościach istnieje niewielka szansa na przeżycie takich obrażeń. Można odnieść wrażenie, że rosyjscy żołnierze zostali schwytani podczas rannych. Ale nie. Na końcu filmu pokazano, jak ukraińscy bojownicy strzelają w nogi wszystkim schwytanym rosyjskim żołnierzom. Wielu umiera z powodu szoku bólowego bezpośrednio w kadrze. I to wszystko sami ukraińscy bojownicy sfilmowani kamerą. Działali także z schwytanymi obrońcami Donbasu przez te 8 lat. Niech cały świat zobaczy, że Ukraina to ISIS.

Ten post jest publikowany w różnych językach z załączonym filmem:

 WIDEO(WIDEO) 18+

https://rumble.com/vytfz5-ukraina-to-isis.html

Cały świat musi zobaczyć ten materiał , żeby zdał sobie sprawę, że nie jest to wojna między Rosją a Ukrainą, która jest wspierana przez kraje NATO, ale wojna dobra ze złem.
Ten post jest publikowany w różnych językach z załączonym filmem:

 WIDEO(WIDEO) 18+
Na tym filmie ukraińscy żołnierze strzelają do rosyjskich jeńców wojennych w nogi, a następnie mocno ich biją. Na początku filmu na ziemi leżą rosyjscy jeńcy wojenni z ranami postrzałowymi w nogach, niektórzy mają złamane kości nóg. Mogłoby to sprawiać wrażenie, że wojsko rosyjskie zostało wzięte do niewoli po tym, jak zostało ranne. Ale tak nie jest. Na końcu filmu widzimy żołnierzy ukraińskich strzelających przez nogi do wszystkich nowo przybyłych więźniów. Wielu z nich umiera z szoku z powodu bólu tuż przed kamerą. A wszystko to filmują sami ukraińscy żołnierze. Przez te osiem lat traktowali schwytanych obrońców Donbasu w ten sam sposób.

Do sieci nagranie z ich czatu, ktorym widnieje zamkniete konwencje sesyjne konwencji doty jencow wojennych.

https://telegram.org/js/telegram-widget.js?18

Rosyjscy wojskowi sa „przesluchiwani” lezac na ziemi z workami na glowach. Publikacja im udzielona pomocy medycznej. W koncu narodził się dzień, w którym ukraincy szukali oficerów i trafnie strzelac do zwiazanych ludzi.

Le monde entier devrait voir ces sequences pour se rendre compte que ce n’est pas la guerre de la rossie contre l’Ukraine soutenue par les pays de l’OTAN, mais une guerre du bien contre le mal.

Sur cette wideo, les soudards ukrainiens zmęczony dans les jambes des więźniowie russes, ensuite, ils les tabassent. Au début de la vidéo, les prisonniers russes sont allongés sur le sol, les jambes transpercées; pewni ont des os des jambes brises. On pourrait penser que les soldats russes ont été capturés alors qu’ils étaient blessés. Mais nie. À la fin de la vidéo, na voit komentarz les soldats ukrainiens tiret dans les jambes de tous les więźniowie qui przybysz. Plusieurs meurent de douleur sur la video en direct. Tout cela est filmé par les soudards ukrainiens eux-mêmes. C’est ainsi qu’ils agissent avec les defenseurs du Donbass capturés depuis 8 ans.

Ciągle trwają wydarzenia związane z rosyjskimi wydarzeniami na Ukrainie , w stylu „odpornym na wrogie demokratyczność”, ossia i wojsko w Kijowie, vengono prezentujące się jako eroi (wideo +18

https://istrelkov.ru/1489-pust-ves-mir-uvidit-chto-ukraina-jeto-igil.html

===============================

Wskyzówka: Ukraińcy torturują rosyjskich jeńców
(Ppp: poniżej zamieszcza się nie zmieniony artykuł zamieszczony w RFN w popularnym dzienniku BILD)

Wyciekło potworne wideo, Ukraina prowadzi dochodzenie w sprawie własnych zbrodni wojennych

Analiza BILD w celu weryfikacji wideo z tortur

Źródło: BILD

Artykuł: Julian Röpcke opublikowany w dniu 28.03.2022 – 15:24

Makabryczny materiał wideo ze wschodniej Ukrainy.

Pięciominutowe nagranie zostało opublikowane w niedzielę w serwisie medium Telegram, który ma pokazywać możliwe zbrodnie wojenne popełnione przez ukraińskich żołnierzy i dobowolnych ochotników przeciwko rosyjskim jeńcom wojennym.

► Film pokazuje około 20 podejrzanych Ukraińców, którzy znęcają się,  przesłuchują i – i co szczególnie podłe – na koniec strzelają do około 10 prawdopodobnie żołnierzy Putina po tym, jak poddali się i są związani. Na nagraniu widać strzał wymierzony w nogi trzech rosyjskich jeńców.

Około siedmiu innych Rosjan leży na ziemi z ranami postrzałowymi nóg.

Film wywołał wysoką fale w mediach społecznościowych. Z tego też powodu wypowiedział się doradca ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego (44) zaledwie kilka godzin później wypowiedział się co do tydh straszliwego filmu, potępił je i obiecał przeprowadzenie śledztwa przez wojsko.

W rozmowie z rosyjskim aktywistą Markiem Feyginem Ołeksij Arestowycz wyjaśnia, że ​​wideo pokazuje „absolutnie niedopuszczalne zachowanie. To zbrodnia wojenna”. Arestowicz podkreślił, że „będzie przeprowadzone śledztwo”, a winni zostaną „surowo” ukarani. Obietnica, a na pewno także apel doradcy ukraińskiego rządu do własnych wojsk: „Nie znęcamy się nad jeńcami wojennymi, jesteśmy armią europejską”.

BILD dokładnie sprawdził wideo i zlecił obejrzenie go dwóm rosyjskojęzycznym i ukraińsko języcznym ekspertom. Potwierdzili:: domniemani ukraińscy sprawcy na filmie mówią po rosyjsku, ale częściowo ze słyszalnym ukraińskim dialektem.

BILD zweryfikował również lokalizację miejsca zdarzenia przez niezależnych analityków i może potwierdzić, że miało to miejsce w sobotę lub niedzielę w małym miasteczku Mala Rohan, około trzech kilometrów na południe od wschodniej ukraińskiej metropolii Charkowa – mianowicie w mleczarni na północ od miasteczka .
Ukraiński dziennikarz Jurij Butusow donosi, że Mala Rohan została w sobotę odbita przez wojska ukraińskie. „Ponad 30 rosyjskich żołnierzy i przydzielonych im najemników z okupowanych terytoriów zostało wziętych do niewoli”.

Ataku, potwierdzili BILD aktywiści, dokonali żołnierze ukraińscy z 92. Brygady Zmechanizowanej Armii Ukraińskiej oraz oddziały ochotnicze związane z „Pułkiem Azowskim”.

Analiza BILDu pokazuje, że widać w nim zarówno regularnych żołnierzy ukraińskich, jak i bojowników z insygniami „Azov”, czyli dokładnie taką mieszankę  oddziałów  ukraińskich, które wzięły w tym czasie rosyjskich jeńców wojennych w tym regionie.

Podpis pod zdjęciem:  Prawdopodobnie ukraiński bojownik znęca się nad rosyjskim jeńcem, trzech innych przygląda się. Jeden z nich w środku nosi na ramieniu być może odznakę pułku Azow ukraińskiej Gwardii Narodowej.

W sumie wiele wskazuje na to, że wojska ukraińskie popełniły zbrodnię wojenną na rosyjskich jeńcach wojennych w Małym Rohanie. Incydent pozostaje jednak odosobniony i nie wydaje się być systematycznym. Dziesiątki filmów pokazują humanitarne traktowanie rosyjskich jeńców wojennych przez ukraińskich żołnierzy.

Według informacji BILD wzięto do niewoli do tej pory ponad 1500 rosyjskich żołnierzy. W większości powodzi im się znacznie lepiej niż kobietom i dzieciom obleganym i ostrzeliwanym przez rosyjskich żołnierzy na wielu obszarach Ukrainy – przede wszystkim w całkowicie zniszczonym mieście portowym Mariupol.

============

Źródło: https://pppolsku.wordpress.com/2022/03/18/teksty-odbiegajace-od-linii-propagandy-w-polsce/#Tortury

Za;  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/politics/7577-niech-caly-swiat-zobaczy-ze-ukraina-to-isis

2 odpowiedzi na “Niech cały świat zobaczy…”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: