Królowa Korony Polski płacze w Moskwie

Ikona

Rosyjska Prawosławna Cerkiew 6 marca 2022 obchodziła Niedzielę Przebaczenia (Seropustną) ostatnią przed Wielkim Postem. W tym dniu o 8 rano do głównej  Głównej Cerkwi Rosyjskich Sił Zbrojnych na Kubince pod Moskwą przybyła nieustannie wędrująca po kraju Ikona Bogurodzicy Zmiękczającej Serca Zatwardziałe(*).

Niemal natychmiast z oczu Świętej Dziewicy popłynęły krwawe łzy. To kolejny przypadek wydzielania miry (ros. mirotoczenia) przez tę Ikonę – poprzednio zjawisko to wystąpiło 12 sierpnia 2000, gdy zatonął atomowy okręt podwodny Kursk z całą 118 osobową załogą. Jednostka weszła do służby z końcem 1994, ale nazwę nadano rok wcześniej dla uczczenia 50 rocznicy bitwy pod Kurskiem (5 lipca – 23 sierpnia 1943) toczonej na północ od Charkowa.

Bogurodzica Zmiękczająca Serca Zatwardziałe z siedmioma mieczami przeszywającymi Serce, to u katolików Matka Boska Bolesna, którą przeszywa 7 mieczów. Co Dziewica chciałaby nam powiedzieć poprzez ten nadzwyczajny znak?  

Na uwagę zasługuje fakt, że 6 marca Cerkiew w Rosji czci cudowną Ikonę Częstochowskiej Bogurodzicy wybraną na Boską Opiekunkę nie tylko przez rosyjskich monarchistów, ale także przez Strategiczne Lotnictwo Federacji Rosyjskiej, które w Katedrze na Kubince ma także swój ołtarz.

13 marca, w Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu, gdy salwą 7 samosterujących pocisków Kalibr armia rosyjska powitała legię cudzoziemską gromadzącą się w ośrodku szkoleniowym na zachód od Lwowa, 20 km od granicy państwowej Polski.

 Dlaczego Królowa Korony Polski i Opiekunka Strategicznego Lotnictwa Rosji dopuszcza tak ostre działania militarne?

Wydaje się, że nie ma innego sposobu na wyrwanie Polaków i pozostałych nacji z pułapki, w którą schwytali ich zaprzysięgli wrogowie Niewiasty Apokaliptycznej. I, o zgrozo, większość naszych braci i sióstr czuje się całkiem dobrze w tej klatce, przywykła już do zniewolenia duchowego i ekonomicznego… a nawet jeszcze doprasza się ściślejszego ograniczenia swobód.

W tej sytuacji nasza Miłosierna Królowa, choć jest to dla Niej bardzo bolesne – co przejawia się krwawym płaczem – dopuszcza zbrojne uderzenie na Polskę z powietrza, a faktycznie z Nieba, bo wojna to jeden z instrumentów Bożej Sprawiedliwości i Bożego… Miłosierdzia.

***

Ps.

Cerkiew Rosji wysławia Ikonę Bogurodzicy Zmiękczającej Serca Złe w dniu 26 (13 s. stylu) sierpnia, czyli w tym samym, gdy Polacy obchodzą święto Matki Boskiej Częstochowskiej. (cbdu)

=============

Źródło

Królowa Korony Polski płacze w Moskwie

https://tsargrad.tv/news/ikona-bozhiej-materi-umjagchenie-zlyh-serdec-zamirotochila_507367

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: