Pfizer i Watykan Bergoglio „Franciszek” otwartym ludobójcą CoV 19

Brak słów! Bergoglio to ludobójca, morderca naszych bliskich. On nie może zejść z tego świata o własnych nogach, a to musi się stać bezzwłocznie! Trzeba ratować Kościół, bo bez Kościoła świat ginie. / Red. Gazeta Warszawska

Pfizer i Watykan

Źródła podają, że papież Franciszek spotkał się prywatnie dwa razy w zeszłym roku z dyrektorem generalnym Pfizer’a Albertem Bourla

WATYKAN – The Register doniósł, że papież Franciszek odbył prywatne, nieujawnione spotkania z dyrektorem generalnym Pfizer w zeszłym roku, ponieważ pojawiają się pytania dotyczące skuteczności szczepionek w zapobieganiu przenoszeniu, które są teraz wymagane dla wszystkich pracowników Watykanu i odwiedzających.

Według źródeł watykańskich Ojciec Święty dwukrotnie spotkał się w Watykanie z dyrektorem generalnym Pfizer Albertem Bourlą, chociaż dokładne szczegóły nie są znane.

W przeciwieństwie do większości papieskich audiencji prywatnych, spotkania te nie były ogłaszane przez Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej, które nie odpowiadało na wielokrotne prośby o potwierdzenie spotkań.

Rzecznik firmy Pfizer powiedział: „Nie możemy potwierdzić ani zaprzeczyć, ponieważ zgodnie z naszą polityką działania naszej kadry kierowniczej są uważane za poufne”.

Prezes firmy Pfizer Albert Bourla rozmawia podczas konferencji prasowej z przewodniczącym Komisji Europejskiej po wizycie w fabryce Pfizer-BioNtech w Puurs w Belgii, 23 kwietnia 2021 r. (fot. John Thys / Pool / AFP via Getty Images)

Spotkania Bourli z Papieżem nie byłyby pierwszym takim niezapowiedzianym spotkaniem papieskim w ostatnich latach. W listopadzie 2019 r., na krótko przed wybuchem kryzysu zdrowotnego związanego z COVID-19, papież prywatnie przyjął Melindę Gates. Spotkanie, dobrze znane w Watykanie, nie zostało zapowiedziane i nigdy nie zostało oficjalnie potwierdzone.

W maju Bourla wziął udział w internetowej konferencji poświęconej zdrowiu w Watykanie zatytułowanej „Zjednoczcie się, aby zapobiec i zjednoczcie się, aby leczyć”, która skupiała się na leczeniu i profilaktyce COVID-19, a także zapewniała platformę do promowania szczepionek produkowanych przez duże firmy farmaceutyczne.

Innymi mówcami na spotkaniu współorganizowanym przez Papieską Radę ds. Kultury byli: Stephane Bancel, dyrektor generalny Moderna, inny duży producent szczepionek przeciw COVID-19, dr Anthony Faucci, dyrektor medyczny prezydenta Joe Bidena oraz dr Francis Collins , ówczesny dyrektor amerykańskiego National Institutes of Health.

Pierwszy w użyciu Pfizer

Państwo Watykańskie było jednym z pierwszych organów, które podawały szczepionki po tym, jak pod koniec 2020 roku podpisało umowę z firmą Pfizer na wyłączne oferowanie swoim pracownikom produktu farmaceutycznego Pfizer-BioNTech. Pierwsze szczepienia zostały wprowadzone na początku 2021 roku.

Zdeklarowany zwolennik szczepionki w świetle tego, co uważa za „kontynuację i pogorszenie obecnego stanu zagrożenia zdrowia”, Watykan, nakazuje zastrzyki firmy Pfizer dla wszystkich pracowników i gości od 23 grudnia.

Od 31 stycznia konieczne będzie potrójne szczepienie (dwie dawki plus dawka przypominająca), aby wjechać na terytorium Watykanu. (Dowód niedawnego wyzdrowienia z COVID-19 może również uzyskać dostęp i nie ma żadnych wymagań dotyczących publicznych liturgii i publiczności).

Ale mandaty zostają nałożone, gdy kwestionowana jest skuteczność wszystkich szczepionek COVID-19 w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się choroby.

W grudniu 2020 r. profesor Andrea Arcangeli, dyrektor Watykańskiego Dyrektoriatu ds. Zdrowia i Higieny, powiedział , że Watykan zdecydował się na zastosowanie szczepionki Pfizer, ponieważ w badaniach klinicznych „wykazano, że jest skuteczna w 95%”. Dodał, że „później można wprowadzić inne szczepionki wyprodukowane różnymi metodami po ocenie ich skuteczności i pełnego bezpieczeństwa”.

Liczba 95% oznacza, że ​​osoby zaszczepione miały o 95% niższe ryzyko zachorowania na COVID-19 w porównaniu z nieszczepionymi uczestnikami grupy kontrolnej w badaniach. Innymi słowy, firma Pfizer poinformowała opinię publiczną, że we własnym badaniu klinicznym osoby zaszczepione były 20 razy mniej narażone na zarażenie COVID-19 niż grupa kontrolna.

Jednak w

10 stycznia Yahoo News Bourla przyznał, że pierwsze dwie dawki szczepionki są obecnie w dużej mierze nieskuteczne przeciwko rozprzestrzenianiu się wariantu Omicron i że chociaż Omicron jest „łagodniejszy” niż poprzednie warianty, ze względu na wysoki wskaźniki infekcji, hospitalizacje i zajęcia na OIT itp „stają się znacznie częstsze pod względem ciężkiej choroby.”.

„Wiemy, że dwie dawki szczepionki mają bardzo ograniczoną ochronę, jeśli w ogóle”, powiedział Bourla w Yahoo News. „Trzy dawki wraz ze wzmacniaczem zapewniają rozsądną ochronę przed hospitalizacją i śmiercią”. 

Sprawy nadal trwają pomimo szczepień

Pomimo pierwotnego 95% wskaźnika skuteczności w porównaniu z wcześniejszymi wariantami, które skłoniły Watykan do podpisania umowy z Pfizerem, personel Watykanu nadal zawierał kontrakty na COVID-19 w Watykanie w ciągu ostatniego roku, pomimo podwójnego lub potrójnego zaszczepienia. Najnowszy przypadek dotyczy biskupa Briana Farrella, sekretarza Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan, który jest obecnie zarażony COVID-19, mimo że otrzymał zastrzyk przypominający.

Urzędnik Papieskiej Rady powiedział dziś rano dla „Register”, „wykazał się pozytywnym wynikiem testu, ale spodziewamy się, że w przyszłym tygodniu wróci do biura”.

Źródła watykańskie poinformowały również Rejestr, że aż 14 szwajcarskich strażników zachorowało na COVID-19 w drugiej połowie ubiegłego roku, ale przypadki nigdy nie zostały zgłoszone. Wszyscy otrzymali dwie dawki Pfizera, ale prawie żadnych objawów.

Watykan nie zgłosił żadnych przypadków hospitalizacji ani zgonów od czasu wprowadzenia szczepionki, a podczas pandemii w Watykanie nie zgłoszono żadnych zgonów związanych z COVID-19.

Jednak odkąd program szczepień rozpoczął się na początku 2021 r., Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej przestało zgłaszać nowe przypadki COVID-19, w przeciwieństwie do 2020 r., Kiedy regularnie ogłaszało, czy jakikolwiek personel lub mieszkańcy zostali przebadani na obecność wirusa.

Ostatni zgłoszony personel Watykanu, który został zarażony, to kardynał Giuseppe Bertello, ówczesny prezydent Państwa Watykańskiego, i jałmużnik papieski, kardynał Konrad Krajewski, w grudniu 2020 roku. Obaj przeżyli chorobę.

Pomimo obaw o skażenie szczepionki Pfizera przez aborcję, watykański sekretarz stanu kardynał Pietro Parolin pojawił się w tym tygodniu, aby wykluczyć jakiekolwiek prawo do zwolnienia sumienia.

Powiedział on the Register, że pracownicy Watykanu starający się o zwolnienie, ponieważ sprzeciwiają się powiązaniu szczepionki z aborcją, „wydaje się nieuzasadnione”, ponieważ produkt Pfizera był testowany, a nie wytwarzany przy użyciu linii komórkowych pochodzących z aborcji.

Szczepionka Pfizer-BioNTech spowodowała również niepożądane skutki uboczne, w tym dolegliwości serca i krzepnięcie krwi, zwłaszcza u młodszych biorców, a niektóre powodowały śmierć. Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom twierdzą, że te „raporty są rzadkie, a znane i potencjalne korzyści ze szczepienia COVID-19 przewyższają znane i potencjalne ryzyko [tych działań niepożądanych]”.

Tysiące tych i innych przypadków zostało jednak zgłoszonych na stronach rządowych w różnych krajach (patrz dane brytyjskie dotyczące szczepionki Pfizer tutaj ), gdzie można dobrowolnie zgłaszać podejrzewane skutki uboczne, a obywatele stworzyli strony internetowe, aby rejestrować własne zeznania o niepożądanych skutkach wszystkie szczepionki przeciw COVID-19.

https://www.ncregister.com/blog/pfizer-and-the-vatican

Edward Pentin Edward Pentin zaczął donosić na temat papieża i Watykanu w Radiu Watykańskim, zanim został rzymskim korespondentem Narodowego Rejestru Katolików EWTN. Relacjonował także Stolicę Apostolską i Kościół katolicki w wielu innych publikacjach, w tym Newsweek, Newsmax, Zenit, The Catholic Herald i The Holy Land Review, wydawnictwo franciszkańskie specjalizujące się w Kościele i na Bliskim Wschodzie. Edward Pentin jest autorem książek The Next Pope: The Leading Cardinal Candidates (Sophia Institute Press, 2020) oraz The Rigging of a Vatican Synod? Dochodzenie w sprawie domniemanej manipulacji na Nadzwyczajnym Synodzie o Rodzinie(Ignacy Press, 2015). Śledź go na Twitterze pod adresem @edwardpentin.


Za; https://gazetawarszawska.com/index.php/antiecclesia/7193-bergoglio-franciszek-otwartym-ludobojca

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: