Dziś 25 marca poświęcenie Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi

„In Church history, Consecrations are done of people/nations in order to aid in fulfilling a specific Mission from God. May today’s Consecration aid Russia, God’s Chosen Agent, in defeating the Forces of Corruption, Degeneracy & Perversion in Ukraine & the World.”

/”W historii Kościoła konsekracje są dokonywane na ludziach/narodach, aby pomóc w wypełnieniu określonej Misji od Boga. Niech dzisiejsza konsekracja pomoże Rosji, wybranemu przez Boga wysłannikowi, w pokonaniu sił korupcji, degeneracji i perwersji na Ukrainie i na świecie.”

ks. Nicholas Gruner …††

     „Rosja, spośród wszystkich narodów na świecie, została wybrana do specjalnego błogosławieństwa i przeznaczona na służbę Matce Bożej. – Rosja jest naczyniem wybranym przez Niebo na nasz czas, czy to na miłosierdzie, czy na sprawiedliwość „.

„(…)  Krótko mówiąc,  —  jednym z problemów wskazanych powyżej, jest to, że  przesłanie Matki Bożej w Fatimie było znacznie szersze, niż tylko prośba o poświęcenie Rosji.

Oczywiście w świetle Objawień Matki Bożej z Fatimy —  (ale nie tylko,  także w La Salette) —  całe nauczanie Soboru jak i wszystkich posoborowych papieży — należy wysadzić w powietrze,   jako heretyckie

Oprócz wezwania do modlitwy, ofiary, pokuty i zadośćuczynienia —  (tj.  to jest tego, do czego  Kościół  wzywał we wszystkich wiekach), —  przesłanie Matki Bożej  zawiera również pewne rudymenty, które są szczególnie aktualne wobec  obecnych zagrożeń, przed którymi stoi Kościół i świat w naszych czasach.

Obejmuje ono pewne przestrogi i prośby, — poświęcenie Rosji jest tylko jednym z nich;  — choć ma ogromne znaczenie.

Mówiąc o prośbie o poświęcenie —  (formalnie przedstawionej w 1929 roku, jako wola Boga),  —  nasz Pan powiedział do siostry Łucji w sierpniu 1931:

„Oni —  [niewymieniony przyszły papież] w jedności  z biskupami  świata] zrobią to, ale będzie za późno.   — Rosja już rozprzestrzeniła swoje błędy na całym świecie. „

No to spójrzmy na to, co jest  O C Z Y W I S T O Ś C I Ą.

Żyjemy w [ PO-CZASIE]  w  „ZA PÓŹNO”…

jakie są błędy Rosji?

Choć są różnorakie, od razu myślimy o ateistycznym komunizmie i wszystkich jego ohydnych zbrodniach.

Krótko mówiąc,  —  mówimy o obaleniu chrześcijańskiego porządku społecznego;  formie mesjanizmu, który proponuje stworzyć utopijny  ideał, — poza Bogiem, który w osobie Chrystusa Króla panuje nad wszystkimi rzeczami.

[UWAGA: Musimy również rozważyć jako element „błędów Rosji”, schizmę z 1054 roku, w wyniku której autonomia religijna wobec władzy została zatwierdzona a , która — słusznie — należy do samego Wikariusza Chrystusa].

Rzeczywiście, można powiedzieć, że błędy Rosji prześcignęły nie tylko świat, ale mówiąc po ludzku, sam Kościół —  szczególnie widoczne jest to podczas obecnej okupacji przez Bergoglio.

Zachęcałbym każdego, kto jeszcze wątpi w stopień błędów,  — o dokładne zbadanie „zasad ateistycznego komunizmu” — opisanych przez papieża Piusa XI w encyklice Divini Redemptoris / Divini Redemptoris,  (tu po polsku  Divini Redemptoris )   z 1937 r., w której Ojciec Święty wyjaśnił rolę Kościoła  w zwalczaniu tego zła.

Pisze on:

Święty  Kościół Katolicki, jak wskazuje Divini Redemptoris, —  został wyposażony w środki niezbędne do konfrontacji z  „szatańską” plagą zwaną   komunizmem;   ze wszystkimi jego prawami i zgniłymi  owocami,   tak trafnie opisanymi,  jako „błędy Rosji”.

Miejcie pewność, że  Bóg w swej dobroci i mądrości,  nakazując rozpowszechnianie Nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi, —  wyposażył swój Kościół w  „nadzwyczajną” odpowiedź na nadciągające zło;

— mianowicie —  w pierwszej kolejności   poświęcenie Rosji  —  już samo to,  — jeśli tylko zostałoby dokonane zgodnie z życzeniem,  —  uniemożliwiłoby rozprzestrzenianie się jej błędów….

Ponadto, żyjemy w czasie  „za późno”, a zatem pytanie,  które musimy zadać, jest po prostu takie:

— Co  teraz może zrobić Kościół powołany do odpowiedzi na „szatańską plagę”,  kiedy już się rozprzestrzeniła?

Chciałbym powiedzieć, że wielu z was, zwłaszcza tych, którzy szczególnie oddali się Matce Bożej Fatimskiej, odpowiedziałoby niemal natychmiast i bardzo szczerze:

— Teraz jedyną odpowiedzią jest poświęcenie Rosji!

Jeśli tak odpowiedziałeś, gratulacje! To poprawna odpowiedź; niestety,   pytanie jest złe …

Rosja została wybrana przez Boga w sposób dobrze opisany przez ks. Nicholasa Gruner, który napisał:

„Rosja, spośród wszystkich narodów na świecie, została wybrana do specjalnego błogosławieństwa i przeznaczona na służbę Matce Bożej.

—  Rosja jest naczyniem  wybranym przez Niebo na nasz czas, czy to na miłosierdzie,  czy na sprawiedliwość „.

… błędy Rosji: i co dalej?

„Jeśli nie skończymy wojny, wojna skończy nas”

(Herbert George Wells).

Opr.M.J.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: