Zmarł Profesor Luc Montagnier, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 2008.

 Luc Montagnier,† Profesor Luc Montagnier.  R.I.P Odpoczywaj w pokoju Wielki Człowieku!

Odszedł spokojnie w obecności swoich dzieci 8 lutego 2022 r. (ur. 18 sierpnia 1932 / † 8 luty 2022)

8 lutego 2022 roku zmarł wybitny profesor Luc Montagnier

Publié le 09/02/2022 à 16:12

Le professeur Luc Montagnier (18 août 1932 – 8 février 2022) à FranceSoir.F.Froger / Z9, pour FranceSoir

Auteur(s): FranceSoir

W wieku 89 lat (18 sierpnia 1932 – 8 lutego 2022) w Amerykańskim Szpitalu  w Neuilly-sur-Seine zmarł profesor Luc Montagnier. Doktor Gérard Guillaume, jeden z jego najwierniejszych współpracowników, mówi nam, że odszedł w pokoju w otoczeniu swoich dzieci.

Był biologiem i wirusologiem, ale przede wszystkim człowiekiem o niezwykłej inteligencji, żyjącym dla nauki. Oprócz otrzymania nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2008 roku za odkrycie wirusa AIDS, przez całe swoje życie współpracował z największymi instytutami naukowymi na świecie. Emerytowany dyrektor ds. badań w CNRS, profesor w Instytucie Pasteura, dyrektor Centrum Biologii Molekularnej i Komórkowej w Queens College na City University of New York, dyrektor instytutu badawczego na Uniwersytecie Jiao-tong w Szanghaju. Przez wiele lat w swoich badaniach wspierał Akademię Nauk oraz Narodową Akademię Medyczną. Za to otrzymał niezliczone nagrody i wyróżnienia.

Pomimo podeszłego wieku i pomimo całej krytyki, jakiej doświadczył w jesieni swojego życia, zwłaszcza ze strony części środowiska naukowego, Luc Montagnier zawsze walczył o wolną naukę. Mieliśmy szczęście, że mogliśmy go kilkakrotnie powitać na FranceSoir i chcielibyśmy oddać mu wszystkie należne mu honory.

Auteur(s): FranceSoir

M.J.

Źródło: https://www.francesoir.fr/societe-sante/leminent-professeur-luc-montagnier-sest-eteint-le-8-fevrier-2022

Zobacz:

 „ODMAWIAM PODDANIA SIĘ SZCZEPIENIU! Luc Montagnier – noblista w dziedzinie medycyny.”ODMAWIAM PODDANIA SIĘ SZCZEPIENIU! Luc Montagnier – noblista w dziedzinie medycyny.

Luc Montagnier na pytanie skąd wzięły się warianty wirusa SARS-COV-2 odpowiedział: To bardzo proste. Warianty wzięły się ze szczepień.

Szczepionki Covid tworzą nowe warianty, mówi naukowiec zdobywca Nagrody Nobla , Luc Montagnier

New Delhi: Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2008 r. za odkrycie ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV), wysunął zaskakujące twierdzenie, że szczepionki Covid-19 tworzą nowe warianty w różnych częściach świata .

SARS-CoV-2 przyspiesza starzenie

Polecamy lekturę ważnej publikacji francuskich naukowców nt. wpływu covid i szczepień na procesy starzenia się organizmu. Autorzy, wśród nich laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier, przestrzegają, że „lekarstwo nie powinno być gorsze od choroby”

Jedna odpowiedź na “Zmarł Profesor Luc Montagnier, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny 2008.”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: