Niespotykane burze i 25.000 piorunów nad Polską na 25. Dzień Judaizmu

burze 17 st @MeteoprognozaPL / 

te burze nigdzie w całej Europie, tylko nad Polską Kara Boska!

na dzień judaizmu w kościele soborowym zagniewane niebo odpowiedziało trzema frontami jakie przetoczyły się przez całą Polskę, zamieciami, burzami z piorunami, wichurą … innych znaków nie będzie  –  M.J

Abp Ryś

    „Dni judaizmu w Kościele katolickim potrzebne są Kościołowi po to, żeby ciągle sobie uświadamiał, że może rosnąć tylko od korzenia.”

   „Kościół sam siebie nie może zrozumieć bez judaizmu. Żydzi mogą rozumieć siebie bez Kościoła.” Abp Ryś

Abp Grzegorz Ryś podczas spotkania w namiocie pokoju z okazji Dnia Judaizmu w Archidiecezji Łódzkiej wygłasza herezje

Fundamentem chrześcijaństwa jest Chrystus a fundamentem judaizmu jest odrzucenie Chrystusa. Abp Ryś promuje synkretyczne bzdury i fałszuje Ewangelię.

Poza tym fałszuje w swej wypowiedzi fragment Biblii (Rz 11,17-18), sugerując, że judaizm nawet po odrzuceniu Chrystusa to „korzeń” (radix). W rzeczywistości w Liście do Rzymian judaizm to „gałęzie” (rami), które zostały od korzenia odcięte, a na ich miejsce Bóg wszczepił Kościół. – M.J.

***

 

burze 17 st

| Burze już za nami i można je powoli podsumować. Nie tylko stratami i zniszczeniami ale także ilością wyładowań. A tych zanotowaliśmy nad Polską niemal 25.000! Trudno znaleźć inny dzień stycznia w naszej historii, gdy mieliśmy taki wynik. Nawet latem trudno o takie liczby.

 
Czy wiadomo czy kiedykolwiek w Polsce miała miejsce taka lub podobna sytuacja?
 

 

@MeteoprognozaPL  – Było wiele pytań o porównanie z huraganem Cyryl ze stycznia 2007. Pod względem wyładowań przyniósł on w dniach 18-19.01.2007r. kilka tysięcy wyładowań nad Polską. To kilka razy mniej niż dzisiaj. wetter-express.de/Artikel/Kyrill lowcyburz.pl/download/cyryl

Tak, w tych danych które sprawdzaliśmy nie było takiej ilości wyładowań. Nawet u Cyryla.


 

Rektor KUL podkreślił też, że antysemityzm jest ciężkim grzechem zaprzeczającym Ewangelii i nauczaniu Kościoła katolickiego.

Rektor KUL: szacunek i dialog to podstawa kontaktów dla katolików i wyznawców judaizmu

 


 

gazebooo @luc_woc
 

KNOW YOUR ENEMY The true face of the chosen people, look at what the jews are doing in the well from which the gentiles (not jews) take water..

ZNAJ SWOJEGO WROGA Prawdziwa morda narodu wybranego, patrz co robią żydzi w studni z której goje ( nie żydzi) pobierają wodę..


 

Po co Dzień Judaizmu ? Po co w Kościele takie obchody ?

https://www.gosc.pl/doc/7314977.Po-co-Dzien-Judaizmu


Opr. M.J.

@MartaStruczews1 –

   –  Z okazji dzisiejszego dnia judaizmu w Kościele ciekawostka: żydzi posiadają własną alternatywę na znak plus +: jest nim znak ⊥, zwany falsum. Wprowadzono go prawdopodobnie w XIX wieku, ponieważ zwykły znak dodawania kojarzył się żydom z chrześcijańskim krzyżem.


 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: