Schwab: Ludzie są teraz zwierzętami, które można zhakować i przeprojektować

Ludzie są teraz „zwierzętami, które można zhakować” według doradcy Klausa Schwaba, który wydał mrożące krew w żyłach ostrzeżenie, że ludzie nie mają już „wolnej woli” i zostaną „przeprojektowani” przez Billa Gatesa.

Żydowski dr Yuval Noah Harari, oficjalny współpracownik WEF, wygłosił przemówienie, w którym wyjaśnia, co Klaus Schwab ma na myśli, mówiąc: „to ty się zmieniłeś”.

Według dr Harari, Schwab odnosi się do ludzkości i nagłej ewolucji, jaką elity przygotowały dla reszty z nas. „W przeszłości wielu tyranów i rządów chciało [zhakować miliony ludzi], ale nikt nie rozumiał wystarczająco dobrze biologii”, mówi Harari na początku filmu.

Nikt nie miał wystarczającej mocy obliczeniowej i danych, by włamać się do milionów ludzi. Ani Gestapo, ani KGB nie mogły tego zrobić. Ale wkrótce przynajmniej niektóre korporacje i rządy będą w stanie systematycznie hakować wszystkich ludzi”, mówi dalej, zanim rzuci przerażające zagrożenie:

My, ludzie, powinniśmy przyzwyczaić się do myśli, że nie jesteśmy już tajemniczymi duszami. Jesteśmy teraz zwierzętami, które można zhakować.

Ale dr Harari mówi, że to połączenie ludzkiego życia z technologią nie przyniesie korzyści przeciętnemu mężczyźnie lub kobiecie, aby mogli poprawić swoją przyszłość, ale że garstka „elit” nie tylko „zbuduje cyfrowe dyktatury” dla samych siebie, ale „zdobędzie moc do przeprojektowania przyszłości samego życia. Ponieważ raz można coś zhakować, zwykle można to również zaprojektować.

Jeśli elitom uda się przebudować ludzkość, będzie musiało zadecydować, czy dane dotyczące naszego DNA, mózgu, ciała i życia „należą do mnie, do jakiejś korporacji, rządu, a może, do ludzkiego kolektywu”.

Harari twierdzi, że technologia chmury, taka jak IBM czy platforma Microsoft Gatesa, będzie jedną z „sił napędowych” tej ewolucji. „Wolna wola, to koniec” – podkreśla

„W czasach kryzysu trzeba podążać za nauką” – przekonuje dr Harari. Często mówi się, że nigdy nie należy pozwolić, aby dobry kryzys się zmarnował, ponieważ kryzys [COVID] jest okazją do przeprowadzenia dobrych reform, na które w normalnych czasach ludzie nigdy się nie zgodzą.
Żydzi nazywają nie-Żydów ,,gojami” od zawsze. Goyim oznacza bydło lub zwierzęta … Według Talmudu tak właśnie postrzegają nie-Żydów: jako zwierzęta.

W tak trudnych czasach coraz trudniej jest gwarantować informacje przeciwko systemowi i demaskować chytre elity. Mówienie o sprawach związanych z COVID oraz sytuacji agresji Rosji na Ukrainę z innej perspektywy jest ryzykowne…

Za; https://legaartis.pl/blog/2022/03/09/schwab-ludzie-sa-teraz-zwierzetami-ktore-mozna-zhakowac-i-przeprojektowac/

9 marca 2022

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: