Szokująca ucieczka: Wykorzystywany w brytyjskim szpitalu uratowany przez przyjaciół (wywiad)

ucieczka ze szpitala

John O’ Looney: „Szczerze myślałem, że tam umrę”. 

John O’ Looney jest niezależnym koronerem i dyrektorem domu pogrzebowego w Wielkiej Brytanii. Kiedy RAIR Foundation USA przeprowadzał wywiad z panem O’Looney we wrześniu, był stanowczo przeciwny nakazom szczepień z powodu szokującej liczby zgonów najwyraźniej spowodowanej przez „szczepionki”. Niedawno ujawnił presję wywieraną na urzędników medycznych, aby fałszować akty zgonu w celu sztucznego zawyżenia liczby zgonów z powodu Covid.

Umieranie z pozytywnym wynikiem testu Covid i umieranie z powodu Covid to dwie zupełnie różne rzeczy. Testy PCR stosowane do wykrywania Covid są z natury wadliwe, co przyznaje nawet CDC (Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom).  potwierdzenie

O’Looney jest dobrze znany z demaskowania szpitali w Wielkiej Brytanii nakazujących pacjentom z Covid podawania pielęgniarkom śmiertelnej dawki leku zwanego midazolamem, co prowadzi do jeszcze większej liczby zgonów. Następnie, 16 grudnia, podobno rozwinęły się u niego objawy Covid i został przewieziony do Milton Keynes, szpitala w Wielkiej Brytanii.

W wywiadzie RAIR z dr Dr. Sam Dubè, kanadyjskim lekarzem, który gdy dowiedział się, co stało się z Johnem O’Looneyem, ujawnił charakter jego hospitalizacji i sposób, w jaki zespół przyjaciół uratował go pomimo sprzeciwu personelu szpitala.

Teraz na szpitalnym OIOMie na 10 litrach tlenu, O’Looney został skonfrontowany z problemami, o których już wiedział, że istnieją. Administracja szpitala zażądała od niego podpisania formularzy pozwalających na leczenie go eksperymentalnymi terapiami. O’Looney odmówił jednak Remdesiviru (opracowanego początkowo jako nieudany lek na Ebolę), który może spowodować wyłączenie nerek. Przez cały ten czas nie był w stanie dobrze oddychać.

O tym, jak został uratowany, można usłyszeć w następującym wywiadzie RAIR z dr. Samem Dubè

Po ciężkim doświadczeniu i uzdrowieniu w domu, O’Looney wydał to oświadczenie, które brzmi mniej więcej:

    W 2020 r. nie było nadmiernych zgonów – to takie proste i nic nie zmieni mojego zdania na temat tych wszystkich umysłów z branży, którzy z otwartymi oczami patrzą na to kłamstwo – a jest ich wielu.

Rzeczywistość jest taka, że ​​śmiertelność wzrosła dopiero w momencie, gdy zaczęli używać igły jako broń w styczniu 2021 r. Możesz w to wierzyć lub nie, ale byłem jedną z osób, które zbierały te biedne dusze,  ogromną ich ilość.

Z perspektywy czasu teraz widzimy ogromny wzrost zgonów związanych z zakrzepicą wyłącznie u biorców szczepień.

Niedawno, po wystąpieniu objawów Covid zostałem przyjęty na OIOM w szpitalu Milton Keynes. Zrobiłem tam trzy testy i wtedy powiedziano mi, że nie jestem pozytywny, ale później na oddziale powiedziano mi, że byłem pozytywny, czułem się i nadal czuję się okropnie.

Dla mnie rzeczy bardzo się zmieniły w szpitalach a jedną z pierwszych osób, które odwiedziły mnie przy łóżku, była przedstawicielka fundacji Gatesa ufundowanej przez Uniwersytet Oksfordzki, błagającą mnie o wypróbowanie nowych leków, nawet niezwiązanych z Covid (nie będąc w stanie patrzeć mi w oczy), – naturalnie odmówiłem.

Powiedziano mi, że umrę, a te leki będą moją ostatnią szansą; obstawałem przy swoim i znowu odmówiłem i .

Wierz mi, nie jest to łatwe leżeć samemu na oddziale szpitalnym, nie mogąc swobodnie oddychać,  z odmówieniem mi wsparcia rodziny i wszelkich wizyt.

To jest celowe i ma cię złamać. Wydaje się, że większy nacisk kładzie się na zachęcanie mnie do bycia królikiem doświadczalnym niż na faktyczne leczenie. Patrzyłem ze smutkiem na innych ludzi na oddziale, którzy bez wyjątku byli zaszczepieni. Właściwie, o ile mi wiadomo, byłem jedynym na oddziale niezaszczepionym – prawdopodobnie wszystkich już niema… I przypomniano mi, nawet w karetce po drodze „jaki byłem samolubny”,  nie sram cię…. Środowisko szpitalne zmieniło się fundamentalnie dla mnie nie do poznania i chociaż były cienie i echa tego, czym było kiedyś, teraz jest to zupełnie inne miejsce. Podejrzewam, że jest już w pełni sprywatyzowany; po prostu nie powiedziano nam…

Środowisko szpitalne zmieniło się zasadniczo nie do poznania, i chociaż były cienie i echa tego, czym kiedyś było, teraz jest to zupełnie inne miejsce. Podejrzewam, że już wtedy byli w pełni sprywatyzowani; po prostu nie powiedziano nam…

Czuję się bardzo szczęśliwy, że z pomocą rodziny i przyjaciół uciekłem ze szpitala (nigdy nie śniłem, że dożyję, żeby to powiedzieć).

Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do Covida, ale mogę potwierdzić, istnieje naprawdę i jest bardzo paskudny. I mogę też powiedzieć, że jest w 100% stworzony przez człowieka, to nie jest naturalny wirus, to atak na nas wszystkich – to bio broń.

Moja rada dla ciebie to, przygotuj się i w każdych okolicznościach staraj się unikać pójścia do szpitala, ponieważ podejrzewam, że wiele biednych dusz, które tam widziałem, nigdy, przenigdy nie wyjdzie, stając się probówkami dla Fundacji Gatesa.

Złowrogie szeptanie w tajemnicy i nienawistne spojrzenia niektórych członków personelu mówiły mi wiele To było naprawdę bardzo przyprawiające o dreszcze i traumatyczne przeżycie, gdy zobaczyłem, przemianę – zwłaszcza, gdy poprosiłem o odejście.

__________

M. Jasińska

za; https://rairfoundation.com/shocking-escape-covid-whistleblower-abused-in-uk-hospital-rescued-by-friends-interview/

See selected coverage on Covid tyranny / Zobacz wybrane relacje na temat tyranii Covid::

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: