Dlaczego Maryja zażądała poświęcenia Jej Niepokalanemu Sercu Rosji?

MB Fatimskaa

Dlaczego Maryja zażądała poświęcenia Rosji Jej Niepokalanemu Sercu? Dlaczego nie zażądała poświęcenia USA, Izraela, Ukrainy, Niemców, ale waśnie Rosji?

Mieliśmy nie zadawać tego pytania, ale propaganda, która używa Figury Matki Bożej z Fatimy, by autoryzować oficjalną propagandę, wymaga reakcji. Wieloletnie łamanie traktatów międzynarodowych względem Rosji, podchodzenie pod jej granice, instalowanie na Ukrainie biologicznych laboratoriów i wojsk USA, sponsorowanie przez USA Majdanu w 2014 roku, i obwołanie ludobójcą prezydenta Rosji przy przemilczeniu nazistowskich mordów ukraińskich w Doniecku, Ługańsku i Odessie wobec ludności cywilnej, już nie mówiąc o polskim Wołyniu, domaga się słówka sprawiedliwości. Ustawianie jednostek bojowych ukraińskich pomiędzy blokami i domami ludności cywilnej ukraińskiej, przy szpitalach i szkołach, by była konieczność strat cywilnych także nie przedostaje się do publicznej wiadomości.

A gdy to zawodzi w generowaniu cywilnych ofiar „rosyjskiego ludobójcy”, ostrzeliwanie przez Ukraińców własnych cywilów, by podać do wiadomości światu, że Rosjanie mordują ludność cywilną, wszystko to wymaga komentarza. Nie podważamy potrzeby pomocy humanitarnej wmanewrowanym w te wojnę cywilom uciekającym przed wojną, jeśli to jest w sprawiedliwych ramach. Chcemy jedynie zadać pytania, według nas sprawiedliwe. Tym bardziej, że zachodnioeuropejskie media, przekupione, czy będące w rękach jednej oczywistej nacji, nadają jedyny poprawny politycznie obraz „wojny o pokój” którą musi podjąć NATO, na wzór wojen, którymi USA „wojowały o pokój” w krajach Bliskiego Wschodu, gdzie każda „wojna o pokój” kończyła się podporządkowaniem krajów banksterom i międzynarodowym korporacjom oraz całkowitą destabilizacją. Tak samo, jak niedawno jednym głosem wszystkie media mówiły o „pandemii”, tak mówi się dziś o „ludobójcy” na „P”. Wojna o wolność w wykonaniu chazarskiego pederasty zwanego prezydentem Ukrainy przypomina nam tamte „wojny o pokój” USA i nie są niczym innym. Operacja „uchodźcy”, pomimo wykorzystania cywilów, których władze Ukrainy skazałyby bez drgnienia sumienia na śmierć, żeby tylko udowodnić, że prezydent Rosji „ludobójcą jest”, jest akcją przesiedleńczą, by zrobić na Ukrainie miejsce… dla innej nacji. A przy okazji do zgnębienia i dalszego zniszczenia majątku, wolności, ekonomii Polaków. Ciąg dalszy pandemii tylko obraz „zarazy” inny.

Nie jesteśmy bezkrytycznymi przyjaciółmi nikogo, wiemy z historii, że nie mamy ani na Wschód ani na Zachód przyjaciół, poza wyjątkami, ale sprawiedliwość nakazuje zapytać, jakim prawem właśnie ruszyła kolejna akcja propagandowa, tym razem używająca do celów politycznych Figury Najświętszej Maryi Panny z Fatimy?

Maryja nakazała poświęcenie Rosji Jej Niepokalanemu Sercu, nie Ukrainy, nie USA, nie Niemiec, nie Izraela, ale Rosji.

Maryja chciała, żeby papież z biskupami świata złożyli Rosję w Jej Niepokalanym Sercu. I niezależnie od tego, jak niegodziwie użyje się politycznie, czyli sprofanuje, Figurę Niepokalanej Dziewicy, autoryzowanie Nią rzekomej wojny o wolność (jaką?) i potępienia Rosji, jest niegodziwą, bluźnierczą zagrywką propagandową. Jedynym szczerym rozwiązaniem byłoby wykonanie tego, o co Matka Boża poprosiła, czyli poświęcenia Rosji i złożenie jej przez biskupów świata w Niepokalanym Matczynym Sercu Królowej Nieba i Ziemi.

Zastanawiamy się, dlaczego Maryja chce mieć w Swym Sercu Rosję. Patrzymy więc na to, co jest oficjalnym i jednogłośnym przekazem w światowych mediach. Patrzymy, co prezentuje duchowość i kultura obu narodów, na czym budują swą tożsamość.

Dlaczego Maryja za to poświęcenie obiecała nawrócenie Rosji? Dlaczego kazała poświęcić nie Ukrainę, dlaczego nie Amerykę, nie Niemcy, nie Izrael, ale zawołała o poświęcenie Jej Sercu, jak niegdyś obranie Jej przez Polaków na swą Królową, właśnie Rosję?

Czym ten naród się różni od innych?

„Naucz mnie Boże wysławiać Ciebie, naucz mnie Boże, modlić się, Naucz naród spełniać Twoją wolę, … ” śpiewa się w rosyjskich krajowych mediach, w Moskwie..

Jeśli kto może, niech przetłumaczy tę piękną pieśń wypływającą z rosyjskiej kultury, bratniej nam przecież, ze słowiańskiej duszy.

Poniżej pod linkiem inna kultura: wychowywanie ukraińskich dzieci w duchu obecnego prezydenta sponsorowanego i promowanego przez światowe media, a który to film YT usunął nam właśnie po raz trzeci, i nałożył swoje chazarskie kary:

https://gloria.tv/post/qYKfwgLNWv7c3qDryiQeXtajR

i zagroził usunięciem kanału. Tak samo w przypadku tego medium:

https://gloria.tv/post/VVnXcNtktgot3m4LCzjowLnMu

To jest prezentacja duchowości „narodu”, który walczy o „wolność” widać, w jakim stylu.

Można porównać, co jest „propagandą” mediów rosyjskich a co urabiało umysły i dusze Ukrainy.

Jeśli jakiś kraj nie wstydzi się wiary i pieśń pobożna jest obecna w głównych mediach, można zarzucić, że to propaganda. Ale jeśli propagandą w innych narodach są pedofilia, sodomia, liberalizm, w Prawie Bożym zasługujące na karę jak Sodoma i Gomora, to gdzie mamy szukać materiału do zbawienia duszy narodu? Wśród tych, którzy za swój manifest polityczny i ideologiczny mają „wartości” Unii Europejskiej: pederastię, pedofilię, laicyzm, ludobójczy ekologizm, czy chrześcijańską tradycję narodową?

Nasza Redakcja, jeśli nawet przyjdzie spłonąć w ogniu, który chazarstwo światowe chce zapalić także nad Polską, nasyci się jeszcze pięknem słowiańskiej duszy i modląc się o prawdziwe poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi, wraz z wykonawcami wzniesie modlitwę. Mimo tego, że nie uznają oni dogmatu Niepokalanego Poczęcia, może im być bliżej do Niepokalanego Serca Maryi, niż manipulowanym przez chazarstwo grekokatolikom pod wodzą komika sodomity, których ojcowie święcili broń u Abp Szeptyckiego na rzeź Wołyńską.

_______________

https://swietatradycja.wordpress.com/2022/03/18/dlaczego-maryja-zazadala-poswiecenia-jej-niepokalanemu-sercu-rosji/

Zobacz:

Dziś 25 marca poświęcenie Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: