BKP: Otwarty wideo-list do ex-papieża Benedykta XVI: zniesienie nieważnej beatyfikacji Jana Pawła II

Benedykt XVI
Ex- papież
Castel Gandolfo
Włochy

Wasza Świątobliwość!

Obecnie przeciwko Waszej Świątobliwości środki masowego przekazu rozpoczęły obraźliwą kampanię. Nie chcemy tutaj komentować tej kwestii. Zwracamy się do Waszej Świątobliwości z inną sprawą, a mianowicie z kwestią nieważnej beatyfikacji papieża Jana Pawła II, którą ogłosiła Wasza Świątobliwość 1 maja 2011 roku.

wideo: bcp-video.org/pl/list-do-benedykta-xvi/

Prosimy w imieniu wszystkich szczerych katolików o zniesienie tej nieważnej beatyfikacji.

Jan Paweł II nie jest ani świętym, ani błogosławionym, ale przeciwnie, jest wykluczony z kościoła, ponieważ popełnił przeciwko Kościołowi zbrodnie o wiele poważniejsze, niż ekskomunikowany pośmiertnie papież Honoriusz I.

Przyczyny nieważności beatyfikacji:

1) Jan Paweł II przyjął w 1983 roku poprzez nowy Kodeks do Kościoła masonów, którzy teraz w pełni kontrolują Watykan poprzez Bergoglia.

2) Jan Paweł II w 1986 roku w Asyżu otworzył drzwi synkretyzmu z pogaństwem. W ten podstępny sposób zaprzeczył pierwszemu przykazaniu Dekalogu i sprowadził na siebie klątwę. Zamiast misji promował antymisję, czyli inwazję pogaństwa do Kościoła poprzez tzw. międzyreligijny dialog.

3) Jan Paweł II milczał o pedofilii. Zatrutym owocem jest dziś także sieć homoseksualna na najwyższych stanowiskach w Kościele.

4) Jan Paweł II milczał na herezje neomodernizmu, masowo rozprzestrzenionym poprzez historyczno-krytyczną pseudonaukę w teologii. Ta fałszywie umieszcza do sfery symboli i mitów historyczne i rzeczywiste zmartwychwstanie Chrystusa oraz wszystkie cuda w Biblii! Jego milczenie i bezkarnie rozpowszechniające się herezje są poważnym przestępstwem przeciwko Kościołowi.

5) Jan Paweł II miał obowiązek potępić ducha dwuznacznych i heretyckich sformułowań w dokumentach Soboru Watykańskiego II. Ale zrobił dokładnie odwrotnie. To utorowało Bergogliowi drogę do obecnej katastrofalnej destrukcji Kościoła katolickiego.

Wasza Świątobliwość, mimo licznych ostrzeżeń, ogłosiła Jana Pawła II za błogosławionego, a tym samym zatwierdziła, poświęciła i dała jako przykład do naśladowania jego drogę duchowego samobójstwa Kościoła! Za to na Waszą Świątobliwość spadła najsurowsza kara Bożej anatemy. Ponadto tego samego dnia, 1 maja 2011 r., Wasza Świątobliwość sprowadziła klątwę i na Kościół. Bergoglio, który później kanonizował Jana Pawła II, finalizuje to przekleństwo.

Prosimy o zdjęcie klątwy, którą Wasza Świątobliwość sprowadziła na Kościół i na siebie, oraz o odwołanie i unieważnienie nieważnej beatyfikacji Jana Pawła II.

To da przykład zbawiennej skruchy krwawiącemu Kościołowi i otworzy drzwi do prawdziwego przebudzenia i koniecznej reformy, która jest przeciwieństwem Bergogliowej autodestrukcyjnej synodalnej drogi.

Prosimy nie zwlekać, bo w takim podeszłym wieku Wasza Świątobliwość może być nieoczekiwanie wezwana do wieczności.

W Chrystusie

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr                    + Tymoteusz OSBMr
biskupi-sekretarze


https://bcp-video.org/pl/list-do-benedykta-xvi/

Za; https://gazetawarszawska.com/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: