III posiedzenie Poselskiej Komisji Śledczej Norymberga 2.0

Czy rybnicki szpital fałszuje dokumenty? Rybnicki szpital rozłączył się z komisją Norymbergi 2.0 w momencie, kiedy Grzegorz Braun zauważył, że dokument podpisany przez pracowników tego szpitala różni się od tego który posiada szpital, a ten który posiada komisja (od 3:30:30)

Podczas dzisiejszego posiedzenia w Sejmie *grupy Norymberga 2.0 pracownik rybnickiego szpitala pokazał na wizji Zarządzenie numer 70/2021 z dnia 17 maja 2021, według którego pewien zapis umożliwia lekarzowi odstąpienie od procedur związanych z testowaniem w niektórych przypadkach.

Co ciekawe, dokument który posiada komisja różni się brakiem tego istotnego zapisu, a także podpisami.
Zobaczcie sami!

poniższy fragment wideo rozpoczyna się ok 3:30:30

Wszystkie screeny dotyczą zarządzenia nr 70/2021 z dnia 17.05.2021

Dokumenty różnią się zapisem widocznym pod tabelą, dokument z dopiskiem został pokazany przez pracownika rybnickiego szpitala.

W tekście zarządzenia kierownictwa szpitala z maja 2021 r., który pokazał do kamery pracownik szpitala, znalazł się akapit, że testowanie pacjentów przed przyjęciem do szpitala jest zaleceniem. W tekście zarządzenia, który posiada komisja, nie ma tego akapitu.

Na dokumencie z komisji jest pieczątka przy podpisie. Na dokumencie pokazanym przez dyrektora szpitala tej pieczątki nie ma. No ciekawe, który dokument jest sfałszowany

+

screeny z Twittera

3 odpowiedzi na “III posiedzenie Poselskiej Komisji Śledczej Norymberga 2.0”

  1. Sam byłem chory w ubiegłym roku w marcu. Korzystałem z teleporady. Ale chciałem zrobić normalne badanie oraz badania laboratoryjne. Odmówiono mi tego – odmówiono mi wizyty normalnej. A w zaleceniu, które później otrzymałem w historii wizyty, lekarz wskazał zrobić mi test na covid. Z rozmowy zaś nic takiego nie wynikało. Badania zrobiłem po całkowitym wyzdrowieniu znacznie później a ich realizacja trwał bardzo długo. Termin wizyty u pulmonologa by zdiagnozować badanie zdjęcie rtg płuc ustalono mi po 130 dniach od zgłoszenia. To był najkrótszy wówczas termin w publicznej służbie zdrowia w Warszawie.
    Póki co żyję.

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: