CHIŃSKA AMBASADA WSKAZUJE NA PRAWDZIWE ZAGROŻENIE DLA ŚWIATA

USA

Chińscy dyplomaci opublikowali listę amerykańskich napaści wojskowych w ostatnich dziesięcioleciach, argumentując, że Waszyngton był „prawdziwym zagrożeniem” dla świata, ponieważ UE, USA, Wielka Brytania, NATO i szef ONZ oskarżyli Moskwę o „ niesprowokowany” atak na Ukrainę.

CHIŃSKA AMBASADA WSKAZUJE NA PRAWDZIWE ZAGROŻENIE DLA ŚWIATA I UDOSTĘPNIA LISTĘ AMERYKAŃSKICH BOMBARDOWAŃ ORAZ INWAZJI OD CZASÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ

USA

ByNowe Ateny — 2022-02-27

Chińscy dyplomaci opublikowali listę amerykańskich napaści wojskowych w ostatnich dziesięcioleciach, argumentując, że Waszyngton był „prawdziwym zagrożeniem” dla świata, ponieważ UE, USA, Wielka Brytania, NATO i szef ONZ oskarżyli Moskwę o „ niesprowokowany” atak na Ukrainę.

Ambasada Chin w Rosji w sobotę ponownie opublikowała zdjęcie pierwotnie udostępnione przez rzecznika chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych Lijiana Zhao na początku tego tygodnia, przedstawiające amerykański „Democracy World Tour”.

Wymieniając wiele incydentów, w których Stany Zjednoczone zbombardowały lub najechały inne kraje od końca II wojny światowej, na obrazku zauważono, że te narody stanowiły „mniej więcej jedną trzecią ludzi na ziemi”.

Nigdy nie zapominaj, kto jest prawdziwym zagrożeniem dla świata”, Zhao napisał pod zdjęciem.

USA

Ambasada dodała ten sam podpis do swojego stanowiska, ale w języku rosyjskim.

Ambasada zwróciła następnie uwagę, że 81% wojen w latach 1945-2001 zostało rozpoczętych przez Stany Zjednoczone, oskarżając Waszyngton o „dolewanie oleju” do konfliktu na Ukrainie.

usa

Spośród 248 konfliktów zbrojnych, które miały miejsce w 153 regionach świata w latach 1945-2001, 201 zostało zainicjowanych przez #USA , co stanowi 81% ich ogólnej liczby.
— Ambasada Chin w Rosji 中国驻俄罗斯大使馆 (@ChineseEmbinRus) 25 lutego 2022 r.
Kluczowym pytaniem jest tutaj, jaką rolę odegrały #USA , sprawca obecnych napięć wokół #Ukraina . Jeśli ktoś ciągle wylewa oliwę na płomień, oskarżając innych, że nie robią wszystkiego, co w jego mocy, aby ugasić ogień, takie zachowanie jest wyraźnie nieodpowiedzialne i niemoralne.

— Ambasada Chin w Rosji 中国驻俄罗斯大使馆 (@ChineseEmbinRus) 25 lutego 2022 r.

usa

W sobotę Zhao po raz kolejny spoliczkował Waszyngton, publikując zdjęcie przedstawiające „ataki bombowe, sabotaż oraz próby zmiany reżimu” Waszyngtonu. Dyplomata dołączył do postu hashtag #NeverForget.
Chiny były jednym z trzech krajów, które wstrzymały się od głosowania nad rezolucją ONZ potępiającą „agresję” Rosji na Ukrainę po jej zawetowaniu przez Rosję (drugim był Izrael, który chce wojny). Rezolucja wzywała do natychmiastowego wycofania wojsk biorących udział w „specjalnej operacji wojskowej” Kremla na Ukrainie.
Bloomberg poinformował w sobotę, że co najmniej dwa z największych chińskich banków kontrolowanych przez państwo ograniczyły finansowanie zakupu surowców z Rosji, podobno w obawie przed sankcjami USA.
Chińczycyw China Daily  donoszą dziś, że tchórz oraz zwykły oszust Zelenski, komediant odgrywający w żydowskiej, mrocznej hucpie rolę bohatera, wodzi Rosję za nos, która proponuje natychmiastowe rozmowy pokojowe w Mińsku na Białorusi. Twierdzi, że Mińsk odpada, za to zaproponował zamiast Jerozolimy, jak poprzednio, kiedy uciekł do Lwowa, Warszawę, albo Budapeszt. Jest mało prawdopodobne, aby do tych rozmów w ogóle doszło, ponieważ krwawe żydostwo ewidentnie chce wojny.
Nie tylko zwodzi świat i Rosję w interesie żydowskiem, ale także usiłuje zmusić młodych Polaków do samobójstwa w ramach specjalnie dla tego celu utworzonej Obrony Terytorialnej, która miałaby w zamyśle żydowskim walczyć po stronie ukraińskiej z Rosją jako legia cudzoziemska, a w praktyce dostać kulę w łeb w rzekomych walkach.

Ukraina tworzy „międzynarodowy” legion cudzoziemski dla ochotników z zagranicy – poinformował w niedzielę żydowski błazen Zełenski. – Będzie to kluczowy dowód waszego wsparcia dla naszego kraju – powiedział.
Legion będzie działać w ramach sił obrony terytorialnej – oświadczył Zelenski. 

—————————-

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: