Dr Peter McCullough: Oficjalna „narracja dotycząca COVID” rozpadła się

screen

Dr Peter McCullough: Oficjalna „narracja dotycząca COVID” rozpadła się „Szczepionki powinny zostać wycofane z rynku, one wyraźnie” nie rozwiązują problemu”

Dr Peter McCullough – znany kardiolog i szeroko publikowany naukowiec, którego konfrontacja z polityką rządu dotyczącą COVID-19 przyciągnęła ponad 40 milionów wyświetleń w podcastie Joe Rogana – w wywiadzie wideo w czwartek wieczorem powiedział WND, że oficjalna narracja  dotycząca pandemii, zaciekle strzeżona przez cenzurę mediów establishmentowych i społecznościowych „całkowicie się rozpada”.

Powiedział, że narracja ta polegała na „fałszywych stwierdzeniach dotyczących bezobjawowego rozprzestrzeniania się,  izolacji i maskach – co oczywiście nie działało – tłumieniu wczesnego leczenia, i masowej promocji szczepionek, które zawiodły”.

„A teraz zdarzenia przybierają bardzo szybkie tempo; znajdujemy się obecnie w fazie swobodnego spadania”- powiedział McCullough, odnosząc się do rekordowej liczby przypadków COVID-19, gdy urzędnicy przyznają, że szczepionki nie zapobiegają infekcji ani transmisji.

McCullough zauważył, że w Kalifornii, gdzie obecnie dominuje bardziej zaraźliwy, ale znacznie łagodniejszy wariant omikronu, pracownikom służby zdrowia, którzy uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19 i mieli objawy, powiedziano, aby wrócili do pracy.

   – „Szczepionki powinny zostać wycofane z rynku. Najwyraźniej nie rozwiązują problemu”.

należy skupić się na „leczeniu pacjentów wysokiego ryzyka, u których wystąpią objawy” za pomocą niektórych wczesnych metod leczenia, które on i inni lekarze na całym świecie uznali za skuteczne, w tym iwermektynę i nowy lek, któremu wydano zezwolenie na stosowanie w sytuacjach awaryjnych. FDA, Paxlovid.

McCullough powołał się na badanie z Danii i dane z brytyjskiej agencji zdrowia  pokazujące, że szczepionki mają zerową skuteczność przeciwko omikronowi.

– To nie jest dezinformacja – powiedział. „Po prostu cytuję dane. Wszystko to można sprawdzić. Osoby sprawdzające fakty mogą to sprawdzić. Wiem, że nigdy nie będę miał problemów z zarzutami o dezinformację, ponieważ po prostu cytuję dane”.

Prezydent Biden wyraźnie miał na myśli McCullougha, kiedy w czwartek wezwał media „proszę o zajęcie się dezinformacją, która pojawia się w waszych programach. To musi się skończyć”.

McCullough zaznaczył, że na jego pracy polegały sądy w całym kraju, w tym Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych, a on zeznawał przed Senatem USA i wróci tam jeszcze w tym miesiącu.

   – „Myślę, że Ameryka wie, kto przekazuje im prawdę”.

W półgodzinnym wywiadzie wideo z WND (zamieszczonym poniżej) McCullough omówił również:

→ Kary dla lekarzy, którzy sprzeciwiają się oficjalnej narracji COVID i używają klinicznie wskazanych, zatwierdzonych przez FDA leków do leczenia pacjentów z COVID-19, pozarejestracyjnych, takich jak iwermektyna, w tym koleżanki z Maine, której nakazano poddać się badaniu psychologicznemu po zawieszeniu jej licencji ;
→ Jego udział w wiecu w Waszyngtonie, D.C., 23 stycznia, protestując przeciwko mandatom szczepień;
→ Orzeczenia Sądu Najwyższego w czwartek w sprawie mandatów na szczepionki;
→ Możliwość, że omicron może oznaczać koniec pandemii, służąc jako „uniwersalny wzmacniacz”;
→ Dane pokazujące, że szczepienia przyniosły odwrotny skutek, pogłębiając pandemię w krajach o wysokim użyciu szczepionek;
→ Śmiertelność (zagrożenia) szczepionek mRNA;
→ Jego pogląd na program testów masowych Bidena;
→ Jego podejście do nowych terapii zatwierdzonych przez FDA i jego prostego, niedrogiego, dostępnego bez recepty protokołu leczenia omikronu;
→ niechęć tak wielu lekarzy do „zejścia z linii bocznej” i leczenia pacjentów z COVID-19;
→ „kryzys kompetencji” wśród czołowych urzędników państwowych ds. zdrowia;
→ Gdzie znaleźć zasoby i wsparcie dla lekarzy i pacjentów oraz pracowników konfrontujących się z mandatami.

   – „Myślę, że Amerykanie zrozumieją, że ich indywidualny wybór jest tak naprawdę tym, co w końcu będzie miało znaczenie”, powiedział McCullough na zakończenie WND.

 – „Jeśli Amerykanie zdecydują, że nie wezmą żadnych dawek przypominających ani żadnych szczepionek, nie ma znaczenia, ile dostaną mandatów lub ile wydarzy decyzji sądowych. Program szczepień się rozpadnie. Myślę, że to tylko kwestia powiedzieć ‚nie’.”

Podkreślił, że szczepionki to wciąż „badania”.

  –  „Nikt nie może być do tego zmuszany” – powiedział o szczepieniach.

   – „I okazuje się, że nie są ani bezpieczne ani skuteczne. Więc jeśli wszyscy po prostu staną stanowczo i odmówią szczepień, myślę, że będzie to dla nas najszybszy sposób, aby się z tego wydostać”.

Zobacz wywiad WND z dr Peterem McCullough:   https://rumble.com/vsktru-dr.-peter-mccullough-official-covid-narrative-has-crumbled.html

Tłum. M. Jasińska

za;

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: